Категории: Toyota ¤ Авто новини ¤ Производители
Ето я и новата Toyota Camry
През следващата година на пазара ще се появи новото поколение Toyota Camry, която виждате от фотографите. Цените засега не се съобщават, но въпреки това производителя оповести с каква двигателна гама ще се предлага практичния седан.
В тази си версия Toyota Camry се отличава от модела, предназначен за пазара на Северна Америка. Той изглежда по-луксозен и уверен.
Дизайнерите от Toyota явно са имали за цел да направят Camry на външен вид сравнително впечатляващ. Промяна има в решетката на радиатора, предната маска и халогените. Броните са ревизирани, както предните и задните светлини.
Интериора може да се похвали с нотка вдъхновение от моделите на Lexus, които както всички знаем се представят на доста високо ниво.
Новото поколение Toyota Camry ще се предлага с избор от два двигателя. Четирицилиндровия с обем от 2,5-литра генерира 180 к.с. (133 кВт), докато 3,5-литровия V6 272 к.с. (200 кВт).


Добавен на 8 September 2011 в 15:24 от jin #1
tazi toyoto siq biva none tolkova kolkoto ferrari 360 spider