IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Мнения за автокъща "VIVA_AUTO"

• Не можете да пишете в тази тема
Няма други мнения в тази тема

#1 _knikolov

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 26 September 2017 - 06:18 PM

Здравейте, догодина по това време, най вероятно ще си купувам кола, която ще ми е първа при това, за това и съм със ограничение, да нямам много ядове после. Ще съм и със механик може би, приятел така да го кажа, но това вече са други ненужни детайли, за това минавам към въпроса: Какво мислите за тази автокъща специално? Единствения адрес който намерих за нея е този https://viva_auto.mobile.bg//не го приемайте като реклама/. От къде бихте ми препоръчали да разглеждам? Малко глупави въпроси ще ви се сторят, но не съм на "ти" с коли, пък и не искам кой знае какво де.. А един приятел ме посъветва да гледам обяви само в mobile.bg, ако ще е от България, и задължително да е със сервизна книжка, най-важното. Темата може да не е на правилното място, за това моля да бъде преместена, а не изтрита. Благодаря Ви предварително. :)

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.