IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Мога ли да си преобразя ц-класата?

• Не можете да пишете в тази тема
Няма други мнения в тази тема

#1 dantemp

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 09 July 2015 - 10:47 AM

Здравейте
Сори ако темата е за друг раздел, ама не видях някой който да обхваща всички въпроси:
Имам C-klasse (W202) и се чудя дали вместо да купувам нова кола не вложа същите пари да си направя моята.
Това, което ми се иска е:
да мина на скоростна кутия с повече от 5 скорости (3500 обората на магистралата не ме кефи)
моята е със старата turbodiesel турбина, мога ли да мина на новите cdi (или някавка съвсем различна) така че да вдигна мощността без да се вдига разхода (CDI-тата ги гледам че имат по-добро отношение разход-мощност) и без да счупя двигателя.
Цялата кола е за пребоядисване, ама ми се иска направо да сложа нови брони, изключително ме кефят amg вариациите на w204. Навремето бях питал само за тях и някакви пичове се отзоваха че могат да се наемат да ми направят такива, обаче съм чувал че оптичните тунинг ги правят с материали дето стават на сол при удар, а не ми се иска да си намалям мерките за безопасност. Дали могат да се приспособят оригиналните амг брони към моята кола или ако трябва да се направят специално - да се направят от материал със същата (или по-добра) устойчивост като тях.

Колко от това е възможно и приблизително какви пари ще излезе?

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.