IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Hvanaha me sas smenen dvigatel

• Не можете да пишете в тази тема
7 отговора на тази тема

#1 Dankata 95

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 01 September 2016 - 09:53 AM

Hvanaha me sas smenen dvigatel i mi pisaha akt za izmenenie na konstrukciqta i mi sprqha kolata ot dvijenie iskam da popitam nqkoi znae li gore dolo kolko pari e akta i kak da si pusna kolata v dvijenie

#2 VIPlayer

професионален шофьор

• Потребител
  • 703 Мнения:

Публикувано 01 September 2016 - 01:46 PM

Продай творението ти (рабирай колата) на части, нямаш друг полезен ход.

И преди да си питал защо-защото са много разправии, връзки и пари да регистрираш колата със сменен двигател.

Ето да си прочетеш:

http://www.technotes...bg/company.html

Полвай кирилица !

НЯМАМ ПОДПИС, ЩОТ СЪМ НЕГРАМОТЕН

#3 Dankata 95

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 01 September 2016 - 06:09 PM

Ок. Благодаря
А имаш ли някаква представа колко пари е акта

#4 mandata

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 04 September 2016 - 07:56 AM

Кофти случка!

В този форум предполаг, че влизат хора с доста преправяни двигатели.

Дай повече инфо - как те хванаха? Рутинна проверка или някъде се изряза с 300 км./ч.?

Акта няма твърда сума. Винаги има граници от/ до и се определя според тежестта на провинението.

Аз мисля да си купувам кола с преправен мотор и повишена мощност. Дали в КАТ ще минаправят проблем, като видят двигателя че е тунингован?

#5 Dankata 95

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 06 September 2016 - 07:48 PM

Както си карах ме спряха и ми казаха да отвора капака

#6 муто

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 01 October 2016 - 06:56 PM

Пич, оправията е следната.. Намираш човека от който си взел двигателя, подписвате ръчен договор пред 4-ма свидетели за покупко-продажбата, правиш си копие от неговия голям талон на колата му, отиваш в кат в града в който си, подаваш документи все едно за смяна на собственост/талони и от там с 2-та големи талона те карат на канал, плащаш си услугата 20-30 лв, сменяш си талоните, без регистрацията, за да не се набутваш повече пари, и новите талони ще ти бъдат със тоя номер на двигателя и на шасито, след това проверяват какъв ти е акта и ти казват каква сума дължиш, плащаш си акта, пускаш колата в движение и повече не могат и гък да ти кажат... Моята кола беше със сменен мотор и сега пак го смених, но още не съм оправял документите, понеже не мога да я запаля :D Директно попитах в кат там, където печатат документите за канал /пререгистриране, там отиваш и с двата талона, това е цялата процедура за оправяне на документите на колата :) Дано съм бил полезен по някакъв начин

#7 jorkatabe

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 12 October 2016 - 01:37 PM

А дали пък няма да има шанс ако акта се обжалва да отпадне, защото в нашата държава все пак всичко е възможно.С подходящия адвокат си мисля, че ще успееш да спестиш парите за глобата.

#8 ufer

млад шофьор

• Потребител
  • 63 Мнения:

Публикувано 21 October 2016 - 06:18 AM

Ако адвокатът не му вземе повече...

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.