IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Vw vento 1.9 tdi 90 hp

• Не можете да пишете в тази тема
1 отговор на тази тема

#1 Vw vento

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 17 December 2016 - 01:52 PM

Здравеите колеги имам въпрос колата ми забива на 110 и искам да попитам дали е възможно да се е запушил кулера защото като искарам маркучите на кулера колата не забива

#2 neonman

професионален шофьор

• Потребител
  • 592 Мнения:

Публикувано 17 December 2016 - 07:00 PM

Здравеите колеги имам въпрос колата ми забива на 110 и искам да попитам дали е възможно да се е запушил кулера защото като искарам маркучите на кулера колата не забива

И как разбра че не забива? Дигна 110 с извадени маркучи ли ? :)

<p><strong>ОпеКадет C20LET - 13.7s/400m/180km/ч // Божурище!</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>\'\'Добре де колега ,като набиваш втора със злоба и адската сила това как точно кара голфчето да бега повече \'\'&nbsp; :) :) :) <br /></strong></p> <table border=\"0\"> <tbody> <tr> <td>&nbsp;</td> <td>&nbsp;</td> </tr> <tr> <td>&nbsp;</td> <td>&nbsp;</td> </tr> </tbody> </table> <p><strong><br style=\"font-size: small;\" /></strong></p>

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.