IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

OBERTON vs EMINENCE

Eminence Oberton Car Audio

• Не можете да пишете в тази тема
1 отговор на тази тема

#1 Maverickk

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 13 April 2018 - 08:26 PM

Здравейте, Предстой ми ''Car Audio'' Проект на Задна линия съм решил да сложа 4-ри броя Средно-честотни Говорители които ще бъдат захранвани от усилватели. Спрял съм се на 2 модела и се чудех кой модел ще ми свърши по-добра работа. Моделите са следните: Eminence Beta 10a или OBERTON 10MB300!!! Като искам да подчертая че от тези говорители търся сила и качество на звука. Кой модел свири по-качествено и по-силно? Също така искам да ви попитам кои ''Пищялки''-HF Tweeters да си взема към средите Eminence APT-80 или OBERTON HL50??? ПРОЕКТЪТ Е ЗА КОЛА! Говорителите съм ги предвидил да работят в Бас Каса :)

Този пост е редактиран от Maverickk: 18 April 2018 - 07:16 PM

#2 Lenin89

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,682 Мнения:

Публикувано 14 April 2018 - 06:35 PM

Сила + качество + задна линия от средночестотни говорители пък в размер 10", дето дори не са и точно средночестотни (виж къде им свършва горната граница) без насочване и въобще - манджа с грозде каквито ги правихме с момците 15-тина години назад....недей открива топлата вода, а си направя свестен дву/трилентов активен фронт през DSP !

А пък "пищялките" въобще няма да ги коментирам тия съскалници и режещи уши...от самия старт проекта ще е дандания тип ала "голф 3"...

Въобще не е това правалния път за качествен и силен звук...

Измервам реални T/S параметри на говорители с Dayton AudioDATS V2 !

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.