IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

eclipse

• Не можете да пишете в тази тема
72 отговора на тази тема

#1 JoroKN

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,223 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 12:27 AM

някои знае ли какво се крие под капака на 4ервения Eclipse???

#2 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 05:22 AM

някои знае ли какво се крие под капака на 4ервения Eclipse???

2.3 литров агрегат, спортни бутала, биели, клапани, пружини, голяма турбина , АЕМ компютър и други такива нещица... :evil:

#3 SHARKI

професионален шофьор

• Потребител
  • 610 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 08:35 AM

:evil: има от тея сините ...значи мнооо върви 8) :roll: :)
Публикувано изображение

#4 JoroKN

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,223 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 08:45 AM

мерси bat Gogo

#5 JoroKN

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,223 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 08:48 AM

И наистина много ВАРВИ!!!
ако му баде направе и опти4ен тунинг!!! става стра6ен!!! :evil:

#6 Nikon

професионален шофьор

• Потребител
  • 635 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 09:01 AM

ако му баде направе и опти4ен тунинг!!! става стра6ен!!! :roll:

А бре и аз това съм си го мислил много пъти. Като изключиме скайлайна, ево-то и поршаците, всички други мощни автомобили на външен вид са ужасни. Не критикувам възможностите на tsunami и Явор, но смятам че ако тия коли имаха малко по-добър вид щеше да е по-интересно :evil: Също и този еклипс... ако беше със визията на двата сиви нямаше да има равен :) 8)

#7 ZPenevich

примерен шофьор

• Потребител
  • 322 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 09:11 AM

Eгати автомобилните ентусиасти тоя еклипс си е достатъчно красив!По-важното е че върви здраво.Примерно Явор ако направи ur quattro-то като реплика на истенски S1 пак някой ще се обади в стил "ама защо няма спинери" :evil:
Публикувано изображение

#8 OGN

опитен шофьор

• Потребител
  • 153 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 09:40 AM

а защо няма спинери

:evil: 8) :roll: :) :D 8) :)
Aко жигулки с ''тунинг по двигателя '' късаха така М3-ки то форума щеше дасе напълни с освирепели от глад за БМВ-та жигул-мастъри

#9 kelesha

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,931 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 10:24 AM

ако му баде направе и опти4ен тунинг!!! става стра6ен!!! 8)

Е кво му е на оптичния тунинг на Еклипса бе :) :roll: Според мен си е абсолютно ОК на външен вид, вии кво искате да го ошарят ала Бързи и Яросни ли :D Нищо му няма на оптиката, малко още сила да падне на средни 11-ки и е перфектен отвсякъде :evil:
it's my way or.....the highway 8)

#10 Бачо Либен

сектант, за Бога

• Потребител
  • 5,312 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 10:30 AM

ако му баде направе и опти4ен тунинг!!! става стра6ен!!! :roll:

Е кво му е на оптичния тунинг на Еклипса бе :D :) Според мен си е абсолютно ОК на външен вид, вии кво искате да го ошарят ала Бързи и Яросни ли 8) Нищо му няма на оптиката, малко още сила да падне на средни 11-ки и е перфектен отвсякъде :evil:

Циганска работа.........ако не е целио у шпойлъри ала битпазар не става :) То са бронята е претрюфена смятай ,ако сиджи се намеси къв панаир ще стане 8)

П.С.-Софийският сив еклипс е супер осран, когато си беше както го е майка родила беше екстра, сега е нещо невъзможно :bop:
Тошката-Но златното правило е - не ходи с балканчето си по-далеч от колкото ти се иска да го буташ

#11 Fidodido

опитен шофьор

• Потребител
  • 177 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 10:37 AM

Колата си е перфектна и си върви доста а може и още :evil:

#12 hahy

спазва правилата

• Потребител
  • 250 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 10:49 AM

Екстра си е , ама нали са свикнали да са напраени от Годечките дизайнери .... нещо за китеник на таблото никой не спомена :evil: 8) :roll: :)
Публикувано изображение
Жена без цици е като село без начално училище -няма от къде да започнеш!

#13 Nikon

професионален шофьор

• Потребител
  • 635 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 01:59 PM

...у шпойлъри ала битпазар...

Като не те кефат колите "ала битпазар" какво си ги разлепил тия лепенки по колата ти 8)

То пък ако може да изкарат кола само по гуми и двигател че да не е накичена съвсем май ще сте най-доволни :)

http://images.google...se tuning&hl=en

Аз смятам че на този линк има доста добри изработки. И какво намесвате "Бързи и Яростни"... като гледам какви бараки се шлайкат из БГ лошо ми става. Не казвам че еклипса е грозен или нещо такова, но просто може да се пипне и оптиката. То егати явлението стана... като със автомузиката. Ако чуеш яко басове от некоя кола, това ще да е някое голфче за 3000лв с уредба за 5000 :roll: А бре много се отнесохме извън темата. Мойто мнение е че може да се пипне оптиката. Аре джафкайте се сега, аз ви оставям че ме чака концерт :evil:

#14 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 02:47 PM

Като не те кефат колите "ала битпазар" какво си ги разлепил тия лепенки по колата ти :roll:

То пък ако може да изкарат кола само по гуми и двигател че да не е накичена съвсем май ще сте най-доволни :D

http://images.google...se tuning&hl=en

Аз смятам че на този линк има доста добри изработки. И какво намесвате "Бързи и Яростни"... като гледам какви бараки се шлайкат из БГ лошо ми става. Не казвам че еклипса е грозен или нещо такова, но просто може да се пипне и оптиката. То егати явлението стана... като със автомузиката. Ако чуеш яко басове от некоя кола, това ще да е някое голфче за 3000лв с уредба за 5000 :) А бре много се отнесохме извън темата. Мойто мнение е че може да се пипне оптиката. Аре джафкайте се сега, аз ви оставям че ме чака концерт :evil:

Въпрос на вкус е явно.... но не казвай че линка със "стрелбищата" който си постнал, е свързан с мисълта за удачна оптика на "Еклипс" ... - иска ми се грешно съм те рабрал? 8)
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#15 Mr. G

опитен шофьор

• Потребител
  • 197 Мнения:

Публикувано 15 October 2006 - 04:55 PM

Като не те кефат колите "ала битпазар" какво си ги разлепил тия лепенки по колата ти :evil:

Ако не си разбрал тия лепенки са реклама на фирмата му. Тебе сигурно щеше да те изкефи ако имаше гоУем надпис REMUS на задния жам 8)

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.