IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

PRO Tuning

• Заключена тема Тази тема е заключена
60 отговора на тази тема

#61 Nikon

професионален шофьор

• Потребител
  • 635 Мнения:

Публикувано 29 November 2007 - 11:59 AM

Значи... аз не стоя зад никой!!! Когато не знаете за какво иде реч, недейте да плюете. Оки може и да ми се разсърди като разбере това но... да пишеме си в скайпа, да имаме разговор, но НИКОГА не съм подкрепял псувните на който и да било от вас. Знаете ли защо в момента няма oki_tuning? Защото "приятелката му" (тоест аз) го предложи за БАН пред админите (и това в последствие стана). Ако не забелязвате, оки е достатъчно цивилизован, когато не се заяждате с него (както и всеки друг във форума). Но хора като fasona (или както искате го наричайте... на мен не ми е проблем да извадя и трите ника от които пише, все с отрицателна репутация), правят форума едно неприятно място за писане!!! Някои хора също нарушиха правилата и бях решил да си затрая пред админите за рекламната дейност, която извършват (това нарушава много по-сериозни права във tuning.bg).

Днес всички важни теми се заключват за ОСНОВНО почистване (макс до неделя). Ако някой има коли, които да показва има разрешението ми да пусне тема НО със следните условия:

1. Името на темата да е името на автора
2. Вътре се пускат само снимки на колите, без коментари

Темите създадени тези дни (докато са заключени главните теми), ще бъдат прибавени от мен на съответните места. Пожелавам приятен и БЕЗСПОРЕН ден във форума :eat:

Няма да заключвам само
Tutorials :wink::wink: за ничинаещи
Resource List!
Въпроси и Предложения

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.