IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Бензинова кола до 3600

• Заключена тема Тази тема е заключена
7 отговора на тази тема

#1 cronen

примерен шофьор

• Потребител
  • 411 Мнения:

Публикувано 28 March 2016 - 08:32 AM

здравейте, преди да кажа към какви коли съм се насочил, бих искал да направя уточнението че не съм от хората, който сами си ремонтират колата. Ако е за консумативи, накладки, сменям, но за всичко останало карам на сервиз. Тавана за кола ми е 3600, задължително бензин, като в последствие ще слагам газ. За коли от по-малките съм се насочил към Дачия Логан или Хюндай Гетц, вие ще кажете какво да търся като двигател и кое е по-читаво. Излизат горе-долу добри обяви за тези пари и ме устройват и двата варианта. Другата опция за по-голяма семейна кола е Форд Мондео МК3 или Рено Лагуна 2 фаза, но екземплярите за тези пари са доста убити и просто не знам, въпреки че ги харесвам и съм склонен да рискувам. Коли като Голф 4 или Астра Б, просто не ме интересуват.

#2 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 28 March 2016 - 08:45 AM

здравейте, преди да кажа към какви коли съм се насочил, бих искал да направя уточнението че не съм от хората, който сами си ремонтират колата. Ако е за консумативи, накладки, сменям, но за всичко останало карам на сервиз. Тавана за кола ми е 3600, задължително бензин, като в последствие ще слагам газ. За коли от по-малките съм се насочил към Дачия Логан или Хюндай Гетц, вие ще кажете какво да търся като двигател и кое е по-читаво. Излизат горе-долу добри обяви за тези пари и ме устройват и двата варианта. Другата опция за по-голяма семейна кола е Форд Мондео МК3 или Рено Лагуна 2 фаза, но екземплярите за тези пари са доста убити и просто не знам, въпреки че ги харесвам и съм склонен да рискувам. Коли като Голф 4 или Астра Б, просто не ме интересуват.

Mitsubishi Galant или Colt? Без GDI моторите? Те в този бюджет са здрави и доста добри.

#3 VDub Fan

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 28 March 2016 - 06:23 PM

Фиат Пунто мк1!

#4 Ивайло-123

нов шофьор

• Потребител
  • 12 Мнения:

Публикувано 28 March 2016 - 06:47 PM

Хонда сивик 6-та генерация.

#5 Ивайло-123

нов шофьор

• Потребител
  • 12 Мнения:

Публикувано 28 March 2016 - 06:55 PM

http://m.mobile.bg/d...459029114549808

#6 nikson_vr1

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 28 March 2016 - 08:08 PM

Пежо 206 1.6\2.0-леко купе,100+ коня мотор,евтина поддръжка,маневрена и е и под 3,000 лв  :)

#7 cronen

примерен шофьор

• Потребител
  • 411 Мнения:

Публикувано 29 March 2016 - 02:38 AM

Фиата може да се намери и за хилядарка, но аз търся нещо по-ново. Хонда не е лош вариант, брат ми ме навива за хонда, но таза ако е на 100к км, аз съм трамвай. За пежото просто нямам мнение. Нищо не казвате за дачията и хюндая. На доста места ги ползват като служебни и хора, които съм питал доста ги уважават, особено корееца. За хюндая ми казаха че бензиновия 1.1 мотор се държи добре на газ и не е лош вариант. За мондеото ме интересува да се изкаже някой, който  има бензинка как е за поддръжка и разходи.

#8 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 850 Мнения:

Публикувано 29 March 2016 - 03:52 AM

Не ни мъчи колега, взимай Хюндай и газ... Здрави машини са!
Кара с компресори

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.