Категории: Renault ¤ Авто новини ¤ Автоизложения ¤ Производители

Renault Samsung SM7 дебютира в Сеул

Публикувана на 4 April 2011 от Александър Славов

Renault Samsung SM7 дебютира в Сеул

След като преди няколко дни показаха тийзър, сега от Renault-Samsung официално разкриха своя прототип SM7 по време на автомобилното изложение в Сеул.

Създаден да покаже какво да очакваме от бъдещия сериен модел, прототипът притежава атрактивен дизайн с меки контури, отличителна предна решетка, както и LED светлини.

Не са обявени спецификациите на модела, но се говори, че моделът е базиран на D платформата, която стои в основата и на Nissan Maximа. Това означава, че опциите за двигателите вероятно биха включвали 2.5-литров V6 с мощност от 182 к.с. и 232 Нм въртящ момент, както и 3.5-литров V6 с мощност от 251 к.с. и въртящ момент от 335 Нм.

Повече информация ще бъде разкрита при пускането на серийния модел в производство, така че очаквайте детайли . . .

  • Коментари (3)
  • Добавен на 4 April 2011 в 19:24 от audi #1

    не се заяждам, но предницата ми прилица малко на AUDI Q5, Q7 ?

  • Добавен на 5 April 2011 в 22:10 от Xalitt Xackera #2

    а задницата на porsche 911 футур

  • Добавен на 6 April 2011 в 23:07 от Anonymous #3

    а мен задницата ми напомня за сааб

  • Добавяне на коментар

За да пишете коментари е нужна регистрация във Форума на Tuning.bg.
Вход | Регистрация


buy cigarettes online buy cigarettes online cheap buy cigarettes online usa