IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

за правата люлин-обеля

• Не можете да пишете в тази тема
79 отговора на тази тема

#61 kozew

професионален шофьор

• Потребител
  • 600 Мнения:

Публикувано 09 May 2006 - 12:52 AM

Май никой не е забелязал камерите там а?
Също така как си го представяте?
Ако ще стартирате откъм метростанцията къде ще финиширате... ако мислите да карате след тунелчето то просто ще стане мазало.. там няма грам видимост а точно след излизането от ниското отдясно се включва стария път ( на който също няма грам видимост към новия път ).
Абе просто пътят не е обезопасен и през цялата нощ има движение.

#62 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 09 May 2006 - 12:39 PM

Май никой не е забелязал камерите там а?
Също така как си го представяте?
Ако ще стартирате откъм метростанцията къде ще финиширате... ако мислите да карате след тунелчето то просто ще стане мазало.. там няма грам видимост а точно след излизането от ниското отдясно се включва стария път ( на който също няма грам видимост към новия път ).
Абе просто пътят не е обезопасен и през цялата нощ има движение.

брато според мен е достатачно да се пускат от метрото до разклона за Обеля 1.не е нужно да стигат до тунела.и няма цяла нощ движение :lol:
RADO JANTATA

#63 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 09 May 2006 - 12:40 PM

Е ми в 12 часа става, какво сте тръгнали в 21:30 22:00 да ходите, докато има още градски транспорт и бая движение..

ние точно за тва говориме.по касно.кам 23:30 някаде да се сабират :lol:
RADO JANTATA

#64 donidarko

спазва правилата

• Потребител
  • 227 Мнения:

Публикувано 09 May 2006 - 06:53 PM

Е ми в 12 часа става, какво сте тръгнали в 21:30 22:00 да ходите, докато има още градски транспорт и бая движение..

ние точно за тва говориме.по касно.кам 23:30 някаде да се сабират :lol:

Пич като следя мненията ти специално в тази тема имам чувството че ти няма да си от пускащите се в дръпки.Така ли е?А ако не се пускаш а си организатор само за да ти е по близо на теб за да гледаш извинявай ама.....(не го приемай като заяждане,просто изразявам мнение)Аз не мисля че хора които ходят на ОМВ Бояна и на Военна рампа ще тръгнат да сменяват мястото след като няма основателна причина.И да не си мислиш че е лесно организирането на такива дръпки?

#65 meta

нов шофьор

• Потребител
  • 10 Мнения:

Публикувано 09 May 2006 - 08:55 PM

Айде този петък сериозно,4е миналия нищо не стана.Да се сьберем кьм 10.00,10.30 или на одбивките кьм гробището или на спирката на рейсовете.

#66 alpine

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,143 Мнения:

Публикувано 10 May 2006 - 02:10 PM

на спирката на рейсовете...и ще пием по едно в кафето там ,ако няма гонки :shock:

#67 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 10 May 2006 - 02:46 PM

ние точно за тва говориме.по касно.кам 23:30 някаде да се сабират :shock:

Пич като следя мненията ти специално в тази тема имам чувството че ти няма да си от пускащите се в дръпки.Така ли е?А ако не се пускаш а си организатор само за да ти е по близо на теб за да гледаш извинявай ама.....(не го приемай като заяждане,просто изразявам мнение)Аз не мисля че хора които ходят на ОМВ Бояна и на Военна рампа ще тръгнат да сменяват мястото след като няма основателна причина.И да не си мислиш че е лесно организирането на такива дръпки?

пич всеки изказва мнение.живеем в свободна даржава всеки има право на мнение. :idea: аре верно да има сабиране
RADO JANTATA

#68 Vendetta

Авто Джигит

• Потребител
  • 4,812 Мнения:

Публикувано 10 May 2006 - 05:40 PM

Е, ако се оправи времето - гледайте какъв порой се испиа днеска и сега продължава да вали даже.
<h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\"><span class=\"messageBody\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:3}\"><span class=\"userContent\"><br /></span></span></h5> <h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\">&nbsp;</h5>

#69 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 11 May 2006 - 05:52 AM

Е, ако се оправи времето - гледайте какъв порой се испиа днеска и сега продължава да вали даже.

прав си.много гадно време.
RADO JANTATA

#70 alpine

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,143 Мнения:

Публикувано 12 May 2006 - 10:23 PM

да бе да .... мн си беше хубаво...пързаляш без да триеш гуми...

#71 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 13 May 2006 - 11:51 AM

а ако се завартиш докато се пускаш ? :lol:
RADO JANTATA

#72 alpine

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,143 Мнения:

Публикувано 14 May 2006 - 10:12 AM

няма да се пускаш бе :twisted:

#73 Shondy

Дразнител

• Потребител
  • 417 Мнения:

Публикувано 16 May 2006 - 04:35 AM

:D
Shondy's Garage

#74 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 18 May 2006 - 02:40 PM

няма да се пускаш бе :idea:

е правси :shock:
RADO JANTATA

#75 ohrix

Urban Performance Garage

• Потребител
  • 2,225 Мнения:

Публикувано 24 May 2006 - 12:13 AM

верно има камери
<p>trackstar.bg</p>

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.