IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Audi A4 2002г Какво трябва да знаем?

Audi Audi A4 избор

• Не можете да пишете в тази тема
2 отговора на тази тема

#1 Al Capone1910

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 17 May 2016 - 02:05 PM

Започвам с това,че моят баща реши да сменяме колата и на това което се е насочил е Audi A4 да не комби около 2002 година и по възможност да е бензин.Пиша тази тема за да разбера каква всъщност е колата и за какво трябва де се гледа като се купува.Искам да разбера кой двигател е най-добрият за този модел,частите дали са скъпи и какво най-често се разваля и скъпа ли е поправката им.Долу горе да ми кажете как е разхода  градско и извънградско.

Ще е хубаво тези ,които коментират да са запознати с особеностите на модела със силните и слабите страни.

П.С Отворен съм към оферти за други коли,но да са до 10 000 естествено може и 1000 отгоре ако си заслужават.Да не е комби.Да е с 4/5 врати.Баща ми си пада фен към джиповете(до сега беше с джип) може да го използвате.

#2 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 850 Мнения:

Публикувано 17 May 2016 - 05:07 PM

1.9TDI или 1.8Т, в никакъв случай 2.5TDI.
Не знам 3.0 бензин как е? В тези години има ли 3.0TDI?
Кара с компресори

#3 MissAglaya

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 16 February 2018 - 01:07 PM

оръжеен магазин на Zarimex.eu, предлагащ най-ниски цени - директен вносител за България. Онлайн магазинът предлага над 4000 продукта, като пълна екипировка за лов и риболов във всякакви климатични условия. Огромен избор за облекло и аксесоари, включително и техника за наблюдение и оръжия за самозащита.

Този пост е редактиран от MissAglaya: 30 January 2019 - 08:51 AM

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.