IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Всеки потребител може да сигнализира за неподходящо мнение.

• Не можете да пишете в тази тема
8 отговора на тази тема

#1 Guest__*

• Гости

Публикувано 08 January 2007 - 12:26 PM

Всеки потребител може да сигнализира на модератор за неподходящо мнение (латиница, спам, офтопик, обида и т.н.).

До бутона ЦИТАТ на всяко мнения ще видите бутон с удивителен знак. Използвайте го, за да сигнализирате за това мнение.

Публикувано изображение

След като го натиснете се появява прозорец, в който можете да напишете причината, поради която смятате, че мнението е неподходящо и да изпратите доклада:

Публикувано изображение

След това модераторите решават какви мерки да предприемат. Не сигнализирайте за едно и също мнение няколко пъти :arrow:

Можете да сигнализирате и за цяла тема, като линка за това се намира в долния ляв ъгъл на страницата, непосредствено под линка "Наблюдавай темата за отговори":

Публикувано изображение

В обши линии това е.
Не злоупотребявайте с тази екстра и сигнализирайте само за мнения, на които наистина трябва да се обърне специално внимание.

#2 designer

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,414 Мнения:

Публикувано 08 January 2007 - 02:39 PM

Вече изпозлвах функцията за едно мнение на латиница във "Виртуален тунинг". Имам и въпрос: Препоръчително ли е да се сигнализира мнение, което не отговаря напълно на изискванията, описани в правилата, но пък се намира в подфорум "Поле за изява". Забелязвам, че там езиците на хората са малко по-отвързани. Иначе е хитра функцията, сега и ако кажеш от къде ги теглиш тези php скриптове или пък ги пишеш сам.

С уважение! :arrow:
Публикувано изображение

#3 Chilio

Модератор

• Потребител
  • 3,822 Мнения:

Публикувано 08 January 2007 - 04:04 PM

designer,
в Поле за изява няма модератори! Така че и да сигнализираш там, само администратори могат да вземат страна. Пък и е предвидено там да се псува и прочие, за да си изкарат хората парата там, а не в сериозната част на форума :wink:

Поздрави :arrow:
Публикувано изображение

Карай толкова бързо, колкото бързо би могъл да спреш!

#4 Guest__*

• Гости

Публикувано 08 January 2007 - 04:34 PM

Поле за изява е по-особен случай :wink: Там ноже да се спестите сигналите :arrow:

#5 designer

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,414 Мнения:

Публикувано 08 January 2007 - 05:02 PM

Поле за изява е по-особен случай :?: Там ноже да се спестите сигналите :arrow:

Благодаря, точно това исках да разбера.

Поздрави! :wink:
Публикувано изображение

#6 bacata^

примерен шофьор

• Потребител
  • 483 Мнения:

Публикувано 08 January 2007 - 05:26 PM

Mнението не ми е точно по тази тема,но защо кошчето е отключено :wink: Иначе е много добра тази екстра :arrow:

#7 Guest__*

• Гости

Публикувано 08 January 2007 - 05:56 PM

Това, че кошчето е отключено не означава, че някой може да пише там :arrow:

#8 designer

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,414 Мнения:

Публикувано 08 January 2007 - 08:36 PM

Ако примерно аз издам някой за неспазване на установения ред, предполагам той няма как да разбере, че аз съм човекът, който го е издал... Нали така?!

Поздрави! :arrow:
Публикувано изображение

#9 Guest__*

• Гости

Публикувано 09 January 2007 - 06:19 AM

Няма как да разбере...

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.