IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Мнения за Е34

• Не можете да пишете в тази тема
5 отговора на тази тема

#1 Ivelin_

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 19 June 2017 - 09:11 AM

Мисля да си взема Е34-ка като за първа кола, по-точно 520.
Идеята ми е да свикна на задно и голяма кола, пък и на външен вид ми харесват много повече от е36/39
Та въпросите ми са:
Колко горе-долу излиза поддръжката- окачване, двигател-масла, филтри, разход.
Кои са им слабите места? Някакви типични "огнища" на ръжда? Проблеми с електроника?

#2 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,707 Мнения:

Публикувано 19 June 2017 - 12:02 PM

Мисля да си взема Е34-ка като за първа кола, по-точно 520.
Идеята ми е да свикна на задно и голяма кола, пък и на външен вид ми харесват много повече от е36/39
Та въпросите ми са:
Колко горе-долу излиза поддръжката- окачване, двигател-масла, филтри, разход.
Кои са им слабите места? Някакви типични "огнища" на ръжда? Проблеми с електроника?

Колега, тая кола е вече много стара! Ако ще взимаш 150 к.с. M50B20 гледай за течове на масла и да няма виене. Трябва да работи сравнително тихо. Климатик работещ аз не съм видял при 520, но не претендирам да съм запознат толкова. Проблем им е таблото - горят пиксели. Харчи ужасно много, но и върви де. Нямат проблемна електроника, прегледай мотора, горна и долна спирачна помпа и за ръжди и течове. Фаровете също светят слабо на този модел. Нека и други колеги се изкажат. За мен това за първа кола е голяма грешка.

#3 Ivelin_

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 19 June 2017 - 12:56 PM

От София съм, та хем има много трафик, хем градският транспорт не е лош, та няма да се кара много често.

#4 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 817 Мнения:

Публикувано 19 June 2017 - 04:52 PM

Хубаво си го решил но къде ще намериш запазено? Хубави коли са но най-прясното ще е на 22+ години! М50Б20 е хубав мотор, но тази кола иска 200+ к.с. тоест търси 525, 530...
Xitap е описал проблемите но при такива коли проблемите​може да са от всякакво естество.
Продавам нов апартамент в София

#5 Ivelin_

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 19 June 2017 - 05:10 PM

Чак пък запазено...
Аз гледам нещо прилично, не най-изтърбушеното, но пък избягвам гаражни.
Ако нещо стане да не ме е яд че съм е*ал майката на някое хубаво(то в Германия има малко над 20 000 от всички модели).
Видях няколко, едно тъмнозелено ми хвана окото, от Шумен. Ама аз само си разглеждам, книжка чак следващата година.

В смисъл няма да се чувствам добре знаейки че предишния собственик е полагал грижи за колата, пък аз съм я взел и ....
Предпочитам нещо за което няма да ме е чак толкова яд ако го ожуля. Като гледам двигателите са евтини- m50 вървят по ~200лв, бях питал преди време за трансмисия -под 200.

#6 Nina.S

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 24 July 2017 - 02:54 PM

https://dobrevstyle.wordpress.com

Затъмняване на стъкла
Варна изгодна цена ,избор на фолио ,клас,качество гаранция
https://dobrevstyle.wordpress.com

Затъмняване на стъкла гр.Варна
изгодна цена ,избор на фолио
клас,качество гаранция
В сайта има тел. За контакти и
Галерия със снимки

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.