IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Самоубици на магистралата

• Не можете да пишете в тази тема
-1 отговор на тази тема

#1 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 15 August 2003 - 11:39 PM

Преди 4ас се върнах от Пловдив и по пътя ми се изправи косата :shock: ....ненормални хора просто.Карам някаде със 140 на лек зявоец и изведнъж пред мен излиза някав ненормален моторист застанал по средата на платната :shock: и то без задни светли ,добре ,че не бях между 2те платна иначе кво щеше да стане не ми се мисли.......нямаше да мога да го догоня да му се извиня :shock: .После се натякнах на още 2 коли и 1 камион без задни светлини също........на тия хора не им ли се живее се чудя.А на връщане вече беше станало некво мазало с предполагам такъв участник ........поне кат нямат пари да си оправят светлините да слагат некви свещи на задното стъкло и аз не знам вече.И в София ми се лепна некво дупе с голф2 GTI ...........пита ме на светофара дали ми е бърза колата а после ми седеше като залепен на задния калник .........явно искаше да е дразнител но аз си карах със 70 и на него му писна ......направи обратен и отпраши .........явно пича излиза нощно време по булевардите да се прави на състезател. :!:

#2 RS-MAD

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 785 Мнения:

Публикувано 16 August 2003 - 06:36 PM

Абе махни махни , те хората светлините вече за нищо ги нямат ... Ве4е си мислят че мигачите били за предимство ... а пък такива работи като габарити и стопове били ненужни ... знаеш ли колко пари е тока а ? :shock:

#3 Ford_RS

млад шофьор

• Потребител
  • 98 Мнения:

Публикувано 17 August 2003 - 02:04 AM

tva ne e ni6to we bate...mezduselskiq put ot Plovdiv do 4irpan malko predi OMV-to na Popovica predi razklona za Svilengrad i stara zagora...edin TIR s xenon farove me zaslepqva ot drugata strana,purviq refleks e da namalq skorostta i kak spiram plavno na 2-3 metra zelena IFA s ne znam si kvo si tovar bez nikakvi farove varvi s 20 pred men...sled tova silno zamirisa na Ferodo i guma...kvi rugatni ne moze6 da si predstavi6 ...drug infarkt s karucite ...ne e li vreme ve4e da sprat tiq bulgar6tini?!?
4erni 6iroki i mo6tni:}xexexex

#4 iavor

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,156 Мнения:

Публикувано 17 August 2003 - 12:32 PM

Абе хора пради един час се вращам с баща ми от мездра и некув пулен откачалник с камион без ремарке демек влекач Сканиа така ни засече че напрао се насрах ви казвам не ми се мисли кво 6те6е да стане ако бащата немаше опит с такива турски говнари.Ситуацията е таква:баща ми кара с около 130-140 и вапросния герой с влекача се излита от дясната ни страна с около 150 горе долу и рязко намалява,ама знаете кво значи резко бе да му еба маиката :shock: баща ми и той разбирасе наби спирачки при което аз си изплюх червата.
Е от ей такии педераси ме е страх мноо също и от такива без светлини.

#5 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 17 August 2003 - 12:46 PM

Мазалото за което споменах се оказа,че е катастофата за която говориха по новините ...........некав лудак карал в насрещното на магистралата с няква застава. Тия хора убиват не само ,че са самоубиици.

#6 Ford_RS

млад шофьор

• Потребител
  • 98 Мнения:

Публикувано 18 August 2003 - 02:23 AM

a drugoto ne si go 4el po vestnika edin kile6 s bmw 520 sin na nqkoi si oblasten nqkuv si ubil cqlo semeistvos dve deca...za6to ne vru6tat smurtnata prisuda i da nakazvat takiva katastrofi kato predumi6leno ubiistvo?!? otkoga razni selqni 6te se praat na guzari?da ne bi i nie da si kupim po edin vleka4 skania/volvo/mercedes ili kuvto i da e i prosto da ne ni puka ve4e :shock:

drugo koeto mi se slu4i sutrinta..patuvam kam seloto sutrinta i sled zavoi na 10 metra na nasre6tnoto platno varve6e karuca i edna druga karuca vlezna na moeto platno i izprevarva6e drugata...za6to ne spirat tiq karuci nai-nakraq?!?
4erni 6iroki i mo6tni:}xexexex

#7 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 18 August 2003 - 09:49 AM

Понеже мургавите ще се ядосат и ще кажат ,че е някакъв вид дискриминация :shock:

#8 Майна 6-та ген.

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,040 Мнения:

Публикувано 18 August 2003 - 02:03 PM

Ами в шекермахала в пловдив вече им направиха без пари къщи-гимназии,сега да им дадат и по едно БМВ (то и без това във форума им са половината колеги-каруцари , понеже псуват професионално) и всчко ще е ОК :shock:
HONDA FOREVER

#9 iavor

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,156 Мнения:

Публикувано 18 August 2003 - 03:08 PM

Смейте,смейте се на ти я каруцари :!:
Да ви кажа днес кво ми се случи на мене.Карам си мотопеда(ПЕЖО на 30 години :D )и глеам в огледалото некъв с лада 1500С та тоя след като ми диша,диша във врата му махна да минава наи-сетне,обаче шибаняка му с шибяняк неще и неще.Накрая почнах да ускорявам и спирам бурзо и така няколко пъти докато накрая тоя ускори с мене и ме тресна в задницата.Замалко да падна.И като се ядосах :shock: :shock: напраих една баница така да се каже пред него,слезах и почнах да го увиквам разбирасе нема да му благодаря :shock:,а от ладата излезе един от мойто село и ми се смее молеви се.така като четете ви се вижда малко смешно и измислено ама на мене не ми беше никак смешно тва 4е останах без стоп+мигачи.Обадих се на полициата ама те ми казаха чец немогат да ми помогнат вмомента(абе тия да не са розов телефон да отказват бе мама му стара).
затва кажете мога ли да подам жалба или там както м усе вика срещо тоя сеянин с уада.

#10 dano

опитен шофьор

• Потребител
  • 102 Мнения:

Публикувано 19 August 2003 - 08:40 PM

с кво да почна знам ли най-добре да кажа какво работих бях ПЪТНА ПОМОЩ кво сам виждал аз си знам :D (по добре да не разправям)само ще спомена за катастрофата в Креснеското дефиле- преса беше паднала от един камион и беше смачкала 1 кола
заради кво стават повечето катастрофи според мен(това си е мое мнение и не искам да споря с никой за него)
1.надценяване на собствените възможности
2.надценяване възможностите на колата
3.паника
4.лоши пътища(на места прекалено даже отчайващо лоши)
5.ЗДПП( ще пусна анкета и ще разберете за кво става въпрос)
6.недобра преценка на ситуацията

сега като пиша това се сетих кво ми се случи днес та карам(с около 80км) си по околовръстното и гледам отдясно кола се включва като ме видя даде мигач и продължи, погледнах на лявото огледало и кво, кола ме изпреварва, качих се на спирачките, а те си продължиха все едно нищо не е станало. Та въпроса ми е кво би станало ако бях продължил или имаше кола зад мен?

П.П.Към всички: Пазете се, не чакайте другите да ви пазят!!! :lol:
ЧОВЕК СЕ УЧИ, ДОКАТО Е ЖИВ!
Публикувано изображение

#11 Guest__*

• Гости

Публикувано 19 August 2003 - 10:16 PM

бях ПЪТНА ПОМОЩ кво сам виждал аз си знам :lol: (по добре да не разправям)

Аз съм ЗА да отвориш една нова тема примерно ЕДИН РАБОТЕН ДЕН В ПЪТНА ПОМОЩ и да разкажеш някои весели,куриозни случки....е ако искаш де :D

Ама само готините да разказваш,без тия с лош край.

#12 iavor

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,156 Мнения:

Публикувано 22 August 2003 - 08:31 AM

батка отваряй я тая тема...ебати тапия съм ти си я отворил :D :D :D :D :lol:

#13 dano

опитен шофьор

• Потребител
  • 102 Мнения:

Публикувано 23 August 2003 - 08:29 PM

DArkMAn- Не знам ко да кажа за тая тема въобще не ми се говори
Бях на повикване и само на тежки удари.Спомням си един не знам как ще ви прозвучи(дали куриозно или смешно).Та човека си беше паркирал пежото(405) в едно дере и отиваме с колегата да го вадим закачихме го отзад за ухото за теглене и почнахме да го вадим помагахме си и с крана тамън стъпиха задните колела на брега и ко стана :D планката седи на куката а колата пак в дерето и пак на ново утепахме си сигурно 3 часа докато я извадим и качим на колата

П.П. Извода: не гледайте колата от вън като са изгнили заварките по колоните и гредите е много опасно и на удар не държат. :lol:
П.П.DArkMAn-не ми се разправя за кървищта :D
ЧОВЕК СЕ УЧИ, ДОКАТО Е ЖИВ!
Публикувано изображение

#14 ViruS

Без стаж

• Потребител
  • 6 Мнения:

Публикувано 27 August 2003 - 04:33 PM

Преди 4ас се върнах от Пловдив и по пътя ми се изправи косата....

има някаква такава мода... за камионите забелязах, че по често дърпат ремарке без светлини, ама ефекта е същия... един такъв също ми изправи косите - карам си аз /летя низичко със 180-200/ и изведнъж един мигач се появява близо пред мен и почва да се движи... ако не бях скочил на спирачките веднага, лошо... аз на няколко пъти се опитах да карам в дясната лента /не че някой ме изпреварваше, ама си трнирам навиците/ та много бързо се отказах - пълно е с такива тъмни... аз отначало се чудех, защо всичките уж възпитани чужденци карат само в лявата /е прибират се веднага и с мигач като им светнеш отдалеч/ със 120, после се усетих, че и на тях не им е комфортно да изникват подобни неосветени обекти... но най-много ме изненада една жигула в ЛЯВАТА лента, близо до София вече - в завоите със 70 /знам, защото намалих до толкова/ имаше светлини, ама беше ги позамил последно напролет - какво е търсил в лявата лента си остава загадка за мен

#15 giggles

нов шофьор

• Потребител
  • 29 Мнения:

Публикувано 20 September 2003 - 06:53 AM

mnoo nenormalnici ima po magistrata koito vaobshte ne si gledata v ogledalata
v sofia mnoo hora si mislqt che miga4a dava predimstvo!!!
nekaf katil s moskvi4 se prestroqva pred mene predi oshte dori da me e izprevaril!!!
az mu svirq shot toi mi nalita na kalnika direktno a nagloto kopele si vadi rakata prez prozoreca i vika che bil si punal miga4a
naprao me vbesi
dosta 4esto se slu4vat podobni ne6tica naposledak

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.