IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Най-бързото превозно средство в БГ!!!!

• Не можете да пишете в тази тема
66 отговора на тази тема

#61 Красимир Джантов

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 24 November 2006 - 08:41 PM

Тъкмо това ме накара да кажа че няма кой да го кара както трябва този мотор, а не че няма карачи в БГ.

Петко, като се върнеш в БГ се обади да застанем на чертата /400, 600, 1000 метра по твое желание/ От сега ти давам два мотора преднина, без да пускам азота. Такива пичове като теб ги слушам на всеки един Мото-Събор и после /ама тя гумата буксува, много се навири, неможах да включа втора, съединителя избуксува и др./
Относно азота въобще не си наясно в какви количества впръсквам и на колко предавки и какъв е ефекта от него при тез дюзи с които беше тогава ЗА ДА ДАВАШ ТАКИВА ИЗЯВЛЕНИЯ. До 400 метра ефекта от азота при мотора не е чак толкова голам ПРЕДПОЛАГАМ СЕ СЕЩАШ ЗАЩО все пак си Пилота.
Сигурно ти се е случвало да караш и във силен странично-насрещен вятър, при положение, че моторът ти е силничък и предната гума стъпва тук там. Е такъв беше въпросният ден, ВЯТЪРЧО не прощава на никои освен ако не ти е в гърба.
Бетона на Божурище е кофти боксуваш /при порожение, че съм с супер мека гума и то спадната/ няма нищо общо със пистата Плевен-Долна Митрополия, позволи ми да знам. 10 години съм си търкал гумите и кожата по нея.
За предпочитане е да паднеш във водата, отколкото на асфалта!

#62 PILOTA_BMW

опитен шофьор

• Потребител
  • 150 Мнения:

Публикувано 25 November 2006 - 04:34 AM

Няма проблем живот и здраве на лято ще съм в БГ и с удоволствие бих се пуснал! Можеш да бъдеш сигурен че от мен подобно оправдание за боксуване и изправяне няма да чуеш. Преднина няма да приема никога от никой! Предпочитам да ме бие някой от колкото да ме пусне с 2 мотора напред! Все пак ми се струва че не само аз правя пребързани заключения... :evil:
06' Nissan Titan V8
06' Suzuki GSXR 1000
http://www.tuning.bg... ... _thumb.jpg

#63 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 25 November 2006 - 07:56 AM

Няма проблем живот и здраве на лято ще съм в БГ и с удоволствие бих се пуснал! Можеш да бъдеш сигурен че от мен подобно оправдание за боксуване и изправяне няма да чуеш. Преднина няма да приема никога от никой! Предпочитам да ме бие някой от колкото да ме пусне с 2 мотора напред! Все пак ми се струва че не само аз правя пребързани заключения... :evil:

Добре де , едно леко включване ... Ти лично карал ли си на Божурище ? Дали кола , дали мотор няма значение ... :?:

#64 Красимир Джантов

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 25 November 2006 - 08:54 AM

Браво Петко, браво Пилоте, доволен съм от теб. Строшно много уважавам достоините хора и се надявам като си дойдеш в БГ да сигнализираш. Защо да ни си направим кефа и да отбележим средни ДЕВЯТКИ.
За предпочитане е да паднеш във водата, отколкото на асфалта!

#65 PILOTA_BMW

опитен шофьор

• Потребител
  • 150 Мнения:

Публикувано 25 November 2006 - 02:05 PM

Браво Петко, браво Пилоте, доволен съм от теб. Строшно много уважавам достоините хора и се надявам като си дойдеш в БГ да сигнализираш. Защо да ни си направим кефа и да отбележим средни ДЕВЯТКИ.

:?:
06' Nissan Titan V8
06' Suzuki GSXR 1000

#66 PILOTA_BMW

опитен шофьор

• Потребител
  • 150 Мнения:

Публикувано 25 November 2006 - 02:09 PM

Добре де , едно леко включване ... Ти лично карал ли си на Божурище ? Дали кола , дали мотор няма значение ... :?:

Карал съм веднъж само кола само че беше по време на тунинг шоуто и не съм се пускал на старт. Просто давах газ към края на пистата. Не мисля че от това мога да преценя нещо.
06' Nissan Titan V8
06' Suzuki GSXR 1000

#67 jimi

примерен шофьор

• Потребител
  • 407 Мнения:

Публикувано 25 November 2006 - 06:43 PM

Това е времето което давам на местната драг писта! Не искам да разочаровам любителите на автомобили, но си мисля че причината най-бързото превозно средство в БГ да е кола е че няма кой да кара мотор като хората там. Моето Сузуки няма N2O и мога да правя високи девятки цял ден. Нямам представа как същия мотор с азот прави 10-ки. :)

Пусни едно съобщение като има някво мероприятие на тая писта, че скуката е голяма и с кеф ще дойда да погледам :D

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.