IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Турбиниране

турбо газ

• Не можете да пишете в тази тема
6 отговора на тази тема

#1 ruskow

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 30 January 2018 - 06:34 PM

Здравейте . Има ли някой който е турбинирал обикновен атмосферен мотор с обикновенна газ ? Ако да моля да споделите,защото скоро ще започна такъв проект ако не си намеря подходящ дебитомер.Колата е Proton Persona 416glxi 1.6 16Valve 113Hp двигателя е 4G92 на Mitsubishi . Колата е заводска за сега но искам да и сложа турбо.

#2 dlg

нов шофьор

• Потребител
  • 18 Мнения:

Публикувано 02 February 2018 - 05:32 PM

Бая въртели има докато се турбинира.. Ако съдя по въпроса ти едва ли ще можеш сам, а да даваш пари за труд няма да ти се дават щото в крайна сметка може да излязат над 2 000 лв.. По-добре се откажи :D 

#3 ruskow

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 02 February 2018 - 11:08 PM

Бая въртели има докато се турбинира.. Ако съдя по въпроса ти едва ли ще можеш сам, а да даваш пари за труд няма да ти се дават щото в крайна сметка може да излязат над 2 000 лв.. По-добре се откажи :D

Определено ще мога сам,работя в сервиз а и от много време се занимавам с коли . Попитах дали може да се настрои с обикновенна газ ясно ми е че може но се надявах на малко помощ от някой който го е правил.С газов инжекцион мога да си е настроя,но съм с прецакан дебитомер а нов такъв струва твърде много.

#4 dlg

нов шофьор

• Потребител
  • 18 Мнения:

Публикувано 03 February 2018 - 06:47 PM

На газ да се подкара според мен ще е малко трудно.. Не знам какви възможности има стоковото Еку и дали ще може да се докара читава настройка без да има проблеми в крайна сметка. Сигурно ще трябва да помислиш и за някакво друго компютърче от рода на мегаскуърт 2 или някакъв ecumaster.. Чувал съм че с мега може да се кара и на газ.. 

#5 ruskow

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 04 February 2018 - 01:53 PM

На газ да се подкара според мен ще е малко трудно.. Не знам какви възможности има стоковото Еку и дали ще може да се докара читава настройка без да има проблеми в крайна сметка. Сигурно ще трябва да помислиш и за някакво друго компютърче от рода на мегаскуърт 2 или някакъв ecumaster.. Чувал съм че с мега може да се кара и на газ.. 

Заводския компютър неможе да се чипоса/ремапва и т.н за това варянта е газов инжекцион и от там вече да се гласят смесите целта е да се спести пари от електроника

#6 stanio.turbinata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,024 Мнения:

Публикувано 29 April 2018 - 08:39 PM

С обикновенна газ нещата стават ОТЛИЧНО,стига да знаеш какво да направиш ;)  http://www.renault-b...?topic=176881.0<- едно от изпълненията ми.Доста,доста успешно вече над 10-12 хиляди км на цялата газ при разход 14-15 газ ;) ...Стига глупости с ЕКУ,мЕКУ- и т.н....СТАВА!Има доста писано по въпроса и ако можеш сам да си го направиш ще ти излезе не повече от 300-400лв ;)

Ето резултат НА НАЙ-ОБИКНОВЕННА ГАЗ ->

->

Колата си работи като на бензин ;)

Този пост е редактиран от stanio.turbinata: 29 April 2018 - 08:45 PM

#7 linkmystica

опитен шофьор

• Потребител
  • 103 Мнения:

Публикувано 04 June 2018 - 08:57 PM

Много яко клипче

плата за кетъринг,web and mobile application development,билбордове,ол инклузив

Този пост е редактиран от linkmystica: Вчера, 08:30 PM

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.