IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Audi A3 8PA - подмяна на базово озвучение

• Не можете да пишете в тази тема
Няма други мнения в тази тема

#1 MAng

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 10 December 2018 - 11:02 AM

Здравейте, нов съм във форума и нищо не разбирам, за това моля да ме извините за вероятно глупавите писания... Тъй като не намерих тема точно за това което ме интересува, на кратко - колата ми е A3 8PA(Sportback), 2006 г. двигател BKD ако има значение. Желанието ми е да заменя стандартните колони които не са Bose, но не знам какви са, с такива които да свирят по-добре. По възможност да не се правят корекции в отворите на корите и да са в бюджетния клас. В багажника има стандартен бас вграден в лявата кора, той може ли също да бъде заменен с говорител за който да не се налага преправяне на кората. Има ли нужда от усилвател и какъв? Плеара ми е Pioneer DEH-3900BT. Ако някой може да даде някакви примерни схеми, снимки на вече готови проекти ако имате. Много бладоря на включилите се....

Този пост е редактиран от MAng: 10 December 2018 - 11:02 AM

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.