IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

CLS W219

• Не можете да пишете в тази тема
2 отговора на тази тема

#1 Ivan Mihov

нов шофьор

• Потребител
  • 14 Мнения:

Публикувано 07 July 2016 - 05:47 AM

Здравейте колеги, някой от вас притежава ли такава кола?

Обмислям покупка.

Искам да проуча какви са й основните разходи - смяна на масло, обслужване, смяна на накладки, проблеми с електрониката и т.н. Кои са й слабите места, какви проблеми създава и т.н.

Насочил съм се към 320cdi но не можах да намеря  познат с такава да ме повози малко да усетя как набира.

Поздрави, Иван

#2 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 850 Мнения:

Публикувано 07 July 2016 - 10:24 AM

Колега, чети внимателно, основно в чуждите сайтове, тъй като има много противоречиви мнения. Останал съм с впечатление че базата е W211 и някъде се коментираше че W211 е по-качествено.Разбира се са различни коли, но основата е една.

320cdi си е мотор като на останалите, за България airmatic не е препоръчително, останалото е внимание при избора и оглед с човек който знае модела.
Гледай да е с два ключа!
Успех с избора!
Кара с компресори

#3 Ivan Mihov

нов шофьор

• Потребител
  • 14 Мнения:

Публикувано 07 July 2016 - 01:38 PM

Мда, гледам че има екземпляри за продан без въздушно. Надявам се да открия, нещо което не е спукано от каране и е превъртяно с не повече от 100-120 хил километра.

Защо да бъде с два ключа?

Гледам, че повечето са от северна Италия. Това лошо ли? Мой приятел си купи ауди Б8 от Италия и е много доволен.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.