IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

eclipse

• Не можете да пишете в тази тема
72 отговора на тази тема

#31 JoroKN

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,223 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 07:47 AM

абе всеки 4овек с мнението! и според мен му трябва о6те малко оптика, и ве4е става супер бега4ка!!!

#32 kelesha

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,931 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 08:00 AM

абе всеки 4овек с мнението! и според мен му трябва о6те малко оптика, и ве4е става супер бега4ка!!!

Мухаххахахахах супер бегачка ше стане не ако му са прави оптика ами ако са прави мотора по принцип, със звездолетна оптика ше стане супер пубертетска кола нищо друго :ok:
it's my way or.....the highway 8)

#33 CynepMEH

Faster Mitsubishi

• Драг състезател
  • 3,561 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 08:38 AM

Човека си знае най-добре. Той ако иска ще си я направи предполагам. Лично аз харесвам еклипса, даже със старата броня като че беше по-хубав, ама тая е по-практична. То еклипса си е красив и сток така, че няма какво да му мъдрим
<p>По-бързите Мицубишита в България<br /> <br /> Турбото е болест, която те полазва и трови кръвта във вените ти с нейния бензинов дъх, излизащ измежду металните устни на 100-октановата й усмивка! Маай прешъссссс пшсссс</p>

#34 Avus

Romeo Sierra Quebec

• Потребител
  • 1,462 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 12:18 PM

Абе, колата си е красива. Не знам какво се въодушевихте на тема оптика :ok: Моят въпрос е, дали има някакъв проблем возилото... нещо от втора плете здраво или бъркам?! Или пък самите скорости правят някаква мизерия?!

#35 Nikon

професионален шофьор

• Потребител
  • 635 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 03:18 PM

Това което CynepMEH е сложил в темата ме кефи. Много е изчистено и приятно на изглед. А по въпроса за оная бялата... ами хич даже не ме кефи. Предната броня е няколко сантиметра под праговете и седи МНОГО грозно. Ако ще се сменя оптиката, поне човека да смени и праговете и задната броня, за да са комплект и да има някаква визия. Да са по-плавни преминаванията от предната част към задницата. А не предна борня за Honda S2000 от VeilSide, сток прагове и задница за Lancer. А пък ако се кьопне и един въздухобор на предния капак и то толкова голям че не може да видиш колата пред теб. Такава оптика и мен не ме кефи. Синьото еклипсче напълно изразява мнението ми за оптичния тунинг - изчистен и приятен. Вече ако вие си имате други вкусове... това не ме засяга. Всеки си има мнение :ok: Инак и така си ме кефи еклипсчето и сток да е пак ще го карам. Аре верно стига че се вманиачихме на тая тема и почнахме да спамиме.

#36 KrisoPower

примерен шофьор

• Потребител
  • 331 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 05:50 PM

Те такъв втори катотеб няма! А да те питам, аз по тоя еклипс не виждам нищо по-различно от на червения, освен бронята, където и на двете места е ръбата и изглежда леко стил мейд ин час по трудово от ученици 3 клас!

#37 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 06:28 PM

Ми тя предната броня на Радо е по-добра дори!!! :ok:

#38 ZPenevich

примерен шофьор

• Потребител
  • 322 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 06:51 PM

Това което CynepMEH е сложил в темата ме кефи. Много е изчистено и приятно на изглед. А по въпроса за оная бялата... ами хич даже не ме кефи. Предната броня е няколко сантиметра под праговете и седи МНОГО грозно. Ако ще се сменя оптиката, поне човека да смени и праговете и задната броня, за да са комплект и да има някаква визия. Да са по-плавни преминаванията от предната част към задницата. А не предна борня за Honda S2000 от VeilSide, сток прагове и задница за Lancer. А пък ако се кьопне и един въздухобор на предния капак и то толкова голям че не може да видиш колата пред теб. Такава оптика и мен не ме кефи. Синьото еклипсче напълно изразява мнението ми за оптичния тунинг - изчистен и приятен. Вече ако вие си имате други вкусове... това не ме засяга. Всеки си има мнение :ok: Инак и така си ме кефи еклипсчето и сток да е пак ще го карам. Аре верно стига че се вманиачихме на тая тема и почнахме да спамиме.

Ако в тоя пост говориш за белия косуърт по-добре се метни от някоя скала и земи с тебе някои друг маняшки спойлер да падаш по бързо!!!!
Публикувано изображение

#39 KrisoPower

примерен шофьор

• Потребител
  • 331 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 07:21 PM

Баш за на Тихомир Косуърта говори, нищо, остави го момчето ... радвам се, че не уча в тъпия техникум Хенри Форд, а в обикновена гимназия, където мога да видя нещо женско .... и другото, не слушам подобни мисли на недоразвити "дизайнери" за броните, за чертите и т.н. ... те хората направили кола, някой такъв я вземе и почне да сере върху нея, ама сере ... яко!!! То като погледна какви експонати има направени ... то инжинера, дето е правил тази кола, ако я види ... човека ще хване и ще се обеси!!!

#40 Бачо Либен

сектант, за Бога

• Потребител
  • 5,312 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 07:37 PM

А по въпроса за оная бялата... ами хич даже не ме кефи. Предната броня е няколко сантиметра под праговете и седи МНОГО грозно.

:twisted: :twisted: :lol: :wink: ти батко и твоята оптика сте доста далеч от тунига като цяло, сигурен съм ,че боготвориш сиджи :lol:
Тошката-Но златното правило е - не ходи с балканчето си по-далеч от колкото ти се иска да го буташ

#41 R1cerBoy

професионален шофьор

• Потребител
  • 625 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 08:05 PM

http://bdubbownzyou..../Chrissc300.wmv
Çà ìåí òîâà å åäíà îò êîëèòå ñ íàé-äîáðàòà street legal îïòèêà â ñâåòà :wink: . Âúëê â îâ÷à êîæà ìó ñå âèêà (àêî íå áðîéì ëåêî ìîäèôèöèðàíèÿ çàäåí ìîñò è ðîë êåéäæà ïðèêðèò îò ÷åðíèòå äæàìöè è èíòåðêóëåðà ñ ðàçìåð íà áîéëåð ñêðèò çàä îðèãèíàëíàòà ïðåäíà áðîíÿ).

#42 KrisoPower

примерен шофьор

• Потребител
  • 331 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 08:33 PM

Линка не ти бачка!!! Той сиджи едно, че броните и спойлерите там, не приличат на нищо, ами са и от много хубави материали!

#43 mafia

Авто Хулиган

• Потребител
  • 6,228 Мнения:

Публикувано 16 October 2006 - 10:03 PM

Само да вметна малко яснота г-н Никон :D :wink: Би ли споделил с нас невежите кво му е оптично нетунингованото на еклипса на БатРадо :D :D

И другото интересно нещо - космонафт тунинг феновете - ако видат да кажем сиерата сега , веднага ше кажат :twisted: "Еее хубаво върви , ама я тука пекчица , я тука жанти 18-ки , я едно спойлерче...ами що няма 100 кила музика отзаде и само 1 леген вместо седалка вътре"

....и решава Чоч да ги послуша...идва сезон 2007 - Сиерата с уникална КосмополитЪнска оптика - веднага гореспоменатите фенове - "лелеее ква оптика малеее тоя изби рибата" ...пуска се Чоч ....БААММ земи тия 13-ки :twisted: :lol: :lol: Веднага феновете тип ЛуненРазбойник "Ама как , ама тоя ноо лоши времена - ама не върви...пфууу - я да я тунингова , че не върви"
И шо стана - замислете се що сиерата изглежда така (както е в момента) и тва с ква цел се прави :D
Публикувано изображениеЕxclusive Distributor for Bulgaria ©
Силов, оптичен и интериорен тунинг за Mercedes-Benz Audi BMW и др. след 2003г.
Само слабите се стремят към порядък...силните владеят хаоса!

+печатна и телевизионна реклама :idea:
+всякакво застраховане :idea:

#44 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 17 October 2006 - 04:35 AM

Хамър 2800 коня , оптика от Сиджи , металик 8 различни цвята , пейчица отзад , минимум 150 dB музичка , ръчичка с Лепа Брена на вакуумче на предния джам - ниски 11 всеки път , чиста ралта ... :twisted: ... ама требува да е на газ , оти че гълта :twisted: .. това е Перфектната Божурка :wink:

#45 00Cool

Денис - Белята

• Потребител
  • 163 Мнения:

Публикувано 17 October 2006 - 09:33 AM

Хамър 2800 коня , оптика от Сиджи , металик 8 различни цвята , пейчица отзад , минимум 150 dB музичка , ръчичка с Лепа Брена на вакуумче на предния джам - ниски 11 всеки път , чиста ралта ... ... ама требува да е на газ , оти че гълта .. това е Перфектната Божурка

:wink:
........искам да се барна в чисто нов костюм , искам да се чувствам точно като опосум.....

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.