IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Накамичи

• Не можете да пишете в тази тема
145 отговора на тази тема

#61 dolly_fan

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,018 Мнения:

Публикувано 10 February 2006 - 01:19 PM

То пък като че ли има някакво голямо значение.

#62 sunshai

професионален шофьор

• Потребител
  • 663 Мнения:

Публикувано 10 February 2006 - 03:03 PM

То пък като че ли има някакво голямо значение.

Митко склонен сьм да вярвам че има значение и то доста голяма...поне от опит го казвам.
Аман от рабирачи...

#63 www

супер татко

• Потребител
  • 4,555 Мнения:

Публикувано 10 February 2006 - 03:41 PM

да ви :) ..на високоволтовите пайнери :idea: :lol:
Novak Djokovic!

#64 TaNaToS

примерен шофьор

• Потребител
  • 445 Мнения:

Публикувано 10 February 2006 - 04:05 PM

кат туриш три и не ти требе генератор :) само на изходите ша караш :idea:
Публикувано изображение

НЕ Е ИСТИНА НО Е ФАКТ

#65 sunshai

професионален шофьор

• Потребител
  • 663 Мнения:

Публикувано 10 February 2006 - 04:05 PM

да ви :) ..на високоволтовите пайнери :idea: :lol:

Се**ш нес**ш..това е положението,кой какво му хареса :oops: и каквото може да си позволи.
Аман от рабирачи...

#66 DaemonLadyS

примерен шофьор

• Потребител
  • 370 Мнения:

Публикувано 14 February 2006 - 04:35 PM

Относно коментарите, че изглеждат ужасно, ето нещо интересно и ново, което може би ще разсее подобни заключения.

То и дупето накамичи :)

Тц, Накамичи не произвеждат задни части.

Гледам по форума честа практика при предната линия е първо да се вземе за предна линия Хертц или Паинер а след това се сменя в повечето случаи с Р 6ци
Та понеже и аз съм за предна линия та реших да прескоча херцовете и направо на ДЛСки :)

#67 kormev

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,446 Мнения:

Публикувано 14 February 2006 - 04:45 PM

Е та погледни го то на нищо не прилича :?: :)

ето тука нещо по сносно та да има база за сравнение ... ето примерни едно кларионче :idea:
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#68 sunshai

професионален шофьор

• Потребител
  • 663 Мнения:

Публикувано 14 February 2006 - 06:53 PM

Ся ша са фукаме ли :)днес го разглеждах в колата на един приятел :idea:между другото се продава,но няма тунер в комплекта :?:
Аман от рабирачи...

#69 viliqn

примерен шофьор

• Потребител
  • 477 Мнения:

Публикувано 14 February 2006 - 07:05 PM

оффффффффф,кви са ти я грозници,нито едно не ми харесва :)

#70 DaemonLadyS

примерен шофьор

• Потребител
  • 370 Мнения:

Публикувано 15 February 2006 - 08:51 AM

Всеки има право на мнение, но мисля, че в никакъв случай не изглежда "ужасно", има приличен вид и важното е да върши работа. :)

Гледам по форума честа практика при предната линия е първо да се вземе за предна линия Хертц или Паинер а след това се сменя в повечето случаи с Р 6ци
Та понеже и аз съм за предна линия та реших да прескоча херцовете и направо на ДЛСки :)

#71 Borqnka

професионален шофьор

• Потребител
  • 967 Мнения:

Публикувано 15 February 2006 - 09:21 AM

на мен пък много си ми харесват Накамичитата :) напълно изчистените форми и абсолутно изравнената повърхност на дисплея с копчетата (место изпъкналите копченца на Клариона и на Пайнера и вдлъбнатите очастъци в които са поставени). Просто всеки има вкус, аз харесвам изчистени елегантни форми :idea: друг харесва точно обратното разчупените и нетрадизионни разработки

#72 speed fan

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,850 Мнения:

Публикувано 15 February 2006 - 09:30 AM

на мен пък много си ми харесват Накамичитата :idea: напълно изчистените форми и абсолутно изравнената повърхност на дисплея с копчетата (место изпъкналите копченца на Клариона и на Пайнера и вдлъбнатите очастъци в които са поставени). Просто всеки има вкус, аз харесвам изчистени елегантни форми :?: друг харесва точно обратното разчупените и нетрадизионни разработки

Аз пък харесвам точно изпъкналите форми. :)

Какво може да се каже за колата, която отзад кара с предни спирачки от Енцо? 630 коня с механичен компресор и чарджкулер. На писта е по-бърз от Вейрон и Енцо... всъщност е по-бърз от всичко без Вайпър, а Вайпър е по-бърз само от себеси.
:D :D

#73 nii

спазва правилата

• Потребител
  • 283 Мнения:

Публикувано 15 February 2006 - 09:44 AM

Дизайна на Накамичито е съобразен с факта че ще се монтират предимно в луксозни автомобили и изчистени форми - и трябва да "пасват".
Я си представете ква "красота" би било на табло на Мерцедес S-класа например да се сложи една шарения с мигащи копчета и делфинчета по дисплея... :puke:
отделно се гони ергономика, минимум бутони и простота на управлението.
единствените плеъри които докарват подобен дизайн и ми харесват са едни антични кенууди но те вече са морално остарели...

п.с. а за изпъкналите форми- и на мен ми харесва подписа на Борянка Публикувано изображениеПубликувано изображение

#74 Jaba The Hutt

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 15 February 2006 - 09:47 AM

Аз пък харесвам точно изпъкналите форми. :)

... на Борянка , може би ....

#75 speed fan

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,850 Мнения:

Публикувано 15 February 2006 - 10:14 AM

Стига бе!Момичето си има мъж,няма се излагаме сега! Какво ш'си кажат хората! :) :idea:

Какво може да се каже за колата, която отзад кара с предни спирачки от Енцо? 630 коня с механичен компресор и чарджкулер. На писта е по-бърз от Вейрон и Енцо... всъщност е по-бърз от всичко без Вайпър, а Вайпър е по-бърз само от себеси.
:D :D

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.