IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Mercedes E 250 D (W210) проблем, ама ужасен..! Моля за помощ!

Mercedes E250D W210

• Не можете да пишете в тази тема
3 отговора на тази тема

#1 mantonov

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 04 October 2017 - 06:57 PM

Здравейте колеги! Моля за помощ, защото вече сериозно се отчаях!

Проблема на колата е, че както си карам и всичко е чудесно, изведнъж колата почва да губи мощност и постепенно намалява и накрая гасне. Ако се опитам да подавам газ, абсолютно нищо не се случва, колата сякаш се дави и гасне. След което паленето е изключително трудно, ако изобщо успее! 

Днес ми се наложи да спра 3 пъти на Цариградско от Орлов мост до The Маll, след което някак си успях да завъртя и да стигна до ОМВ-то на ГМ Димитров, след като загасна още два пъти и накрая просто я избутах в бензиностанцията и я зарязах. 2-3 часа седя там, върнах се, запали почти веднага и ме прибра. 

Моля дайте идея какъв може да е проблема и апелирам да ми препоръчате читав сервиз в София, където хората разбират от дизели и Мерцедес. 

Точния модел на колата е Mercedes E 250 D (W210), 1996г, 2,5 чист дизел, АВТОМАТИК! 

Благодаря предварително! 

#2 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 835 Мнения:

Публикувано 05 October 2017 - 02:02 PM

Закачи я на Стар диагностика, иначе не знам какво да ти предложа.
В София има няколко човека, които може да ти помогнат: бай Васил в Лозен, момчетата в Подгумер, Кольо в Малинова долина, Генади, Петко...
Продавам нов апартамент в София

#3 mantonov

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 05 October 2017 - 07:27 PM

Колега, от много места ми казаха, че може да е запушена цедката на резервоара, за това мисля да я почистя и да промия самият резервоар. Дано това помогне :) Благодаря за мнението! 

#4 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 835 Мнения:

Публикувано 06 October 2017 - 07:53 AM

Съмнявам се да е от цедката, тъй като ако е запушена няма да пали въобще. По скоро си мисля че проблема се появява когато загрее колата. Няма да мине без диагностика. Най-добре похарчените пари са за правилна диагностика.

Закарай я при някой, който разбира и знае какво прави, защото тези проби-грешка струват много пари, време и нерви.

Продавам нов апартамент в София

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.