IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Бас с отливки в багажника.

• Не можете да пишете в тази тема
Няма други мнения в тази тема

#1 BatNasko93

опитен шофьор

• Потребител
  • 100 Мнения:

Публикувано 05 October 2018 - 08:55 AM

Здравейте! От мнооого време не съм писал във форума, тъй като вече от няколко години имам сработено едно скромно проектче, което не е съвършено. Скоро може да дойде време за смяна на автомобила, поради един по-сериозен стадии от живота :D, s по възможност по-голям от сегашния или поне подобен (все още търкалям вектра 90-та година) и имам няколко питания. Ще започна с това какво имам в момента: Helix P12, DLS CA23 за суб-а и плеър Kenwood 6047U:

Прикачен файл  4629-1463850761.jpg   202.45K   0 Брой сваляния

Много съм доволен от говорителчето и звученето му в този box на около 33-35 херца настройка. Същинският ми въпрос е в следващата кола има ли начин да накарам този говорител да свирне така, както сега свири в тази кутия в обемни изливки като тези, за да се възползвам вече от повечко багажник, та дори и колата да е комби, целя отново качество, а не да ме чуват 5 махали :D

Прикачени файлове

Този пост е редактиран от BatNasko93: 05 October 2018 - 08:56 AM

Пази се сам, за да те пази и Господ!

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.