IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Петрич

• Не можете да пишете в тази тема
5274 отговора на тази тема

#5191 PEPSI

Най-лудото дете!

• Потребител
  • 1,469 Мнения:

Публикувано 30 December 2011 - 12:22 PM

След Нова Година ще има ли някой драг дей или сте закрили сезона ... ? :giggle:
Между бързо каране и опасно каране има разлика ! Бъди бърз , яростен и най-вече ВНИМАТЕЛЕН !!!
Публикувано изображение
Откога всички състезатели станаха бе, на кой голфа му бил 600 коня на кой нисана му бил 1000 коня и секи зимал завои с 200 и е бегал от полицаи и е най-големия състезател ... !

#5192 Vectra_200k.c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,046 Мнения:

Публикувано 08 January 2012 - 05:42 PM

http://nfs.mobile.bg... ... f1=details

Колата си търси нов достоен собственик който да и се радва... :lol2:
Ochakvaite Na Sledvashtoto Drag Sastezanie Nai Dobroto Predstavqne Na Bqlata Vectra Koqto Dava Nai-Dobro Vreme Ot Vsichki Vectri Stupvali Dosega Na Pista Bojurishte!!!

#5193 peppu

Батман

• Потребител
  • 754 Мнения:

Публикувано 08 January 2012 - 09:54 PM

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11326035646238059&f1=details

Kolata si tursi nov dostoen sobstvenik koito da i se radva... :lol2:

Успех с продажбата ! :roll:

#5194 Bokatta

млад шофьор

• Потребител
  • 71 Мнения:

Публикувано 09 January 2012 - 04:40 PM

Този който Я вземе ще е притежател на най стойкарското кадетче в блг област а и нагоре :)

#5195 Bokatta

млад шофьор

• Потребител
  • 71 Мнения:

Публикувано 09 January 2012 - 04:41 PM

Този който Я вземе ще е притежател на най стойкарското кадетче в блг област а и нагоре :)

Успех с продажбата

#5196 Vectra_200k.c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,046 Мнения:

Публикувано 14 January 2012 - 06:26 PM

Колата се продава много спешно... :)
Ochakvaite Na Sledvashtoto Drag Sastezanie Nai Dobroto Predstavqne Na Bqlata Vectra Koqto Dava Nai-Dobro Vreme Ot Vsichki Vectri Stupvali Dosega Na Pista Bojurishte!!!

#5197 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 19 January 2012 - 07:29 AM

1000 лева? Много ли е изгнила?
<p>

Уотс ап , мен , ар ду ю фаст мадафака ? :shock: :?: Уонт ю кам то Божурище Ейриа ту рейс уит БГ мадафака-бързаците ?

<br />

Браво фен препоръчвам ти херца брат ми с една 15ка правеше чудеса

<br /> Its not that the BMW driver sucked, its just the AMG is powered by satan in mechanical form<br /> Forum Racers- They have e faster car than you, ALWAYS</p>

#5198 Vectra_200k.c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,046 Мнения:

Публикувано 19 January 2012 - 03:25 PM

хаха Ти си много по-изгнил!...

#5199 noxan

млад шофьор

• Потребител
  • 93 Мнения:

Публикувано 21 January 2012 - 05:20 PM

Някой да ме отърве от джантите че съм си харесал други :ok: viewtopic.php?f=100&t=228389

#5200 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 23 January 2012 - 06:34 PM

Някой да има инфо за една "яка" зелена витара от старите дето не може да продрифти на кръговото? Горкия шофъор все влиза с засилка ама нестава :giggle: Вътри се 4-5 пъти и като се откаже се засилва с мръсна газ по нанадолнището.
<p>

Уотс ап , мен , ар ду ю фаст мадафака ? :shock: :?: Уонт ю кам то Божурище Ейриа ту рейс уит БГ мадафака-бързаците ?

<br />

<br /> Its not that the BMW driver sucked, its just the AMG is powered by satan in mechanical form<br /> Forum Racers- They have e faster car than you, ALWAYS</p>

#5201 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 03 February 2012 - 11:36 PM

haha Ti si mnogo po izgnil...

Уотс ап , мен , ар ду ю фаст мадафака ? :giggle: :?: Уонт ю кам то Божурище Ейриа ту рейс уит мадафака-бързаците ор ю уил рейс уит дъ турбо рейсърс ин карналово мега куул ейриа? Даз юр хлопел хев а лот ъф ръст ? :ok:
Ю тинк дет уен ю парк близо до Авалон мегатурбопопфолк клуб ю ар а гъзе?
<p>

<br />

#5202 SOLEX

професионален шофьор

• Модератор
  • 908 Мнения:

Публикувано 04 February 2012 - 09:25 AM

Уотс ап , мен , ар ду ю фаст мадафака ? :lol: :D Уонт ю кам то Божурище Ейриа ту рейс уит мадафака-бързаците ор ю уил рейс уит дъ турбо рейсърс ин карналово мега куул ейриа? Даз юр хлопел хев а лот ъф ръст ? :D

Бартми ти ме уби честно :D :D Я преведи какво си писал че ми стана интересно :D
<p>Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображение<br /> Публикувано изображение</p>

#5203 run7av3lk0

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,719 Мнения:

Публикувано 05 February 2012 - 06:57 PM

Уотс ап , мен , ар ду ю фаст мадафака ? :D :D Уонт ю кам то Божурище Ейриа ту рейс уит мадафака-бързаците ор ю уил рейс уит дъ турбо рейсърс ин карналово мега куул ейриа? Даз юр хлопел хев а лот ъф ръст ? :D

Научи се да измисляш твои лафове, а не да копираш хората и да си мислиш, че си оригинален :D Запознай се с историята на Кадета и после давай мнение. Човека си е написал цена, ти се правиш на интересен с твоите изцепки, които не са една или две във форума ;) Гледам доста са те накичили с предупреждения и има защо, цепиш доста глупости и товариш сървъра. Като се регистрирва да не прочете някъде "който има повече мнения, печели награда" старай се да си полезен, а не дразнещ :D
Публикувано изображение

Това е "Да си ебе на Франко-магаретината и кичозната селска Мунинг оранжева Астра екстийм воревър селджърс Бостън шпацирен дудуткен анцайтунг берайфен махен гутен капутен" :lol:

#5204 потребител

професионален шофьор

• Потребител
  • 817 Мнения:

Публикувано 02 March 2012 - 03:46 PM

бим бам буки , несщо случва ли се ?

#5205 GTI8V

опитен шофьор

• Потребител
  • 107 Мнения:

Публикувано 02 March 2012 - 05:10 PM

Вдигат горивото :P Протестирайте !!!

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.