IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

VW PASSAT (3B2) Audio

audio hertz dls car-audio музика усилвател аудио

• Не можете да пишете в тази тема
1 отговор на тази тема

#1 A_N_T_O_N

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 16 July 2016 - 08:46 AM

Здравейте,

искам да си сложа хубава музика в колата за около 1000 лв. Молбата ми е, ако може да предложите какво да си сложа - вариантите са: hertz, dls или ground zero?

Имам предложение от фирма за car-audio в Стара Загора да ми сложат отпред и отзад на колата 3 компонентни hertz-ове и усилвател. 4 колони к-т с пищялки и филтър + усилвател + окабеляване + монтаж и настройка ми искат 960 лв., което според мен не е много, но ако може да се вземе нещо по-добро, ще съм Ви благодарен. Бас не искам в багажника, защото заема много място.

Автомобила на който искам да ги монтирам е VW PASSAT 1998 г.

Благодаря предварително.

Поздрави, Антон Андонов

#2 cronen

примерен шофьор

• Потребител
  • 411 Мнения:

Публикувано 17 July 2016 - 04:12 PM

написал си много, а не си казал нищо. Поне дай линк към компонентите, които ти предлагат, така както си го написал е много мътно и неразбираемо. Сам можеш да разбереш дали те товарят с много, като сравниш цените на компонентите в един-два сайта. 

Този пост е редактиран от cronen: 17 July 2016 - 04:18 PM

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.