IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

за правата люлин-обеля

• Не можете да пишете в тази тема
79 отговора на тази тема

#76 Aleksus

професионален шофьор

• Потребител
  • 851 Мнения:

Публикувано 25 May 2006 - 03:56 AM

айде казвайте кога да идвам, че имам двигател за доиздухване, за камерите не се притеснявайте, нищо няма да се вижда от пушека :ok:
само трея да напазарувам една тубичка 4 литра с масло, ма не за бърнаут а щото толкова ще ми изхарчи докат стигна до там :wink:

#77 Aleksus

професионален шофьор

• Потребител
  • 851 Мнения:

Публикувано 27 May 2006 - 06:30 PM

кво става събирате ли се там?кога?

#78 RJ-JANTATA-RJ

млад шофьор

• Потребител
  • 89 Мнения:

Публикувано 29 May 2006 - 08:05 AM

като гледам вече никой не пише в тая тема.верно кажете кога ще има сабиране :oops:
RADO JANTATA

#79 Vendetta

Авто Джигит

• Потребител
  • 4,812 Мнения:

Публикувано 29 May 2006 - 01:44 PM

Според мен не става тая права за по-организирани мероприятия.. или поне като гледам никой не иска. :oops:
<h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\"><span class=\"messageBody\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:3}\"><span class=\"userContent\"><br /></span></span></h5> <h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\">&nbsp;</h5>

#80 evel_pitbull

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 04 June 2006 - 04:53 PM

Privet na vsi4ki hora iskam i az da vi kaja edno predlojenie ako jelaete de ako iskate mojem da se saberem nqkoq ve4er i da razgledame edno trase vav ok-2 ako iskate pove4e vlezte vav ovcha kupel-2 novite street racing
еми хора даите да се борим за своите стреет расинг

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.