IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

пускане на ново захранване за плеър

• Не можете да пишете в тази тема
1 отговор на тази тема

#1 cronen

примерен шофьор

• Потребител
  • 385 Мнения:

Публикувано 04 December 2017 - 07:50 AM

здравейте, предстои ми подмяна на плеъра, а заедно с новия ще монтирам апод адаптор и ще захраня един ченджър, като ще ги вържа на един дистрибуторен блок, захранван от акумулаторите в багажника. Искам да си пусна и ново захранване за плеъра от същия дистрибуторен блок, тъй като на буксата в колата са много къси кабелите и монтаж и демонтаж на плеър се прави изключително трудно. Никога не съм го правил и ако може някой да ми помогне с мътните моменти, така че да не изгоря плеъра и да не се стигне до разреждане на акумулаторите. Това което съм се сетил е да видя кой + е през ключа, да удължа този кабел и да го вържа на новата исо букса, дето съм приготвил и оттам да си свържа + и - от дистрибутора. Ако не е така имате една седмица да ме поправите преди да съм се запалил.

Този пост е редактиран от cronen: 04 December 2017 - 08:21 AM

#2 Lenin89

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,672 Мнения:

Публикувано 04 December 2017 - 09:12 AM

Давай смело. Постоянния + ти е от дистрибутора и минуса от масата пак там, контактния е този през ключа. Толкоз. Правиш хубави връзки - запояваш, термошлаух и така.

Измервам безплатно реални T/S параметри с Dayton AudioDATS V2 !

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.