IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Откраднат VW Passat Variant B5.5

• Не можете да пишете в тази тема
3 отговора на тази тема

#1 rpetrow

нов шофьор

• Потребител
  • 14 Мнения:

Публикувано 23 December 2016 - 02:30 PM

Колеги, тази нощ ми откраднаха колата. Ако я забележите някъде звъннете на 112 или на мен 0876335530. Има емблема АВТ на предната решетка , както и лепенка АВТ на волана както е показано на снимките. Дясната лайсна на тавана(под релсата) липсва. Сменил съм фабричното радио. Лепенката ML group отзад съм я махнал и е останало само О-то от нея.

Прикачени файлове

#2 rpetrow

нов шофьор

• Потребител
  • 14 Мнения:

Публикувано 28 December 2016 - 08:24 PM

Намерена!

#3 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 822 Мнения:

Публикувано 29 December 2016 - 08:28 AM

Как, къде? Ще е интересно да научим подробности.
Продавам нов апартамент в София

#4 rpetrow

нов шофьор

• Потребител
  • 14 Мнения:

Публикувано 29 December 2016 - 08:58 AM

Два дни престоял във Волуяк  и след това е преместен в Костинброд където беше намерен на паркинга пред един блок. Като се разбра района в който е, вече беше въпрос на обикаляне, търсене и късмет.

Един колега е видял поста ми във Facebook групата за окраднати коли, познал е колата и ми звънна. Така разбрах в кой район е. Звъннах на застрахователния агент и те имат групи които търсят. Стига да се знае района, вече могат да се активизират.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.