IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Въпроси и Предложения

• Не можете да пишете в тази тема
95 отговора на тази тема

#31 MucTepuO

млад шофьор

• Потребител
  • 88 Мнения:

Публикувано 28 June 2006 - 01:26 PM

пробвай така ако нестане нз
Публикувано изображение
Правя опити за виртуален Тунинг
Ама май нещо не се получават
Публикувано изображение

#32 MONTISIMO

млад шофьор

• Потребител
  • 98 Мнения:

Публикувано 28 June 2006 - 02:16 PM

има ли някакви поощрения за 1-во място на SUPER TUNING например да се дават точки или нещо от сорта като стимул ако няма предлагам да се въведе
Например 3-точки за 1-во, 2-за второ и 1-на точка за трето

ПП. извинете ме ако го има в регламента

#33 MucTepuO

млад шофьор

• Потребител
  • 88 Мнения:

Публикувано 28 June 2006 - 06:27 PM

има ли някакви поощрения за 1-во място на SUPER TUNING например да се дават точки или нещо от сорта като стимул ако няма предлагам да се въведе
Например 3-точки за 1-во, 2-за второ и 1-на точка за трето

ПП. извинете ме ако го има в регламента

Преди време имаше много предложения по въпроса но модовете категорично отказаха :D
Правя опити за виртуален Тунинг
Ама май нещо не се получават
Публикувано изображение

#34 bulgeo

професионален шофьор

• Потребител
  • 568 Мнения:

Публикувано 30 June 2006 - 12:00 PM

Към модераторите ми е насочено следното предложение , а именно :

-Този подраздел се обърна в една своеобразна еманация на виртуален тунинг бълвоч. Маса келеши пускат бръхливите си творби , като влезеш в раздела губиш ума и дума и ориентация тая тема важна ли е или не . Предлагам право да пускат теми да имат хора които поне малко са в час с материята , а не всяко акне тука да осира пейзажа и прочие.

Видно е , че балгородното начинание да се възобновят конкурсите претърпява крах. Поради простата причина , че акнетата гласуват за собствените си бози и съответно агитират и своите невръстни приятелчета да правят същото .

Вече загубвам инетрес да влизам в раздела поради наличието на такива спамерчета.
Нека си пускат бракмите в темата предназначена за това.

Важното е да има 5 коли , ама качествени или поне да приличат на нещо , отколкото 100 боклука.

Модераторите хайде хванете се в ръце :lol1:
"Страхливецът умира всеки ден, а смелият - само веднъж"
Джовани Фалконе

#35 dando

спазва правилата

• Потребител
  • 231 Мнения:

Публикувано 01 July 2006 - 01:15 PM

Може ли да дадете скрийнче какви са ви настройките на burn tool,когато си затъмнявате вентовете? :roll: :P
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображение

#36 SuPeR_FLY

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,443 Мнения:

Публикувано 02 July 2006 - 11:59 AM

......

Ами няма начин да се отървем от "спамерчетата" защо си мислиш че всичко е толкова лесно :twisted: за кое се чудиш дали е важна или не важна тема :twisted: А това кой да има право да пуска теми в никакъв случай не може да стане, това си е свободен форум и всеки може да си пуска теми, а нашето задължение е да контролираме какво се пише в темите, а не да забраняваме на хората да пишат :roll: А я кажи за състезанието как да накараме хората да гласуват обективно а :wink: помисли си добре и ми кажи :P
Публикувано изображение

#37 DoSen

опитен шофьор

• Потребител
  • 194 Мнения:

Публикувано 05 July 2006 - 06:44 AM

Ако някой иска може да се пробва да направи нещо ето на това http://www.netcarsho...allpaper_11.htm
не съм го правил аз!!! А ми попадна случаино и реших да го пусна :wink: надявам се да ви е от полза
Публикувано изображение

#38 razor

професионален шофьор

• Потребител
  • 871 Мнения:

Публикувано 08 July 2006 - 09:55 PM

искам да попитам къде има туториали за Autodesk и коя точно версия е последната и най-добрата :!:
мерси предварително

#39 kolev

опитен шофьор

• Потребител
  • 120 Мнения:

Публикувано 10 July 2006 - 08:57 AM

Имам една молба.За да се получи една добра кола се изискват умения с photoshop примерно, но и качествени снимки на тунинговани коли от които да си 'отркаднеш' нещо.Та търся сайт с висококачествени тунинг коли.

Благодаря предварително.
Публикувано изображение Мъжете правят пари,но парите не правят мъже

#40 DoSen

опитен шофьор

• Потребител
  • 194 Мнения:

Публикувано 11 July 2006 - 04:02 AM

Имам една молба.За да се получи една добра кола се изискват умения с photoshop примерно, но и качествени снимки на тунинговани коли от които да си 'отркаднеш' нещо.Та търся сайт с висококачествени тунинг коли.

Благодаря предварително.

Ми то ако някой си даде сайта от дето си 'Краде' частите, в един прекрасен момент ще се плучи че сте с една и съща броня или нещо друго като джанти или каквото и да е било (нищо лично)
Публикувано изображение

#41 kolev

опитен шофьор

• Потребител
  • 120 Мнения:

Публикувано 12 July 2006 - 08:10 PM

Може и да стане нещо такова, въпреки, че аз по конкурси отдавна не съм показвал кола, но си мисля, че изработката е по-важна от самата броня.Вмисъл, че неговата е накривена, кофти боядисана, а мойта си е като реална си мисля, че не е кой знае какъв проблем да се оцени коя е по-добрата (това е само като пример, нямам се за голям майстор :roll:
Публикувано изображение Мъжете правят пари,но парите не правят мъже

#42 DoSen

опитен шофьор

• Потребител
  • 194 Мнения:

Публикувано 13 July 2006 - 06:41 PM

Имам едно предложение нека се направи една тема кадето ако някои иска да му се прави колата на "Photoshop" там да я качва а не да се правят все нови и нови теми :oops:

#43 DoSen

опитен шофьор

• Потребител
  • 194 Мнения:

Публикувано 23 July 2006 - 12:52 PM

Имах в предвид да не се правят ето такива теми
http://www.tuning.bg...pic.php?t=39103
http://www.tuning.bg...pic.php?t=38435
http://www.tuning.bg...pic.php?t=37356
http://www.tuning.bg...pic.php?t=38851
И тем подобни теми , а да се направи една единствена и там да се качват колите :x

#44 DoSen

опитен шофьор

• Потребител
  • 194 Мнения:

Публикувано 23 July 2006 - 01:06 PM

Може и да стане нещо такова, въпреки, че аз по конкурси отдавна не съм показвал кола, но си мисля, че изработката е по-важна от самата броня.Вмисъл, че неговата е накривена, кофти боядисана, а мойта си е като реална си мисля, че не е кой знае какъв проблем да се оцени коя е по-добрата (това е само като пример, нямам се за голям майстор :x

Ето попаднах на нещо интересно има много коли
http://www.tuninglin...r-pictures.html

#45 roadblast

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 29 August 2006 - 05:47 PM

Аз предлагам да се направи тема за тези които предпочитат (ако има други такива освен мен), които предпочитат да си скицират на ръка:собствени модели и на тунинговани от тях возила. Абе с една дума да се направи галерия във форума за тези които рисуват коли :roll:

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.