IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

за правата люлин-обеля

• Не можете да пишете в тази тема
79 отговора на тази тема

#46 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 07 May 2006 - 10:22 AM

пичове ще имали изобщо сериозни опити на тази права?аре и другите които сте навити.подкрепете ме :shock:
RADO JANTATA

#47 Vendetta

Авто Джигит

• Потребител
  • 4,812 Мнения:

Публикувано 07 May 2006 - 10:58 AM

VIPlayer: не го давам организатор, просто си изказвам мнението. :shock:
<h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\"><span class=\"messageBody\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:3}\"><span class=\"userContent\"><br /></span></span></h5> <h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\">&nbsp;</h5>

#48 VIPlayer

професионален шофьор

• Потребител
  • 703 Мнения:

Публикувано 07 May 2006 - 04:49 PM

VIPlayer: не го давам организатор, просто си изказвам мнението. :shock:

Ок, ама дай ние, които не се пускаме, да не използваме думи като семкаджий и кибици, защото и ние сме от тях, поне за сега... :shock:
НЯМАМ ПОДПИС, ЩОТ СЪМ НЕГРАМОТЕН

#49 Vendetta

Авто Джигит

• Потребител
  • 4,812 Мнения:

Публикувано 07 May 2006 - 05:19 PM

Извинявам се, ако някой ми се е обидил. :shock:
<h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\"><span class=\"messageBody\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:3}\"><span class=\"userContent\"><br /></span></span></h5> <h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\">&nbsp;</h5>

#50 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 07 May 2006 - 05:26 PM

ще се сабиратели на 12-ти (петак) на правата?
RADO JANTATA

#51 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 07 May 2006 - 07:47 PM

имам усещането че 90% само аз пиша в тази тема.отговорете дали ще има сабиране? :shock:
RADO JANTATA

#52 speed fan

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,850 Мнения:

Публикувано 07 May 2006 - 10:47 PM

Пичове,недейте да си мислите,че откривате топлата вода. :) ...
Стартове на Рампата и Бояна има не от 3-4г.,а поне от 8г.(казвам "поне",тъй като познавм хора,които са ходили и преди това).За това време къде ли не сме обикаляли в търсене на алтернативни места подходящи за стартове.Като се започне от Рампата,ОМВ-Рожен,ОМВ-Бояна,резиденцията,правата пред Технополис-Младост,шосето в Дружба(при бензиностанцията Б плюс),пътя покрай централните гробища(Орландовци)и се стигне чак до ВЕРИЛА,дето беше на майната си извън София.
Идеята ми,предлагайки този път,беше не да се сменя мястото,а да има резервен вариянт,от който да е от полза,когато дойдат полицай на рампата(примерно).И без това,стартове на въпросната отсечка Люлин-Обеля,провеждани по-рано от 23ч.(поне)биха били опасни според мен...

Какво може да се каже за колата, която отзад кара с предни спирачки от Енцо? 630 коня с механичен компресор и чарджкулер. На писта е по-бърз от Вейрон и Енцо... всъщност е по-бърз от всичко без Вайпър, а Вайпър е по-бърз само от себеси.
:D :D

#53 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 08 May 2006 - 09:11 AM

Пичове,недейте да си мислите,че откривате топлата вода. :) ...
Стартове на Рампата и Бояна има не от 3-4г.,а поне от 8г.(казвам "поне",тъй като познавм хора,които са ходили и преди това).За това време къде ли не сме обикаляли в търсене на алтернативни места подходящи за стартове.Като се започне от Рампата,ОМВ-Рожен,ОМВ-Бояна,резиденцията,правата пред Технополис-Младост,шосето в Дружба(при бензиностанцията Б плюс),пътя покрай централните гробища(Орландовци)и се стигне чак до ВЕРИЛА,дето беше на майната си извън София.
Идеята ми,предлагайки този път,беше не да се сменя мястото,а да има резервен вариянт,от който да е от полза,когато дойдат полицай на рампата(примерно).И без това,стартове на въпросната отсечка Люлин-Обеля,провеждани по-рано от 23ч.(поне)биха били опасни според мен...

тва е твое мнение.някои може да искат смяна на мястото :doh:
RADO JANTATA

#54 alpine

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,143 Мнения:

Публикувано 08 May 2006 - 09:40 AM

там на тая отсечка с тоя як тунел е като на НФС-то :) :doh: :!: :!:
аз като ходих снощи от далечч викам кви са тея мантинели....

#55 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 08 May 2006 - 09:50 AM

там на тая отсечка с тоя як тунел е като на НФС-то :) :doh: :!: :!:
аз като ходих снощи от далечч викам кви са тея мантинели....

верно е като нфс-то.аре вече сериозно.ще правите ли опити?нищо не губите само може да спечелите ново място за гонки
RADO JANTATA

#56 jambo6a

млад шофьор

• Потребител
  • 68 Мнения:

Публикувано 08 May 2006 - 10:25 AM

.но може и тука на тая права да идват хора за стартове.нищо не им пречи.тука патя е хубав,далга права и т.н

Виж, то не пречи да идват хора, те че ще се събират хора там, макар и малко е ясно, но все пак повечето хора ходят на утвърдените вече места..
И при ОМВ Бояна правата на околовръсното е дълга от светофара при бул. Бъкстон /при другото ОМВ/ до мястото където се намира ОМВ Бояна е ~1.5km - широк и гладък път - вярно има движение, но който го е страх да не направи катастрофа при старт изчаква колите, или изчаква до по-късен час - 23:00 примерно когато вече минават доста по-малко коли и може спокойно да стартира..
А колкото до 'събирането' на хора на тази права - Люлин-Обеля не виждам смисъл.. ако ще седите и си говорите само ще е супер глупост - само ще пречат на движението колите ви..

за движението не се притеснявай, :) на метростанцията(обеля) е последната спирка на автобусите и към 12;00 часа няма реисове :doh:
ако се заядеш,хем ще си ходиш пеш, хем бой ще ядеш!!!

#57 speed fan

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,850 Мнения:

Публикувано 08 May 2006 - 10:41 AM

тва е твое мнение.някои може да искат смяна на мястото :doh:

Може и да искат,но това няма да стане,поне не и на този етап...вЕрвай ми. :)

Какво може да се каже за колата, която отзад кара с предни спирачки от Енцо? 630 коня с механичен компресор и чарджкулер. На писта е по-бърз от Вейрон и Енцо... всъщност е по-бърз от всичко без Вайпър, а Вайпър е по-бърз само от себеси.
:D :D

#58 Vendetta

Авто Джигит

• Потребител
  • 4,812 Мнения:

Публикувано 08 May 2006 - 11:36 AM

1 път само съм бил и останах с впечетление, че наистина бяха супер гонките на верила.. :)

#59 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 08 May 2006 - 01:10 PM

.но може и тука на тая права да идват хора за стартове.нищо не им пречи.тука патя е хубав,далга права и т.н

Виж, то не пречи да идват хора, те че ще се събират хора там, макар и малко е ясно, но все пак повечето хора ходят на утвърдените вече места..
И при ОМВ Бояна правата на околовръсното е дълга от светофара при бул. Бъкстон /при другото ОМВ/ до мястото където се намира ОМВ Бояна е ~1.5km - широк и гладък път - вярно има движение, но който го е страх да не направи катастрофа при старт изчаква колите, или изчаква до по-късен час - 23:00 примерно когато вече минават доста по-малко коли и може спокойно да стартира..
А колкото до 'събирането' на хора на тази права - Люлин-Обеля не виждам смисъл.. ако ще седите и си говорите само ще е супер глупост - само ще пречат на движението колите ви..

за движението не се притеснявай, :) на метростанцията(обеля) е последната спирка на автобусите и към 12;00 часа няма реисове :doh:

евалата.наи накрая някой да ме подкрепи
RADO JANTATA

#60 Vendetta

Авто Джигит

• Потребител
  • 4,812 Мнения:

Публикувано 08 May 2006 - 07:01 PM

Е ми в 12 часа става, какво сте тръгнали в 21:30 22:00 да ходите, докато има още градски транспорт и бая движение..

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.