IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Второто Драг-Състезание в Петрич->28.05.2006г.

• Не можете да пишете в тази тема
121 отговора на тази тема

#61 Vectra_200k.c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,046 Мнения:

Публикувано 24 May 2006 - 10:26 PM

Приятел извинявай мноо ма сигурно от жегата бая си се притеснил...Брат ми колко пари му е взел на тоя кадет си немаш на представа,или са те излъгали че този кадет бие вектрата точно никога.Когато и да са заставали един до друг никога кадета не е пресичал финала пръв.Просто вектрата няма кой да я бие в петрич(говоря за неговата категория) :wink:

Еми незнам но на откриването на сезона на божуриште ти можеби си бил и знаеш какви времена даваше вектрата ас помня 16,01 и 15,5* а това са доста слаби времена и мисля 4е в благоевград има коли в класа на вектрата с доста по голями вазможности и се надявам в неделя да ги покажат :ok: :ok:

Айде пак неможем да се разберем...Абе вие чететели както трябва аз казах в ПЕТРИЧ а не в цела България че нема кой да я бий.ОК! :ok:
Ochakvaite Na Sledvashtoto Drag Sastezanie Nai Dobroto Predstavqne Na Bqlata Vectra Koqto Dava Nai-Dobro Vreme Ot Vsichki Vectri Stupvali Dosega Na Pista Bojurishte!!!

#62 Vectra_200k.c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,046 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 08:20 PM

Приклиучи и второто състезание в Петрич(Белла Гранд При):
клас А
1.Опел Астра(оранжевата) 2000 16в нитро
2.Опел Вектра(бялата) 2000 16в
3.Опел Кадет 2000 16в

клас Б
1.БМВ М3
2.БМВ-Гръцки Драгстер
3.БМВ(Али)

клас Ц
1.Понтиак-Гръцки Драгстер
2.Ауди РС2(Явор)
3.Понтиак(Сив)
Ochakvaite Na Sledvashtoto Drag Sastezanie Nai Dobroto Predstavqne Na Bqlata Vectra Koqto Dava Nai-Dobro Vreme Ot Vsichki Vectri Stupvali Dosega Na Pista Bojurishte!!!

#63 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 09:11 PM

3.Понтиак(Сив)

???

#64 Vectra_200k.c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,046 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 09:15 PM

3.Понтиак(Сив)

???

Може да е и Шевролет не съм сигурен.Ти ше кажиш :wink:

#65 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 09:20 PM

3.Понтиак(Сив)

???

Може да е и Шевролет не съм сигурен.Ти ше кажиш :super:

Батка вземи се стегни малко .... мноо ясно ,че Шевролет Корвет!!!Ти към организаторите ли си ... приближено лице? :wink:

#66 MANEV

примерен шофьор

• Потребител
  • 392 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 09:23 PM

Батка вземи се стегни малко .... мноо ясно ,че Шевролет Корвет!!!Ти към организаторите ли си ... приближено лице? :wink:

Ни6то 4е се праи на Лили Иванова на организатори го раздаваха с брат му :super: :oops:

#67 Vectra_200k.c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,046 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 09:45 PM

Ни6то 4е се праи на Лили Иванова на организатори го раздаваха с брат му :super: :oops:

ХАХАХАХАХХАХАХА СМЕШЕН Си Наистина!!!Аз И организатор лол ако бях поне една наградка ше си заделих ма я Нема!

#68 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 09:50 PM

Аз И организатор лол ако бях поне една наградка ше си заделих ма я Нема!

Така ли би процедирал? :wink: :super: Сега само да не се окаже ,че имаш нещо общо с организаторите. :oops: Брат ти сред организаторите ли е ?

#69 Vectra_200k.c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,046 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 09:57 PM

Аз И организатор лол ако бях поне една наградка ше си заделих ма я Нема!

Така ли би процедирал? :wink: :super: Сега само да не се окаже ,че имаш нещо общо с организаторите. :oops: Брат ти сред организаторите ли е ?

Не брат ми просто помагаше за сигурноста защото всички са като овце тичат да видят каточели не се вижда!

#70 todor vasilev

Тошо синоптика

• Драг състезател
  • 1,653 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 09:58 PM

клас А
3.Опел Кадет 2000 16в

клас Б
1.БМВ М3
2.БМВ-Гръцки Драгстер
3.БМВ(Али)

клас Ц
2.Ауди РС2(Явор)
3.Понтиак(Сив)

Абе как така понтиака сивия с загуба е преди мене :super: Маи сте доста тъпи :wink: Що не турихте костенурката трета тя нема изопщо старт в клас Ц :oops: :D :? Палячовци

#71 Vectra_200k.c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,046 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 10:04 PM

клас А
3.Опел Кадет 2000 16в

клас Б
1.БМВ М3
2.БМВ-Гръцки Драгстер
3.БМВ(Али)

клас Ц
2.Ауди РС2(Явор)
3.Понтиак(Сив)

Абе как така понтиака сивия с загуба е преди мене :super: Маи сте доста тъпи :wink: Що не турихте костенурката трета тя нема изопщо старт в клас Ц :oops: :D :? Палячовци

ето това от дясно е човека на 3-то място а ти ми кажи с каква кола беше че ако бях от организаторите ще знаех със сигурност!

#72 todor vasilev

Тошо синоптика

• Драг състезател
  • 1,653 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 10:25 PM

клас А
3.Опел Кадет 2000 16в

клас Б
1.БМВ М3
2.БМВ-Гръцки Драгстер
3.БМВ(Али)

клас Ц
2.Ауди РС2(Явор)
3.Понтиак(Сив)

Абе как така понтиака сивия с загуба е преди мене :super: Маи сте доста тъпи :wink: Що не турихте костенурката трета тя нема изопщо старт в клас Ц :D :? :w00t: Палячовци

ето това от дясно е човека на 3-то място а ти ми кажи с каква кола беше че ако бях от организаторите ще знаех със сигурност!

С тая дето има една победа в измисления клас Ц.И си мислим че щом имам една побед а тоз с курвета има една загуба е леко след мене :oops:

#73 Favorit135LS

нов шофьор

• Потребител
  • 39 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 11:35 PM

клас А
3.Опел Кадет 2000 16в

клас Б
1.БМВ М3
2.БМВ-Гръцки Драгстер
3.БМВ(Али)

клас Ц
2.Ауди РС2(Явор)
3.Понтиак(Сив)

Абе как така понтиака сивия с загуба е преди мене :super: Маи сте доста тъпи :wink: Що не турихте костенурката трета тя нема изопщо старт в клас Ц :D :? :w00t: Палячовци

С тая дето има една победа в измисления клас Ц.И си мислим че щом имам една побед а тоз с курвета има една загуба е леко след мене :oops:

Не трябваше да си тръгваш. Разочарова голяма част от публиката, което не е факт за подценяване. Като първенец в момента на Божурище много хора искаха да видят колата ти в действие на 100% . Ти отведнъж се изпари, а имаше шансове. Момчето от Сандански с М3-ката как спечели срещу гръка - служебно, щото оня му се скапа БМВ-то. Ти поне можеше да дадеш едно достойно време и дето вика Фил да си свериш часовника...
Една евентуална гонка с Явор също щеше да бъде супер интересна. Друг е въпроса дали не се уплаши от такава :w00t:

#74 Vendetta

Авто Джигит

• Потребител
  • 4,812 Мнения:

Публикувано 28 May 2006 - 11:37 PM

Тоя корвет какво време даде ? високи 12 или некви 13..
нещо не мога да си представя на 1во място в клас Б да е М3/сигурно доста сток/ на второ място [u]драгстер[/b] BMW и на 3то място на Али Е30ката дето дава 12.5 сек... :wink: :super: :oops:
<h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\"><span class=\"messageBody\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:3}\"><span class=\"userContent\"><br /></span></span></h5> <h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\">&nbsp;</h5>

#75 LSD

млад шофьор

• Потребител
  • 93 Мнения:

Публикувано 29 May 2006 - 05:03 AM

клас А
3.Опел Кадет 2000 16в

клас Б
1.БМВ М3
2.БМВ-Гръцки Драгстер
3.БМВ(Али)

клас Ц
2.Ауди РС2(Явор)
3.Понтиак(Сив)

Не трябваше да си тръгваш. Разочарова голяма част от публиката, което не е факт за подценяване. Като първенец в момента на Божурище много хора искаха да видят колата ти в действие на 100% . Ти отведнъж се изпари, а имаше шансове. Момчето от Сандански с М3-ката как спечели срещу гръка - служебно, щото оня му се скапа БМВ-то. Ти поне можеше да дадеш едно достойно време и дето вика Фил да си свериш часовника...
Една евентуална гонка с Явор също щеше да бъде супер интересна. Друг е въпроса дали не се уплаши от такава :D

А ти кой беше :w00t: Некакъв китен селски бег маи а :w00t: Нещо искаш да станеш известен в рацерските среди,шушомиго.Що не доойдеш на Божура да те видиме ква си батка :bow: А сетих се,щото няма кои да прибере козите от паша.Петричкото състезание беше пълен фарс и няма какво да се оправдавате.Затова догодина ще се бягате само на месна почва.Нито Тошо,нито Али а и много други няма да доидат.Затова драги ми Смехурко недеи да се обаждаш и да си мериш пишката с големите батки.
ако има нещо,нема нищо

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.