IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Теглене на кредит?

• Не можете да пишете в тази тема
4 отговора на тази тема

#1 hino

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 25 May 2018 - 04:12 PM

Закъсал съм го яко с парите и се чудех дали тук има хора теглили по повече от един кредит едновременно. Според вас фирмите за бързи кредити могат ли да получат информация, че имам кредит в банката и дали ще ми отпуснат бърз кредит в тази ситуация?

#2 ivansavov

нов шофьор

• Потребител
  • 15 Мнения:

Публикувано 26 May 2018 - 07:53 PM

Според мен няма да имаш проблем с това, защото едното няма толкова общо с другото. В https://cashcredit.bg/  най-вероятно може да откриеш отговор на твоя въпрос, а ако не, нищо не се бърка да им се обадиш и да ги питаш, не мисля, че ще ти откажат да ти обяснат. Има различни видове кредити в зависимост от сумата и времето за връщане, аз веднъж съм теглил от тях и условията бяха добри.

#3 hino

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 27 May 2018 - 02:01 PM

Май ще отида до офис утре да говоря с тях и ако ме устройват условията направо ще тегля кредит, няма какво да се бавя.

#4 TishoZZ

нов шофьор

• Потребител
  • 10 Мнения:

Публикувано 25 November 2018 - 08:48 PM

Като се обърне колата – пътища много, дето има една дума. Всеки трябва да си има под ръка един денонощен ключар, защото нищо не се знае в тоя живот. Аз за малко щях да загазя много яко.

Този пост е редактиран от TishoZZ: 03 April 2019 - 09:01 AM

#5 linkmystica

опитен шофьор

• Потребител
  • 103 Мнения:

Публикувано 14 October 2019 - 06:54 AM

Бързите кредити не са решение, по-добре е да се заемат пари от роднина или приятел. Има огромен шанс да бъдеш прецакан, например теглейки 500 лв, после да платиш 1500 лв

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.