IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Проблем при w124 260E автоматик - присецва/прехапва/бакне.

• Не можете да пишете в тази тема
1 отговор на тази тема

#1 nekoii

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 25 February 2016 - 02:18 PM

Здравейте,

Проблема е следния: при подаване на педала на газта до долу колата почва да присецва и да се бакне и не може да се изфорсира до край. Колата е автомат и същото го прави при връщане на скорост с бутона под педала. Този проблем го има още от както я взех(на бензин), но не му обръщах внимание, защото я карах на газ и не присецваше. Имаше газова уредба, но 2 пъти ми се наложи да сменям инжекция заради гърмене и след втората смяна газ-та е махната и се кара само на бензин. Понеже при каране на газ нямаше такъв проблем се чудя дали е възможно да е от бензиновата помпа? Качил съм клипче за да се ориентирате по-точно за какво ви говоря.

http://vbox7.com/play:0cfb994793

Благодаря на всички отзовали се.

#2 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 26 February 2016 - 06:50 AM

Здравейте,

Проблема е следния: при подаване на педала на газта до долу колата почва да присецва и да се бакне и не може да се изфорсира до край. Колата е автомат и същото го прави при връщане на скорост с бутона под педала. Този проблем го има още от както я взех(на бензин), но не му обръщах внимание, защото я карах на газ и не присецваше. Имаше газова уредба, но 2 пъти ми се наложи да сменям инжекция заради гърмене и след втората смяна газ-та е махната и се кара само на бензин. Понеже при каране на газ нямаше такъв проблем се чудя дали е възможно да е от бензиновата помпа? Качил съм клипче за да се ориентирате по-точно за какво ви говоря.

http://vbox7.com/play:0cfb994793

Благодаря на всички отзовали се.

Най-вероятно помпата ти умира и не вдига дебит достатъчно. Закарай я на един сервиз да я погледнат.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.