IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Дизелите...яката раота

• Не можете да пишете в тази тема
133 отговора на тази тема

#1 stoilp

примерен шофьор

• Потребител
  • 497 Мнения:

Публикувано 15 December 2006 - 09:51 PM

преди време имаше идея да се направи и отделен клас за дизелови автомобили. защо това остана без внимание?

#2 shopaza

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,767 Мнения:

Публикувано 15 December 2006 - 09:56 PM

амии много пъти се е спорило по вози въпрос
и се стига до отговора
че публиката трябва си носи палатки за тая работа
На един мъж конски сили и женски цици се са му малко
Публикувано изображениес любезното съдействие наПубликувано изображение

Не е важен двигателя под капака на колата,а големината на съчмата в главата!

http://tnmotorsport.net/

#3 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 16 December 2006 - 07:51 AM

преди време имаше идея да се направи и отделен клас за дизелови автомобили. защо това остана без внимание?

По същата схема трябва да направим клас , за природен газ и метан!!! А отстрани и .....ХОТЕЛ :cry: :lol: айде малко по-сериозно..!!! :!: :lol: :lol: :lol: :) :D

#4 stoilp

примерен шофьор

• Потребител
  • 497 Мнения:

Публикувано 16 December 2006 - 09:19 AM

айде малко по-сериозно..!!! :cry: :lol: :!: :lol: :lol: :lol:

хапсолютно сериозно е!

как би могъл един дизел 1.9 да играе в горния клас - това е безумие! ето това е несериозно, че се пренебрегва огромен дял от колите...

#5 VIPlayer

професионален шофьор

• Потребител
  • 703 Мнения:

Публикувано 16 December 2006 - 10:15 AM

айде малко по-сериозно..!!! :cry: :lol: :!: :lol: :lol: :lol:

хапсолютно сериозно е!

как би могъл един дизел 1.9 да играе в горния клас - това е безумие! ето това е несериозно, че се пренебрегва огромен дял от колите...

Добре де колега, колко е най-бързия дизел в България ? Аз лично се сещам за едно БМВ с ниски 15ки. Хората им се гледат бързи коли...
НЯМАМ ПОДПИС, ЩОТ СЪМ НЕГРАМОТЕН

#6 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 16 December 2006 - 11:35 AM

айде малко по-сериозно..!!! :lol: :!: :lol: :lol: :lol: :)

хапсолютно сериозно е!

това е състезание за бързи автомобили , а не за икономий на гориво!! Ако някой подготви достатъчно бърз дизел....да заповяда!!!! това не означава , че трябва да го отделим в отделен клас , за да може да си стане първи :cry:

#7 shopaza

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,767 Мнения:

Публикувано 16 December 2006 - 05:52 PM

то нестига че сега ни болят краката до края че и стриит клас напраиха ма и за дизел
това значи да си земеме палатките масите и столовете и на къмпинг да ходиме и коли да гледаме
бат гого ко е съгласен може да се направи някои отделен ден 1-път в годината така с дизели като да си начешате крастата и да мирясате :lol: :cry:
На един мъж конски сили и женски цици се са му малко
Публикувано изображениес любезното съдействие наПубликувано изображение

Не е важен двигателя под капака на колата,а големината на съчмата в главата!

http://tnmotorsport.net/

#8 САКСО

опитен шофьор

• Потребител
  • 168 Мнения:

Публикувано 16 December 2006 - 10:56 PM

айде малко по-сериозно..!!! :shock: :wink: :roll: :lol: :P :D

хапсолютно сериозно е!

Добре де колега, колко е най-бързия дизел в България ? Аз лично се сещам за едно БМВ с ниски 15ки. Хората им се гледат бързи коли...

аз пък се сещам за БМВ Е90 330хд което спокойно ще направи ниски 14-ски даже високи 13-ски но все пак си е дизел и един от малкото дизели дето ще направят нещо за разлика от другите и немисля че трябва да има клас само за дизели,по-скоро е добре да се разделят колите в клас стрийт на кубатура,защото нестава едно пунто гт с 1.4 мотор или едно саксо втс с 1.6 мотор да се пускат с коли с мотори два пати колкото техните.

п.с това е само моито мнение незнам какво целят организаторите :)

#9 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 17 December 2006 - 08:04 AM

аз пък се сещам за БМВ Е90 330хд което спокойно ще направи ниски 14-ски даже високи 13-ски но все пак си е дизел и един от малкото дизели дето ще направят нещо за разлика от другите и немисля че трябва да има клас само за дизели,по-скоро е добре да се разделят колите в клас стрийт на кубатура,защото нестава едно пунто гт с 1.4 мотор или едно саксо втс с 1.6 мотор да се пускат с коли с мотори два пати колкото техните.

п.с това е само моито мнение незнам какво целят организаторите :shock:

Чу ли се какво каза ? :)

#10 COSWORTH

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 646 Мнения:

Публикувано 17 December 2006 - 09:59 AM

п.с това е само моито мнение незнам какво целят организаторите :wink:

Е кво толкова е казал? :shock:

#11 Бачо Либен

сектант, за Бога

• Потребител
  • 5,312 Мнения:

Публикувано 17 December 2006 - 10:02 AM

Батка ,ако става въпрос за 330ХD значи Жорката въобще не е в час какво може да му причини тоя трактор:wink:
Тошката-Но златното правило е - не ходи с балканчето си по-далеч от колкото ти се иска да го буташ

#12 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 17 December 2006 - 10:09 AM

Батка ,ако става въпрос за 330ХD значи Жорката въобще не е в час какво може да му причини тоя трактор:lol:

е дайте да видиме 330 XWFDRDUTEMM как ще направи високи 13 , че не се сещам...... при положение че М3 не може да падне под средни 14 :wink: :roll:
Почнахте пак да се превъзбуждате ми се струва..... :P :D :D :D :D :D

#13 COSWORTH

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 646 Мнения:

Публикувано 17 December 2006 - 10:11 AM

Батка ,ако става въпрос за 330ХD значи Жорката въобще не е в час какво може да му причини тоя трактор:roll:

даам,дори е чипасано заводски,мисля беше 276 коня и над 500НМ,последно го гледах как разпори едно С4(също с чип)като твоито бившето,с около 3 коли разлика :wink:

#14 Бачо Либен

сектант, за Бога

• Потребител
  • 5,312 Мнения:

Публикувано 17 December 2006 - 10:11 AM

Батка ,ако става въпрос за 330ХD значи Жорката въобще не е в час какво може да му причини тоя трактор:lol:

е дайте да видиме 330 XWFDRDUTEMM как ще направи високи 13 , че не се сещам...... при положение че М3 не може да падне под средни 14 :wink: :roll:
Почнахте пак да се превъзбуждате ми се струва..... :D :D :D :D :D :D

Ми питай марто как тая печка му дава зор на субито, дето е 300коня :P
Тошката-Но златното правило е - не ходи с балканчето си по-далеч от колкото ти се иска да го буташ

#15 Бачо Либен

сектант, за Бога

• Потребител
  • 5,312 Мнения:

Публикувано 17 December 2006 - 10:14 AM

Ааа, чакай Гого, тва не съм обърнал внимание за 13-ките...Да, няма как да е в 13-ките, но е в 14-ките сигура :)

П.С.-книгата в понеделник :shock:

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.