• Коментари (13)
  • Добавен на 30 April 2010 в 02:49 от Stefan Veselinov #1

    Прекрасна кола! Прекрасно е AMG-то и благодарско на Tuning.BG че го засне за нас че да му се насладим и ние, наистина е невъобразимо красиво :)

  • Добавен на 30 April 2010 в 07:38 от Tuning.BG #2

    Тест драйв-а е днес 30 април. Ние попаднахме съвсем случайно на писта Лесново отивайки да правим поредния оглед и план за Национално Тунинг Шоу 2010 http://www.tuningshow.bg/. Екипът, който организира тест драйва е немски и са много отзивчиви и любезни. Можете да отидете и да се пробвате да покарате някои от моделите, но наистина се пробвайте и за SLS-a. Кажeте, че ви пращат от Тунинг.БГ
    Аз за малко не му откачих вратата на SLS опитвайки се да я затворя неуспешно…. оказа се, че се затваря с дистанционното на ключа Ма кой ти знае ….. пък и на моята се затварят със засилка. Немците обаче ме изтъряха и бяха супер любезни….. невежа, невежа
    Успех и после да разказвате!

  • Добавен на 30 April 2010 в 23:23 от stoqn #3

    dneska hodih na izlojbata i be6e unikalno karah GL 450 G 500 ML 63 AMG E 500 SL 500 i velikiqt SLS

  • Добавен на 30 April 2010 в 23:23 от stoqn_6789 #4

    dneska hodih na izlojbata i be6e unikalno karah GL 450 G 500 ML 63 AMG E 500 SL 500 i velikiqt SLS

  • Добавен на 1 May 2010 в 02:37 от Bravo #5

    Дай снимки

  • Добавен на 1 May 2010 в 12:30 от Даниел Стоянов #6

    Снимки снимани са от мен на място ! Профил в фейсбук /Даниел Стоянов

  • Добавен на 1 May 2010 в 12:32 от Даниел Стоянов #7

    Тест Драйв за случайни хора няма! Ивента е само с покана!!!

  • Добавен на 2 May 2010 в 09:51 от Bravo #8

    @Даниел Стянов,

    Ами не си дал достъп до снимките си във фейсбук.
    Качи ги тук: http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=2&t=167855

  • Добавен на 3 May 2010 в 09:17 от Test Driver #9

    Уважаеми приятели,
    Аз на 1.05 (Събота) участвах в това незабравио приключение.
    Да действително немските представители бяха любезни, да похваля и българската страна (нещо за съжаление рядко срещано у нас). Организаторите бяха подготвили много добре презентацдията на всичките модели, е разбира се имаше и “малки” недоразумения, но все пак желаещите бяха доста повече от предварително записаните за участие, а времето беше ограничено.
    ESP демонстрацията на E-класата беше невероятна, както и междуградската разходка с доста мощни автомобили.
    И естествено да спомена SLS-а – невероятно ускорение, добра стабилност и комфорт.
    А към колегата от Tuning.bg само за инфо – вратите са “механични” и нямат дистанционно управление – това честно казано е малко дразнещо отвътре доста е трудно да затвориш вратата.
    Дано по-често организират такива мероприятия, че да може всеки дад се наслади и да усети истинската тръпка на шофирането.

  • Добавен на 3 May 2010 в 18:47 от Tuning.BG #10

    Отварянето на вратата го направих механично, но при затварянето затварях, затварях и все оставаше открехната вратата и тогава ми казаха, че било с ключа нещо. Мисля, че всъщност затварянето или по-точно придърпването на вратата, за да се затвори плътно става след запалване на автомобила с натискане на старт бутона или след заключването му при излизане.

  • Добавен на 3 May 2010 в 23:03 от ADN #11

    От днес са в к.к.Албена Аз лично ги гледах като ги карат AMG-тата по един затворен маршрут,ами този SLS, е страхотен…..ама и румънците как гледаха:)

  • Добавен на 25 December 2010 в 23:38 от hamar #12

    tapi 6vabi bokluci

  • Добавен на 21 August 2011 в 22:39 от MARTIN #13

  • Добавяне на коментар

За да пишете коментари е нужна регистрация във Форума на Tuning.bg.
Вход | Регистрация


best online shop cigarettes