IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Какъв бас говорител да сложа

• Не можете да пишете в тази тема
22 отговора на тази тема

#1 mastersku

нов шофьор

• Потребител
  • 28 Мнения:

Публикувано 14 October 2006 - 11:53 AM

Какъв бас говорител да сложа на кората на колата за да има повече бас.Диска ми е пионер 4800мп 4х50.аз имам 2 малки колонки на вратите и 2 17 сантиметрови Alpine SXE-1725S.Ако сложа някакъв бас 10 инча без допълнителен усилвател ще изкарва ли някакъв бас въобще.Не съм маняк и не искам да оглушавам просто търся плътен бас не много трещящ и гърмящ?

#2 jelqzkov

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,761 Мнения:

Публикувано 14 October 2006 - 04:04 PM

варианта без усилвател е почти немислим, а щом искаш нещото да е на кората тогава е редно да му измислиш и кутия за отдолу
http://www.opelclub-bg.net/forum - форум за истинските опел фенове

#3 mastersku

нов шофьор

• Потребител
  • 28 Мнения:

Публикувано 14 October 2006 - 04:15 PM

а защо трябва да се слага кутия отдолу.аз нямам място в багажника затова искам на кората да се сложи.

#4 MaxBass

Off Road

• Потребител
  • 5,151 Мнения:

Публикувано 14 October 2006 - 04:19 PM

ами сложи си елипси или някакви коксиалки до към
150 200 лв
има изключително кадърни говорители
които биха ти свършили работа
Публикувано изображение
Писна ми да гледам как всеки втори се оплаква!!!Докато ние не се променим няма да стане!!!
Докато децата ви не учат и излизат масово от училище тотално тъпи няма как да стане!!!
Който му е криво правителството почти със сигурност нищо не му е криво освен собственото невежество и нежелание!!!

#5 agopov

професионален шофьор

• Модератор Аудио
  • 3,058 Мнения:

Публикувано 14 October 2006 - 04:36 PM

Не е задължително да струват 150-200 лева,защото ТОЧНО те не свират особено ниско :D Там се гони съвсем друга цел,докато ако се ориентираш към елипсите на Кенууд,Бошман,Магнат,или пък Алпайн( в диапазона около 100 лева) ще останеш доволен от звука :D

#6 batNIKI

професионален шофьор

• Потребител
  • 514 Мнения:

Публикувано 14 October 2006 - 06:10 PM

а защо трябва да се слага кутия отдолу.аз нямам място в багажника затова искам на кората да се сложи.

Ами тогава някой пайнер с буква F примерно :D
Публикувано изображение

http://store1.data.bg/batniki/MB260E/
BMW-много шум малко бързина и около 150000км почти задължително в бокса за мотор!!!
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#7 jelqzkov

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,761 Мнения:

Публикувано 14 October 2006 - 10:31 PM

Не е задължително да струват 150-200 лева,защото ТОЧНО те не свират особено ниско :evil: Там се гони съвсем друга цел,докато ако се ориентираш към елипсите на Кенууд,Бошман,Магнат,или пък Алпайн( в диапазона около 100 лева) ще останеш доволен от звука 8)

:roll: особено за бошман
http://www.opelclub-bg.net/forum - форум за истинските опел фенове

#8 MaxBass

Off Road

• Потребител
  • 5,151 Мнения:

Публикувано 14 October 2006 - 10:39 PM

или ако търсим бас нека не забравяме
"златните" ЖВЦ които са луди
на тема бас :evil:
Публикувано изображение
Писна ми да гледам как всеки втори се оплаква!!!Докато ние не се променим няма да стане!!!
Докато децата ви не учат и излизат масово от училище тотално тъпи няма как да стане!!!
Който му е криво правителството почти със сигурност нищо не му е криво освен собственото невежество и нежелание!!!

#9 Oyama

професионален шофьор

• Потребител
  • 4,343 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 01:35 AM

или ако търсим бас нека не забравяме
"златните" ЖВЦ които са луди
на тема бас :evil:

Дамм тия илипси ми беха първата музика, зася са ми отгоре на гардероба ама ше ги измисля некой ден 8)

#10 mastersku

нов шофьор

• Потребител
  • 28 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 07:20 PM

BatNiki тези басове дето са с F отзад са само 2 модела на pioneer.някакви други има ли или само тези стават за кора ?

#11 batNIKI

професионален шофьор

• Потребител
  • 514 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 07:45 PM

BatNiki тези басове дето са с F отзад са само 2 модела на pioneer.някакви други има ли или само тези стават за кора ?

Има и други ама не ги знам но за тия на Пайнер се сещам и горе долу чуруликат но това е далеч от истината :roll: Абе виж сега или музика или багажник няма друго положение най добре с каса в багажника но ти си знаеш най добре :evil: 8)
Публикувано изображение

http://store1.data.bg/batniki/MB260E/
BMW-много шум малко бързина и около 150000км почти задължително в бокса за мотор!!!
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#12 dosev4eto

спазва правилата

• Потребител
  • 219 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 06:59 AM

ами по мое наблюдение марковите говорители не се обаждат добре на кора (изключвам пионерчето за свободен обем) но като цяло за кора говорителя трябва да е менте и колкото по - менте е толкова е по - добре наи вече заради качествения фактор който при ментетата е на майната си (над 0,6) и това в случая е предимство но е и огромен компромис
според мен направи си кутия с добър говорител и си я вади когато ти трябва багажник аз така правя

#13 CynepMEH

Faster Mitsubishi

• Драг състезател
  • 3,561 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 08:26 AM

Дам и аз съм имал от XV серията на JVC и свирят доста басово сравнени с повечето елипси
<p>По-бързите Мицубишита в България<br /> <br /> Турбото е болест, която те полазва и трови кръвта във вените ти с нейния бензинов дъх, излизащ измежду металните устни на 100-октановата й усмивка! Маай прешъссссс пшсссс</p>

#14 Montrey

опитен шофьор

• Потребител
  • 111 Мнения:

Публикувано 20 October 2006 - 09:05 PM

Ако няма усилвател не слагай бас!!! Според мен също елипсите са по добрия вариант! Ето и едно предложение от мен http://www.electron.... ... 90&pto=150 :)

#15 mastersku

нов шофьор

• Потребител
  • 28 Мнения:

Публикувано 20 October 2006 - 09:19 PM

Добре де и ако сложа усилвател и една туба с 10 инчов говорител как ще е+моите колонки дето са в колата?
и какви да са евентуално.Разполагам с около 200лв може и малко повече

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.