IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Качествен комплект кабели?!

• Не можете да пишете в тази тема
1 отговор на тази тема

#1 m_power93

нов шофьор

• Потребител
  • 14 Мнения:

Публикувано 20 April 2017 - 06:07 PM

Здравейте, 

Търся си качествени кабели до 35кв, Спрях се на един комплект. Марката е Hifonics.. Въпросът ми е, Дали си заслужават парите, дали са качествени и като цяло някой от вас колеги имал ли е такъв комплект кабели или подобен на марката и дали е доволен от тях. (Меки ли са?) Благодаря за отделеното време!!! 

Линк: https://www.carfeatu...-kit-25-mm.html

#2 cronen

примерен шофьор

• Потребител
  • 385 Мнения:

Публикувано 21 April 2017 - 02:45 AM

вземи си заваръчен и не се занимавай с глупости, казва ти го човек който се е занимавал с глупости. Взех си 50 кв. на зеро с червена изолацийка, много красив и си остана само красотата. Резнах го с флекса и какво да видя вътре- алуминче, увито в мед. Почувствах се малко наеб*н, но както се казва мъжко дупе веднъж се е*е. Имах парчета заваръчен 25кв., останали от старата кола, резнах ги с флекса да прокарам нов кабел за алтернатора и какво да видя вътре- мед, увита в мед, сам си преценявай. Чакам да се позагрее и да разглобя колата,  за да извадя кабела и в продавалника ще цъфне обява за продажба на "качествен" кабел за "мощни" усилватели от марката ground zero. Все ще намеря някое шаранче, като мен, да го прилапа на добра цена, а пък аз ще си взема заваръчен. 

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.