IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

РЕКОРДЬОРА ОТ БОЖУРИЩЕ ТОДОР ВАСИЛЕВ СЕ ОПЛАШИ!!!

• Не можете да пишете в тази тема
160 отговора на тази тема

#106 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 01:23 PM

Злоби....
Айде мама ми напомни за спазването на правилата :!: :( :?: :D
Велко
Да прав си че БФДР няма нищо общо с въпросното състезание ( не съм бил там и не пиша по въпроса , за разлика от теб), но като говорехме за "стопляне " май ти трябва повече време дори и от сгъването на гръцки парашут :D :D :D :D :D Аре ся някой от "батките" като каже "А" побързай да кажеш "Б" и да сложиш от ония твойте човечета ( ;) )

#107 ~ Z L O B A R ~

V8 master

• Потребител
  • 958 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 01:47 PM

bat Gogo

Майтапиш ли се?Много добре знаеш,че ако се спазваха на последното състезание победителят в един от класовете със сигурност нямаше да е сегашния.
Разбираемо е,че всеки симпатизира на някой,важното обаче е това да не се превръща във субективен фактор ;)
Всичко което не ме убива ме прави по-силен!

#108 MANEV

примерен шофьор

• Потребител
  • 392 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 03:23 PM

А моето лично мнение е, че каквито и цигани да са гърците, те са хората, които с идването си показаха как трябва да изглеждат колите, как трябва да вървят и какво трябва да се преследва в един клас БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЯ! И няма смисъл да се обвиняват, а по-скоро да се замислиме кво имаме ние!
А то с няколко думи е една Сиера, която когато е изгодно е драгстер, защото била направена за 400м само, а когато дойде истински драгстер вече не е драгстер, а в някакъв друг клас... Е аз питам в какъв клас е Сиерата? :?: Да правиш и развиваш една стриит кола, която от улицата дава достойни времена и на пистата е едно, но да правиш драгстер означава, че трябва да си готов да се изправиш срещу друг драгстер! И беше въпрос на време това да се случи... Иначе сега оправдания хиляди...
Иначе относно къде сме ние - еми не сме далече.... Някъде към 30к евро за внос на подобен драгстер, което също смятам, че някога ще се случи....
Поздравления за всички тези, които въпреки всичко са участвали и са ни отсрамили поне малко... ;)

Но пи4 каквото и да говориме за сиерата тя е НАЙ-БАРЗАТА българска кола на 400м. независимо дали е драгстер или стриит кола.
И времената който дава на божуриште с оглед условията на пистата са невероятни.Пак и мисля 4е няма място за сравнение най-барзата кола в европа с най-барзата в българия надявам се да се сешташ каде е разликата :!: :(

#109 dreams

нов шофьор

• Потребител
  • 10 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 03:39 PM

Пичове.АЗ така си и знаех че ще стане. Гърците само с 3 коли просто ни размазаха.Да не забравяме как гръцкото БМВ елеминира костенурката от собствения си отбор още на 1 вата гонка.което си бе подпирачка за нашите направо ;) И как те нямаха кола от клас А .Иначе и там ще станеше същата работа. Просто сме светлинни години след тях и състезанията в BG не трябва да се наричат DRag racing АМИ махленски гонки.просто защото при няс няма такива.Аз се радвам 4е ни поотупаха за да си сверим часовниците и не само да си дрънкаме БЛя бля бля....... ами да се учим от хората. И вместо да си стиснем ръцете с тях и да понаучим нешто повече, ние тръгнахме да се караме и пазарим с тях какво може и какво не може.

#110 Red Dragon

спазва правилата

• Потребител
  • 208 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 03:49 PM

Е като са светлинни години на пред трябва да им лижем газовете ли ;) А тва как трябва да се нари4ат гонките ,смятам не си ти 4овека та да казва6,ние не трябва да падаме духом като те имали по големи коли в класЦ и да се даваме така,на6то било махлянски гонки,а трябва да правим така 4е да сме по бързи,във много не6та сме по добри от тях за6то да не е и на ДРАГ :!:
КАРА КАЛИБРА НА 2БАРА

#111 CrazyDj777

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,798 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 04:00 PM

Mondragon пич ти па вобще не си в час с нещата и се изказваш много неподготрвен в тема за която няма смисъл да спамиш :?:

Тош си е рашил и не се е пуснал :help: аз също отидох там за да вида сиерата в атака както и на Явор аудито една срещо друга 2-конкурентни коли в Бг Публикувано изображение всичко беше толкова объркано и не добре подготвено , че невиждам смисъл да го коментираме повече :!: Ако всичко беше съобразено с БФДР нещата щяха да седят по друг начин ВСИЧКИ го знаете :D просто някои от организаторите които хал хабер си нямаха от тва как се прави драг състезание и въобще кво е драг решиха да си измислят свои правила които ицяло ще са в полза на тяхните представители :D Аз съм сигурен ако бяха отишкли при батГого дори и за съвет нямаше да ги отпрати и щеше да им отвори за много неща очите :D

Друг е въпроса , че организаторите направиха сделка с гостите да се играе по тяхната свирка и ги метнаха даже , че ще се пускат само на кинти но тва никой не го споменава Публикувано изображение
P.s гърците и те са яко разочаровани и повече няма да дойдат лично го чух от устата на 1 от тях Публикувано изображение

Орагизаторите Петрич момчета дано сте си взели полука и ако от тук нататък правите драг се допитайте до хора които се занимават с такъв вид спорт да не се получават отново такива провали Публикувано изображение

В момента форума е разделен на 2 фронта Тошо цунами :( Явор
:D всеки защитава своя лидер точно за тва трябваше да се пускат само българки коли а гърците да са само атракцион и щеше да е яко шоу и даже нямаше да се забележат другите изгъзици които станаха :D
Видяхте всички как се изкефиха на атракциона с моторите на момчетата от Дупница, Петрич и Благоевград :D

99% от записалите се за участие отидоха с нагласата за финлисти говоря за всичките класове и в 1 момент виждат гостите със своите чудовища и задна дори някои се изнизаха :bang:

Евала на Явор и на Али ;) Тошо можеше да се пусне но явно неискаше да се изложи на местна почва и реши да си тръгне :duel: (лично мнение) само искам да спомена , че тези които знаеха какво е драг състезание и какви коли водят челната тройка на България очакваха точно тази гонка вечния дуел Явор :D Тошо дори заради нея останах почти до края и в 1 момент Тошо се отказа и си тръгнахме много разочаровани :D

#112 dreams

нов шофьор

• Потребител
  • 10 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 04:24 PM

Ти пич беше ли там та се обаждаш.Тогаз къде са нашите драгове.Шо не донесе ти твоя та да те видим.Кой говори да им ближем задника.Само казвам че с Астри и Калибри работа не става.и кой ти приказва за понтиака само.,коя от нашите коли в клас Б дава като Костенурка 10.7
Бмв 10.2
:oops:

#113 Vectra_200k.c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,046 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 04:38 PM

А моето лично мнение е, че каквито и цигани да са гърците, те са хората, които с идването си показаха как трябва да изглеждат колите, как трябва да вървят и какво трябва да се преследва в един клас БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЯ! И няма смисъл да се обвиняват, а по-скоро да се замислиме кво имаме ние!
А то с няколко думи е една Сиера, която когато е изгодно е драгстер, защото била направена за 400м само, а когато дойде истински драгстер вече не е драгстер, а в някакъв друг клас... Е аз питам в какъв клас е Сиерата? :lol: Да правиш и развиваш една стриит кола, която от улицата дава достойни времена и на пистата е едно, но да правиш драгстер означава, че трябва да си готов да се изправиш срещу друг драгстер! И беше въпрос на време това да се случи... Иначе сега оправдания хиляди...
Иначе относно къде сме ние - еми не сме далече.... Някъде към 30к евро за внос на подобен драгстер, което също смятам, че някога ще се случи....
Поздравления за всички тези, които въпреки всичко са участвали и са ни отсрамили поне малко...

:idea: :!: :!: Поста ти е много точен,не исках аз да го пиша за да не се стига до разправии :!: :!: :!:

Хей Явор здрасти ти и Фил излезохте най-точните хора които пишат в тези теми за състезанието състояло се в нашия Петрич.Искам да те питам и да ми кажеш истината Като цяло хареса ли ти състезанието като имаш напредвид че се прави за 2-ри път...Като исклиучим някой излагаций??? :?
Ochakvaite Na Sledvashtoto Drag Sastezanie Nai Dobroto Predstavqne Na Bqlata Vectra Koqto Dava Nai-Dobro Vreme Ot Vsichki Vectri Stupvali Dosega Na Pista Bojurishte!!!

#114 aleksander

опитен шофьор

• Потребител
  • 111 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 04:41 PM

Ти пич беше ли там та се обаждаш.Тогаз къде са нашите драгове.Шо не донесе ти твоя та да те видим.Кой говори да им ближем задника.Само казвам че с Астри и Калибри работа не става.и кой ти приказва за понтиака само.,коя от нашите коли в клас Б дава като Костенурка 10.7
Бмв 10.2

Mного си прав!!!!!! Ние искаме с трици маимуни да ловим!!!!! :lol:

#115 Red Dragon

спазва правилата

• Потребител
  • 208 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 04:49 PM

Бмв 10.2

Дали сам бил там хехе ами сигурно незнам,а ти кои бе6е 4е да ти давам обяснение за моята кола а :lol:
КАРА КАЛИБРА НА 2БАРА

#116 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 07:58 PM

bat Gogo

Майтапиш ли се?Много добре знаеш,че ако се спазваха на последното състезание победителят в един от класовете със сигурност нямаше да е сегашния.
Разбираемо е,че всеки симпатизира на някой,важното обаче е това да не се превръща във субективен фактор :oops:

Не се майтапя!!!! Незнам за какво говориш и нямам нищо против да го издискутираме тук !!! Да симпатизирам на доста хора и това са почти всички състезатели които познавам ( В това число и Явор ) затова и не взимам страна когато спорят този вид състезатели , а пиша против хора които въобще не знаят за какво става въпрос , независимо на кой симпатизират .....( Мога да ти дам стотици примери :lol: )
За това смятам , че всички се състезават при равни условия!!!! А дори и това е залегнало в регламента, че ако има някъкви съмнения може да бъде подадена контестация, която да бъде разгледана в присъствието на заявителя ,евентуалния потърпевш и техническата комисия от наша страна!!! За сега такава подадена няма , така че всички приказки са излишни!!! :idea: :!: :!: :!: :!: :!:
Така че задавай смело неудобните си въпроси.... :? :!: :D 8) :bye:

#117 mr. Very Fast

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 502 Мнения:

Публикувано 30 May 2006 - 10:00 PM

bat Gogo

Разбираемо е,че всеки симпатизира на някой,важното обаче е това да не се превръща във субективен фактор :lol:

Не се майтапя!!!! Незнам за какво говориш и нямам нищо против да го издискутираме тук !!! Да симпатизирам на доста хора и това са почти всички състезатели които познавам ( В това число и Явор ) затова и не взимам страна когато спорят този вид състезатели , а пиша против хора които въобще не знаят за какво става въпрос , независимо на кой симпатизират .....( Мога да ти дам стотици примери :idea: )
За това смятам , че всички се състезават при равни условия!!!! А дори и това е залегнало в регламента, че ако има някъкви съмнения може да бъде подадена контестация, която да бъде разгледана в присъствието на заявителя ,евентуалния потърпевш и техническата комисия от наша страна!!! За сега такава подадена няма , така че всички приказки са излишни!!! :!: :!: :!: :!: :!: :?
Така че задавай смело неудобните си въпроси.... :!: :D 8) :bye: :kid:

:oops: Аз изкам само да вметна, че много пъти се правят реверанси, в интерес
на това да се покаже истинска съпоставка във вървежа на две коли. И според мен няма човек, който да е правил повече жестове към другите състезатели, от Коко с 996 Турбото. Пресен пример беше последното състезание. И ако на на някой му е готино да бие другия, щот' на другия му се е счупила колата или 50м преди финала другия е върнал газта, щот' си мислел че е финиширал( брат ми например):lol:, ок! Мен лично ме кефят гонките, при които и на двамата рацери всичко им е на 6, само тогава можеш да разбереш кое, как върви?
А по темата Тошо vs. Явор, всеки си решава за себе си! Тука се изписа един тон говна! Тошо не го е изкефило че трябва да играе по маляшките правила- не играл! Вероятно се съобразява и със ресурса на колата, пък и не умее да губи според мен! Аз в това отношение проблеми нямам и точно като Явор, съм готов да се пусна и срещу совалка- екшън да има! Боли ме пишката кат' ме е била сувалка! :?:
A lot faster than you think you are!

#118 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 31 May 2006 - 05:51 AM

Аз изкам само да вметна, че много пъти се правят реверанси, в интерес
на това да се покаже истинска съпоставка във вървежа на две коли.

Напълно съм съгласен с постът Ти, само определението "реверанс" бих го заменил със "спортсменство". Просто сме си говорили с Калоян доста на тази тема и това е неговото мислене - Не се кефи на подарени победи :oops: :lol: . Същото което направи и Мад Макс на финала с RUF-а , евала за което !!

#119 Mondragon

млад шофьор

• Потребител
  • 72 Мнения:

Публикувано 31 May 2006 - 05:55 AM

Lud DJ, Ти или не четеш кво пише или НЕ МОЖЕШ ДА ЧЕТЕШ !!!
Абсолютно цялото ти постче го пише по-горе в моето, но с други думи!!!
как когато няма ясно регламентирани правила всеки може да си прави каквото си иска!!! чети по-добре и ще видиш най-горе че пише НЕ ПРЕТЕНДИРАМ ЗА КОМПЕТЕНЦИЯ И ЗА ВЯРНОСТ НА ИЗКАЗА!
предъвкваш казаното от други преди нас още на първите страници и компетенцията ти хич я няма!!!

ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА СПАМА, НЯМА ДА СЕ ПОВТАРЯ!!!

Гърците се били разсърдили и нямало да идват повече...
лелееее отидоа ми спокойните нощи :lol: :oops: , цел месец нема да спим заради тва че няма да дойдат!

ЗА МЕН ГЪРЦИТЕ НЕ СА ПОБЕТИТЕЛИ!

те само бяха обявени за такива според правила които няма кой да им оспори и са им обещани от организаторите!!!
само не знам от БФДР защо така са ви подляли вода Фил, Тошко и останалите, майкомай са завидели и са решили малко да ви "засрамят"!
Не знам, аз ще продължавам да гледам и да се кефя, и да ви кажа, не ми пука че некви си там гърчета имали некви "самолети"
щото като гледам клипчето с Понтиака и аудито, ега го у самолето, тва не знам кво ще го дръпне в БГ!!!
може би 996 турбо?
Когато чуеш свирещите гуми, а бъбреците ти подскачат под ударите на бас, не се питай дали сънуваш, обърни се, виж откъде идвам и ми направи път да мина, иначе ще те прегазя!!!

#120 Mondragon

млад шофьор

• Потребител
  • 72 Мнения:

Публикувано 31 May 2006 - 05:57 AM

Може ли някой от вас да ми каже, колко коня бяха тия коли?
Защо господин, мисля Кралев се казваше с Поршето, не е взел участие?
АКо беше взел, какво щеше да се получи?
интересно ми е да ви чуя мненията!!!
Когато чуеш свирещите гуми, а бъбреците ти подскачат под ударите на бас, не се питай дали сънуваш, обърни се, виж откъде идвам и ми направи път да мина, иначе ще те прегазя!!!

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.