IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

535D e39

• Не можете да пишете в тази тема
3 отговора на тази тема

#1 20v

нов шофьор

• Потребител
  • 49 Мнения:

Публикувано 01 July 2018 - 12:57 AM

Здравейте колеги. Незнам дали е точното място но бих искал да разискаме темата със садене на мотор и автоматична скоростна кутия от Е60 535Д 286к.с. на Е39. В момента карам Е39 530Д с 2260 и ремап около 260 270 к.с. но както всички знаете конете винаги не стигат. Та по въпроса... търсих по форумите за въпросният swap, но никъде не намерих информация. Мисля да вложа сума Х в закупуването на обурудван двигател и кутия от Е60 но незнам как стои въпросът с инсталацията. Мисля че преди време бях видял на клип в БГ 35Д на Е30 та си мисля че няма да е навъзможна задачата. За тунинг на сегашния сетъп съм се отказал отдавана по ред причини: скоростна кутия, горивна система и ред други причини. Попринцип търся мнения от 1-во лице които вече са минали от този път(надали ще намеря), но бих се радвал на всеки който даде полезна информация за въпросния swap, тъй като аз неможах да намеря дори в чуждастранните форуми.Главната ми мисъл е да градя на 535Д с хибридни турбини и все пак нормална за всекидневдно каране кола. Отворен съм за всякакви съвети и мнения. No Bar no Joy :)

#2 blarenjabok

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 05 October 2018 - 03:22 PM

Най-лесният вариант за мен. Продаваш твоята добавяш парите за двигателя и кутията като цяло за swapa и си взимаш едно готово 535. Ще имаш по-красиво и голямо купе(ако вземеш е60), няма да се занимаваш с напасване на нов двигател.. скорости,електроника, спирачна система и незнам си още какво.. и то я пасне я не. Ще му боднеш едни хибридни турбини за което се сваля двигателя, но пък си заслужава.  :)  :) Просто филмът е доста по-малък и лесен.

Този пост е редактиран от blarenjabok: 26 October 2018 - 02:54 PM

#3 Ivelin_

нов шофьор

• Потребител
  • 26 Мнения:

Публикувано 24 October 2018 - 09:38 AM

Самият двигател е еднакъв, просто си направи твоя на 35D и толкоз.

#4 Angel535d

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 19 November 2018 - 12:23 PM

Кое му е еднакво колега

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.