IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Първата 9 секундна кола в БГ ще е?

• Не можете да пишете в тази тема
261 отговора на тази тема

#31 todor vasilev

Тошо синоптика

• Драг състезател
  • 1,653 Мнения:

Публикувано 10 January 2007 - 11:30 AM

......става дума за равна писта, с не-бетон не-фуги и т.н. :D

Така е !! За времената на нашата писта основен проблем са фугите и бетона!!!! Погледнато като микро свят тези фуги дефакто се явяват огромни бетонни блокове, които влошават времената на различните марки автомобили м/у 1 и 30 минути за 400 метра, защото те трябва да ги преодоляват ( един вид оффроуд)!!
Я ми кажи брато ти нарко зависим ли си ? :wink:

Понеже пистата има своите недостатъци и рекордйори от световна величина не могат да повторят рекордите си от други писти които са по качествени от наличната писта, предлагам да се гласува и приеме РОЛАУТ от 100см. за всеки недоволен от пистата. :wink:

#32 speedy_86

спазва правилата

• Потребител
  • 219 Мнения:

Публикувано 10 January 2007 - 08:17 PM

А бе я сега ми кажете(за да не отварям цяла тема) освен време , дали и е измервана скорост(км/ч) и ако е да на кой,колко,кога ;) ..... Мерси предварително

#33 shopaza

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,767 Мнения:

Публикувано 10 January 2007 - 09:27 PM

ами може се сложи 1 радар на финиша ;) и тогава може да се знае със точност колко е
незнам се пак дали е възможно
На един мъж конски сили и женски цици се са му малко
Публикувано изображениес любезното съдействие наПубликувано изображение

Не е важен двигателя под капака на колата,а големината на съчмата в главата!

http://tnmotorsport.net/

#34 Vendetta

Авто Джигит

• Потребител
  • 4,812 Мнения:

Публикувано 10 January 2007 - 10:01 PM

а, един катаджия няма ли да се сложи?
апаратурата, предполагам, че през новия сезон ще измерва и терминалната скорост
<h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\"><span class=\"messageBody\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:3}\"><span class=\"userContent\"><br /></span></span></h5> <h5 class=\"uiStreamMessage userContentWrapper\" data-ft=\"{&quot;type&quot;:1,&quot;tn&quot;:&quot;K&quot;}\">&nbsp;</h5>

#35 shopaza

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,767 Мнения:

Публикувано 10 January 2007 - 11:04 PM

а, един катаджия няма ли да се сложи?
апаратурата, предполагам, че през новия сезон ще измерва и терминалната скорост

а чул те ГоспоД
На един мъж конски сили и женски цици се са му малко
Публикувано изображениес любезното съдействие наПубликувано изображение

Не е важен двигателя под капака на колата,а големината на съчмата в главата!

http://tnmotorsport.net/

#36 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 11 January 2007 - 06:25 AM

А бе я сега ми кажете(за да не отварям цяла тема) освен време , дали и е измервана скорост(км/ч) и ако е да на кой,колко,кога ;) ..... Мерси предварително

По стандарт апаратурата ще мери средна скорост за последните 10 метра от дистанцията! Т.е. от 392,33 до 402,33 метра

#37 Tito

професионален шофьор

• Потребител
  • 500 Мнения:

Публикувано 11 January 2007 - 01:03 PM

Защо се мери така? Не може да се хване точно на финала или е много скъпо? Ако може да изясниш малко този момент. Благодаря предварително! :wink:

#38 Joreto

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,582 Мнения:

Публикувано 11 January 2007 - 02:44 PM

Защо се мери така? Не може да се хване точно на финала или е много скъпо? Ако може да изясниш малко този момент. Благодаря предварително! :wink:

така се мери по цял свят :wink:

#39 Subaru

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 11 January 2007 - 03:41 PM

Е все пак трябва да сме модерни и ние. То както секи се кани да застава с по един радар на финиш-а накрая колите няма да могат да пресекат финала безаварийно от радари и тн. :wink: А относно това за коя кола съм аз. Почитател и голяма страст са ми японсктие автомобили за това залагам на Nissan Skyline. Не съм наясно спрямо възможностите на някои от колите , но това ме влече на това залагам :wink:
Три бири и Турбото да СВИРИ.

#40 alx

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 914 Мнения:

Публикувано 11 January 2007 - 05:03 PM

аз гласувах за последното (някоя нова изненада)
трабант 601с
разни други возила

#41 VW_EDITION

нов шофьор

• Потребител
  • 47 Мнения:

Публикувано 11 January 2007 - 06:39 PM

според мен сиерата има силите и още в началото на новия сезон ще свали под 10 секунди , не подценявам никои просто то се вижда ако се замислите какви времена даваше сиерата през целия сезон и как сваляше постепенно , според мен малко не му достигна тоя сезон да свали под 10 но здраве да е , успех на сиерката :wink:

#42 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 11 January 2007 - 07:14 PM

Защо се мери така? Не може да се хване точно на финала или е много скъпо? Ако може да изясниш малко този момент. Благодаря предварително! :!:

ово е стандарт!!

според мен сиерата има силите и още в началото на новия сезон ще свали под 10 секунди , не подценявам никои просто то се вижда ако се замислите какви времена даваше сиерата през целия сезон и как сваляше постепенно , според мен малко не му достигна тоя сезон да свали под 10 но здраве да е , успех на сиерката :wink:

С новата апаратура и скайлана и сиерата са под 10 сек , без да променят нищо!!! :wink:

#43 VW_EDITION

нов шофьор

• Потребител
  • 47 Мнения:

Публикувано 11 January 2007 - 07:22 PM

това е чудесно и двете коли го заслужават :wink:

#44 Bobo

спазва правилата

• Потребител
  • 271 Мнения:

Публикувано 11 January 2007 - 09:29 PM

Според мене първата 9 секундна ша е тая дето издебне врабчето да пресече точно 80 метра преди нея финала :wink:
Alfa forever!

#45 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 12 January 2007 - 06:44 AM

Според мене първата 9 секундна ша е тая дето издебне врабчето да пресече точно 80 метра преди нея финала :)

клетките са на 3-4 сантиметра от земята ( не както до сега на 30) , така че и тази вероятност се свежда до минимум!

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.