IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Ето кво става от много опит .......(поучитено)

• Не можете да пишете в тази тема
222 отговора на тази тема

#136 Филев

спазва правилата

• Потребител
  • 266 Мнения:

Публикувано 24 February 2007 - 08:23 AM

Тези могат ли да карат малко по-спокойно за къде са се разбързали :D :twisted:

понякога има за къде да бързат не мислиш ли?не разнасят пица все пак:D

#137 |_|_|ukep

професионален шофьор

• Потребител
  • 933 Мнения:

Публикувано 27 February 2007 - 04:31 PM

:idea:

#138 abuse

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 12 March 2007 - 11:24 PM

Ами какво да ви кажа аз съм от Пловдив и вчера стана една много жестока катастрофа с четири човека на място и а петия човек е извадил невероятен късмет........мои приятели са минали покрая мястото и казаха, че колата е приличала на консерва смятайте щом роллбара е станал на пихтия........ето и статията засега няма снимки:

Трима младежи и едно момиче загинаха, а тяхната спътничка е настанена в болница при жестока катастрофа, станала вчера на бул.”В.Левски” срещу №113 в Пловдив. Около 22 часа лек автомобил “Пежо 406”, управляван от А.В./24/, се блъска в електрически стълб и дърво. На място за загинали шофьорът, 25-годишният Х.К. и 18-годишната В.И. По-късно в болница е починал и 24-годишният С.Б. С фрактура на крака и ръката е тяхната приятелка К.Х./23/. Всички пътници са от Пловдив. Причините за фаталния инцидент се изясняват.

#139 L-Class

примерен шофьор

• Потребител
  • 432 Мнения:

Публикувано 13 March 2007 - 11:59 AM

Ето това стана преди няклоко месеца в Бургас ( не съм сигурен дали някой не е побликувал нещо преди мен за катастрофата
Публикувано изображение

#140 BIKO

нов шофьор

• Потребител
  • 28 Мнения:

Публикувано 19 March 2007 - 08:52 PM

еми ламарини има , глави няма :?
If you want some more just push treadle to the floor ;-)

#141 MaRcHeV

опитен шофьор

• Потребител
  • 196 Мнения:

Публикувано 21 March 2007 - 02:55 PM

Мдаа както виждаме и опитът понякога пречи, и ще ви кажа защо аз мисля така. Значи всеки /дори и аз/ като седне зад волана и си мисли: " Аз съм най-добрия шофьор на света". А при опитниоте шофьори е същото, само, че при тях агресията на пътя е много по-голяма, защото си казват абе аз карам от еди колко си години, и мога да си позволя да карам както си искам, че дори и да карам пиян. Аз не мога да си представя, що за безотговорниок трябва да си, за да се напиеш, и да караш кола след това. :oops:
п.п. Сега забелязах този Мерцедес с Велико Търновска регистрация, ако тук има оцелели, значи са големи късметлии. Междо другото аз съм от ВТ, но не съ разбрал за подобна катастрофа, някой знае ли кога и къде е станала?

#142 Vipera

нов шофьор

• Потребител
  • 39 Мнения:

Публикувано 26 March 2007 - 07:36 AM

http://www.pyce.info/news,1,3955.htm
na 21.03.2007 na poiligona v ruse s 80km/h sa udarih!!!

Герой! Пиши все пак на КИРИЛИЦА!!!
Nissan Primera `92.2000cm3,136hp КОЙТО ВЕЧЕ ГО НЯМА!!!!!

#143 PRO-DRIVER

опитен шофьор

• Потребител
  • 175 Мнения:

Публикувано 26 March 2007 - 02:44 PM

Браво майсторе другия път проби със 160км/ч че стане по якооооо :D

П.п.
тая тема за кво е всяка седмица ме викат катаджий ими показват такива некви снимки... да съм се успокоявал да де но съгласете се че повечето бели стават след употребата на обилни количества алкохол мисля че в тая насока трябва да бъде насочена кампанията за безопасно шофиране както и да се легализират уличните състезания за да има къде да си изливат "яда " повечето шофьори а не да се чуди човек къде да кара... за това стават тези работи.
ei az sum pro ne im wervajteeeeeeeeeeeeeeee

#144 u`F`o

професионален шофьор

• Модератор
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 27 March 2007 - 08:38 PM

Браво майсторе другия път проби със 160км/ч че стане по якооооо :)

П.п.
тая тема за кво е всяка седмица ме викат катаджий ими показват такива некви снимки... да съм се успокоявал да де но съгласете се че повечето бели стават след употребата на обилни количества алкохол мисля че в тая насока трябва да бъде насочена кампанията за безопасно шофиране както и да се легализират уличните състезания за да има къде да си изливат "яда " повечето шофьори а не да се чуди човек къде да кара... за това стават тези работи.

Напълно съм съгласен с този колега! Ама проблема е там, че всеки си мисли, че има много важна спешна работа и кара като Шумахер, без да си мисли, че е по- добре да стигне ЖИВ и закъснял, отколкото да не стигне изобщо... Аз лично като карам бързо за някъде, след това се чувствам изморен и изнервен. Общо взето в 90% от случайте си казвам след това, че е нямало смисъл да карам на ръба, за да стигна по- рано. Все пак всичко е до късмет.
Знаете ли какво казват на младите парашутисти? Казват им: "виж сега моето момче- имаш 2 торби в ръцете в едната е торбата с късмета, а в другата торбата с опита. Гледай торбата с опита да ти се напълни, преди да се изпразни тази с късмета, защото иначе- лошо" :wink:(следва поощряващо тупване по рамото)
<p>Лаптопи, таблети, смартфони - <a href=\"http://www.itexperts...texperts.bg</a> - за отстъпки и цени - 0883 45 86 12 .</p>

#145 PRO-DRIVER

опитен шофьор

• Потребител
  • 175 Мнения:

Публикувано 28 March 2007 - 08:02 AM

Знаете ли какво казват на младите парашутисти? Казват им: "виж сега моето момче- имаш 2 торби в ръцете в едната е торбата с късмета, а в другата торбата с опита. Гледай торбата с опита да ти се напълни, преди да се изпразни тази с късмета, защото иначе- лошо" :wink:(следва поощряващо тупване по рамото)

МДАА верно е и ти да не си служил в Крумово??
ei az sum pro ne im wervajteeeeeeeeeeeeeeee

#146 raleff

млад шофьор

• Потребител
  • 83 Мнения:

Публикувано 31 March 2007 - 11:25 PM

:) Публикувано изображение

Публикувано изображение

Тази катастрофа се случи на 06.03.2005 година (неделя) на главен път Бургас-Созопол около 05,20 сутринта на мокър път с четири ленти(по две за всяка посока).
Таксито минава през локва,получава се аквапланик и навлиза в насрещната лента в която се движи пежото.Скороста и на двата автомобила е над 100 км.При сблъсъка загиват на място 6-ма младежи,5 момчета и едно момиче.Най възрастният от тях е на 32 години
В ТАЗИ КАТАСТРОФА АЗ ЗАГУБИХ ТРИМА МНОГО ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ И ЕДИН ДОБЪР ПОЗНАТ. :D :( :lol:
ПАСКО (26г.), СТОЯН "РУСИЯ" (27г.) ВЕНЦИ (27г.) и ТОШКО (28г)
ПО ИРОНИЯ НА СЪДБАТА ШОФЬОРИТЕ НА 2-та АВТОМОБИЛА СЕ ПОЗНАВАХА

#147 MusiC_TuninG

нов шофьор

• Потребител
  • 20 Мнения:

Публикувано 01 April 2007 - 08:54 AM

Бог да ги прости всички които са загинали по нашите пътища ... :)
Мое да е баба и да е гуна ама е моята баба гуна :")))

#148 sparco0

опитен шофьор

• Потребител
  • 162 Мнения:

Публикувано 15 April 2007 - 07:05 PM

така ще си остане с тези катастрофи от както има автомобили от тогава има и докато има автомобили ще има .. :wink:

#149 Celeron

примерен шофьор

• Потребител
  • 425 Мнения:

Публикувано 16 April 2007 - 09:36 PM

Бе някъде от октомври съм официално шофьор (поне 4-5 месеца преди това си карах в Павликени), стна 1-ви март и нали бащата дава да ходя с колата на даскало (в 12 клас съм) и сега свободен час и ходихме до центара да се разходим с едни приятели. После като гледам часовника следващия час почти е почнал и аиде всички в колата (Аз карам една Фиеста 89год. 1.1 СLХ, един приятел до мене и едно момиче отзаде). Улицата кам даскало е широка и права. И аз си карам с 70 км/час и гледам една тъмно зелена астра (1999г.) и си кара плътно в дясно, ама много бавно. Гледам напред няма никой и пускам ляв мигач и се изнасям в лявото платно. Пред мене едно кръстовище ама главната улица е все напред кам даскалото. Да съм ускорил още до 80 км/час и почти сам го настигнал оня. Гледам даже и спирачки натисна тоя а астрата и изведнъж почна да прави ляв завой на кръстовището без мигач, а аз няма къде да отида и фрас в него. Фиестата се сгъма от лявата страна а оня отзад в дясно. Ако бях по-опитен шофьор и имах АВС можеше и да го избегна ама уви. После полицията му направи акт на оня.

Ремонта на колата беше 615лв. (калник, капак, усукано купе с 4-5см. акомулатор, радиатор, броня иоще дребни работи, поне предното стъкло остана цяло и ни нямаше нищо, даже и момичето не разбра че се бласнахме. Абе одарихме се с поне 40 км/час), а пък от застраховката взехме 730лв.

Извинявам се за снимкита ама може да се слагат само до 250 кб., а пък всички са поне 500кб.

#150 L-Class

примерен шофьор

• Потребител
  • 432 Мнения:

Публикувано 18 April 2007 - 06:44 AM

Вчера на 20 метра от мен един Мерцедес отнесе една Тойотка Ярис (горкичката) Нацелия в задния десен калник и задната врата!!!! Вдигна я във въздуха тя се одари в 1 знак завъртя се на 360 градуса наляво и се таркаля през капак 3 - 4 пъти! Просто шофера на тойотата само господ беше с него и колана само те му спасиха живота. И маняка от мерцедеса не стига че виновен не стига че за малко не уби човека продължава да спори че не е виновен. И куките ми харесаха маняка се оправдава: Ама той мина на червено а на мен ми светна зелено. Куките : Значи искаш да кажеш че човека е трябвал да спре посредата на крастовището само ти да минеш. Какво като е изтървал светофара има точка в закона в която пише че има право да не спре при ословие че не може да спре безоопасно на светофара и то при жълт светофар!!! И искаш да ми кажеш че ти си нарушил маркировката тръгнал си на жълто нямал си видимост отнел си предимсто и си предизвикал ПТП и не си виновен!!!!! НЕ МАНЯК ВИНОВЕН СИ ВИНОВЕН СИ И АКО ВИДИШ НЯКОГА ПАК КНИЖКА КУРБАН ТРЯБВА ДА НАПРАВИШ!!!!
Е тогава се насрахме от смях!!!
Публикувано изображение

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.