IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Мисля да си взема Bravo 1.8 16v

• Заключена тема Тази тема е заключена
40 отговора на тази тема

#1 _FIESTA_

Playboy

• Потребител
  • 3,825 Мнения:

Публикувано 14 October 2004 - 04:58 PM

Интересуват ме вероятни проблеми за които да огледам колата.
Ускорението и технически характеристики не ме вълнуват тях съм ги проверил.

МНОГО МИ Е СПЕШНО

МЕРСИ :roll: :D :D
Публикувано изображение

To me...a red light is no longer a stop sign. Its a 1/4 mile christmas tree!
Правя го що'т мога да си го позволя!!!

#2 Guest_skyline_*

• Гости

Публикувано 14 October 2004 - 05:10 PM

Гледай по токовете :roll:

#3 Shumy

ПИЛОТ

• Потребител
  • 3,208 Мнения:

Публикувано 14 October 2004 - 05:25 PM

Закарай я в някой добър сервиз да я прегледат- там си знаят най-добре :roll:
Публикувано изображение
http://www.ogledi.com - Помощ и съдействие за покупка на автомобил втора употреба.

#4 dolly_fan

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,018 Мнения:

Публикувано 14 October 2004 - 06:33 PM

Само ядове ще имаш с това Браво , много са кекави

#5 Drago_1

спазва правилата

• Потребител
  • 207 Мнения:

Публикувано 15 October 2004 - 08:07 AM

коя съвет е да не си вземаш никога фиат браво брава и марея това са едни худави но много слаби коли. Двигателите са прекалено претрупани и не можеш да направиш нищо сам - а с тази кола ще ти се налага често да и превиш нещо имат много слаб интериор седалките се късат лесно, тъблото е много нежно и лесно се чупят копчетата. Вградената музика е + но много лесно се прецаква. Често колата дава проблеми с хидравликата и водната помпа да не говорим за инсталацията.

Така че моя съвет е не си купуваи такава кола !!! :roll:
[img]http://toyotabg.net/templates/BlueTemplate/images/tlogo.jpg[img]

#6 netsurfer

Italian Car Fan

• Потребител
  • 3,285 Мнения:

Публикувано 19 October 2004 - 01:03 PM

моя съвет е да си потърсиш ланчия делта 1.8 16в VVT която е 130 коня и въври страхотно, изглежда по-добре от бравото и е с рекаро интериор
.:House Music:.
Авто обяви l avtorentacar

#7 WhitePower

опитен шофьор

• Потребител
  • 106 Мнения:

Публикувано 19 October 2004 - 02:49 PM

е кво аз да му кажа да си купи Алфа

бе каквото му е на сърце това да си купи

#8 Totko

примерен шофьор

• Потребител
  • 325 Мнения:

Публикувано 19 October 2004 - 03:31 PM

тва верно е добра колица един приател има от 2 месеца и за сега няма проблеми негожата е 1.6 16в.Върви добре за мотора си.за кви пари ще я взимаш?

#9 Capoeira

примерен шофьор

• Потребител
  • 351 Мнения:

Публикувано 19 October 2004 - 06:49 PM

спокойно може да не оръщаш вниманеи на половината постове. Предлагам ти да погелднеш тука:
http://www.bravo-guide.co.uk/

специално за този вариант мога да ти кажа че много го фалят особено като съотношението вървеж икономичност.. имал съм възможноста да карам такова за три дни и е доста пъргаво найстина не е като Lancia-та която ти предлагат но изрудски добре изглеждаща кола. такова нещо като претрупан двигател няма има некадърни майстори който ремонтират всичко с един ключ специално мога да ти кажа че за настройка на агренажния ремък на браво 1.6 1.8 се изисква специален инструмент иначе става доста тегаво.... и не всички сервизи са сколлни да взимат инструмента..
огеждай колата преди всико за манталитета на предишния собственик протърквания стаи драскотини по боята подбивания по пода бре предполагам схващаш омаслвания прегледай найстина всичко коте ти се стори подозрително. Но ак ти казвам няма да съжаляваш ако си я подбреш добре колата, и едно евала че си избрал италянска марка :arrow: :wink: :wink:

найстина не взимай никаква кола без да я закараш за една дисгностика за 30-тина лева икономия може доста да се увътриш, а всички съвестен продавач няма да ти откаже прегледа(ако откаже значи нещо не е наред)

#10 _FIESTA_

Playboy

• Потребител
  • 3,825 Мнения:

Публикувано 19 October 2004 - 07:23 PM

Мерси на всички които са си направили труда да напишат нештичко.
По въпроса че италианските коли не са добри тва са глупости.
Аз работя в пътна помощ и си направих статистика за наи извозваните марки,а те са Фолксваген,Опел и Сузуки(само нови сузукита визирам)
Цената на бравото беше 5500лв ама са я купили :wink:
И ако някои запита защо тогава са толкова евтини -нарича се Национална политика-всяка страна зашитава своя продукт и оплюва чуждия :arrow:
Отово мерси а аз продължавам търсенето си :wink:
Публикувано изображение

To me...a red light is no longer a stop sign. Its a 1/4 mile christmas tree!
Правя го що'т мога да си го позволя!!!

#11 meto

примерен шофьор

• Потребител
  • 363 Мнения:

Публикувано 20 October 2004 - 06:07 AM

Колата е супер и цената и е добра , вярно че е малко слабичка като материали , но щтом си я харесваш взимай я , то нема кола дето да не се чупи :arrow:
Публикувано изображение

#12 Guest_skyline_*

• Гости

Публикувано 24 October 2004 - 06:57 PM

Vsashtnost toq pich kade e dal saita i kazva che gornite postove ne bili verno mu prashtam mnogo pozdravi, BRAVO, BRAVA i MAREA sa dosta skapani modeli na FIAT, elektronikite sa mnogo zle, alternatora gori kato stoi ta gledai, startera sashto, salona vatre e mnogo zle za 3godini se protarka volana (na marea) i skorostniq lost, tabloto sashto pochna da se puka, abe vaobshte... :lol:

#13 BuHTu/\kaTa

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,300 Мнения:

Публикувано 25 October 2004 - 10:51 AM

"skyline", ела да видиш на моя приятел "Kuku" Bravo-то и после пак ще си говорим, кое е кекаво и кое не :taunt: :lol:
Моля те, не бъди тесногръд и не давай определения за марките според една или две коли, с които си имал неудоволствието да се сблъскаш :P
А е неудоволствие - ти си знаеш, защо и никой не ти е виновен :taunt: :taunt:

#14 Totko

примерен шофьор

• Потребител
  • 325 Мнения:

Публикувано 25 October 2004 - 02:06 PM

е така много ме кефи кат се изкаже някои мареа и браво/а били скапани и така нататък.ми батенце ти имал ли си такава кола че така се изказваш професионално.верно и аз не сам имал ма поне имам бая познати с подобни и сам карал марея 1 месец и мога да ти кажа 4е и аз съм дожолен и моите познати.пък и като гледам из софия е пълно с такива и невярвам да е щото са скапани

#15 b07a

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 25 October 2004 - 02:37 PM

nekoi dobur avtomontior :lol:
If You Value Your Life, Just Run...(Diablo)

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.