IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Избор на двукомпонентна система

• Не можете да пишете в тази тема
10 отговора на тази тема

#1 b0rchy

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 05 October 2017 - 06:15 PM

Здравейте. Реших да си сменя задната линия в колата. Сега съм с коаксилни говорители Hertz DCX 165.3. Имам и вдуканален усилвател 2x60 вата. Та искам да сложа двукомпонентна система отзад на кората на колата. Моля за предложения.

#2 b0rchy

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 09 October 2017 - 10:11 AM

Айде бе никой ли няма да даде предложение за такава система?

#3 Muzikantа

професионален шофьор

• Banned
  • 3,568 Мнения:

Публикувано 09 October 2017 - 06:27 PM

Каква е колата?

#4 b0rchy

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 09 October 2017 - 08:54 PM

Колата няма място за фабрични говорители отзад и отпред. Ще се кара само с задна линия, а отпред съм с едни малко говорители на таблото. Един приятел ми каза, че за моята ситуация е по-добре да се вземат елипси вместо двукомпонентна система. Та да попитам ако взема елипси 6х9 доста ли ще трябва да се преработва кората, защото сега са 16.5 говорителите.

#5 Muzikantа

професионален шофьор

• Banned
  • 3,568 Мнения:

Публикувано 10 October 2017 - 10:41 AM

Каква е колата?

#6 b0rchy

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 11 October 2017 - 10:48 PM

Ауди А4

#7 Muzikantа

професионален шофьор

• Banned
  • 3,568 Мнения:

Публикувано 12 October 2017 - 10:09 AM

Абе хора, правите се на глупави или?...
Питам за 3-ти път каква е колата! Марка, модел, модификация, купе. Искате помощ, а не знаете същност, за какво питате!
Моля, по-отговорно!

#8 b0rchy

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 13 October 2017 - 05:21 PM

Нали съм написал, че е Аудио а4

#9 imac

нов шофьор

• Потребител
  • 37 Мнения:

Публикувано 16 October 2017 - 11:05 AM

Сега остана и някой да хвърли боб коя година е...та да ти се даде правилен съвет. 

#10 cronen

примерен шофьор

• Потребител
  • 378 Мнения:

Публикувано 19 October 2017 - 05:33 AM

защо убивате на човека ентосиазма. Явно е че колата е седан, щом се е навил да сменя, явно има плеър с изход за усилвател, има и усилвател. Първо моето мнение е че не му трябва компонентна- на кората дето ще прави монтаж, не виждам къде ще насочи тези високи, освен към стъклото. Второ за елипси всичко си зависи от него, щом ще си ги слага той- да измери отзад мястото, защото невярвам че ще може да набута магнита на елипсата в дупката на колонкта и следователно ще трябва да повдига елипсите нагоре. Всичко си зависи от него и ролетката. Ако прецени че няма място къде да ги сложи елипсите, защото аз бих сложил елипси ако имам място, може да сложи коаксиалки по-висок клас прекарани през усилвателя и драмата приключва.

#11 b0rchy

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 20 October 2017 - 07:30 PM

Най-после някой да даде свестен отговор. Да точно такава е ситуацията. Отзад на кората ще слагам говорителите само, че незнам какви да са елипси, или двукомпонентна, но пък да високите трябва да са към стъклото. Мисля, че отзад ще се съберат елипси, сега съм с едни 20см коаксилни. Ако пък имате нещо друго като идея давайте.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.