IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Нови фарове на оферта

• Не можете да пишете в тази тема
1 отговор на тази тема

#1 ivansavov

нов шофьор

• Потребител
  • 15 Мнения:

Публикувано 07 June 2018 - 09:44 AM

Колеги, един познат има за продаване чисто нови фарове, които са на доста добра цена, но така се случиха нещата че в момента нямам никакви отделени пари и не мога да ги купя.. Въртят ми се едни мисли в глава да изтегля потребителски кредит или бърз кредит от някъде.. Някой от вас теглил ли е от някъде така пари, защото ще ми е за първи път? Не ми трябват много пари около 300-400лв, когато взема заплатата може би за 3-4 месеца ще ги върна :) Предложете ми добро място за бързи кредити или пък вашето мнение.. Пари от приятели на заем не взимам само да кажа :huh:

• hino харесва това

#2 hino

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 08 June 2018 - 11:03 AM

Моето решение за твоят случай е бърз кредит, никакви банки и взимане от приятели.. Като вземеш от приятел следват едни думи, ти луд ли си за това да ми искаш пари, или пък нали работиш къде са ти парите.. Това като го чуя не знам какво ми става, щом съм поискал значи съм имал нужда.. както и да е.. Аз НЕ взимам пари от приятели вече, а си тегля скришно бързи кредитчета от https://www.easycredit.bg/по 200-300лв когато съм в нужда. Можеш да разгледаш какво предлагат, аз отдавна разчитам на тях.. Успех с паричките! :)

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.