IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

• Не можете да пишете в тази тема
4844 отговора на тази тема

#4351 vodenduh

опитен шофьор

• Потребител
  • 197 Мнения:

Публикувано 18 May 2012 - 02:38 PM

Ай вади го тосс сандъккк и неделяя заповядаай :giggle: Носии сии хартиикии и да пускамее със стоковиците :kiss3:

#4352 Kpacuo

нов шофьор

• Потребител
  • 44 Мнения:

Публикувано 18 May 2012 - 04:28 PM

Абе и на мен това ми е под ръка , но неставаше ли дума кой каква кола има ? и какво може да покаже ?
Или нещо греша ? :hmm:

Ми тя колата си е моя...под ръка ми е,защото е в движение.
Мога да покажа как стоков WRX препарира стоково Saxo VTS...

Ами мога само успех да ти пожелая ....
И жалко че няма как да го видя :) дано да има достатъчно видео .....
Давидчо бацко ще стискам палци неделя вечер :)

п.п Само да не се получи както със въпросната Супра която нямаше зимни гуми ....

Успех !

#4353 DanielzZz

професионален шофьор

• Потребител
  • 749 Мнения:

Публикувано 18 May 2012 - 04:30 PM

Тая неделя няма да е,щото още не ми е дошла бензиновата помпа.Ако ше ми пръска нитро,надувам на 1.5 (сега съм на low boost 0.5)...
Когато си дойда в Търново ще му звънна да се разберем и клип ще има.
<p>M I D N I G H T &nbsp; &nbsp;G A R A G E</p>

#4354 Kpacuo

нов шофьор

• Потребител
  • 44 Мнения:

Публикувано 18 May 2012 - 04:43 PM

Тая неделя няма да е,щото още не ми е дошла бензиновата помпа.Ако ше ми пръска нитро,надувам на 1.5 (сега съм на low boost 0.5)...

Кой какво ще пръска и кой какво ще надува не е важно !
Важен е резултата след 402м ;)

Поздрави и успех със новия проект ;)

#4355 DanielzZz

професионален шофьор

• Потребител
  • 749 Мнения:

Публикувано 18 May 2012 - 04:50 PM

Като няма значение да застане срещу Б18ката с М&H тогава...
Аз вадя стокова кола в лошо състояние,той претендира,че ще припадам от неговата (уж) стоковица...

#4356 marcho_cbr_ra

примерен шофьор

• Потребител
  • 396 Мнения:

Публикувано 18 May 2012 - 04:57 PM

Стига сте се чесалии а вървете на чертата да видим кой че е отпред и кой отзаде :mrgreen:
Ровер клуб България

#4357 s00rry

млад шофьор

• Потребител
  • 67 Мнения:

Публикувано 18 May 2012 - 05:15 PM

на кейчито ще му трябва далекоглед и 1.5 ма самнява че ще ти е малко ориентирай се към 1.5 x 2 :Д за да не се губи смисала :D

#4358 vodenduh

опитен шофьор

• Потребител
  • 197 Мнения:

Публикувано 18 May 2012 - 06:06 PM

Абе и на мен това ми е под ръка , но неставаше ли дума кой каква кола има ? и какво може да покаже ?

п.п Само да не се получи както със въпросната Супра която нямаше зимни гуми ....

Успех !

Брааат кви палции да ми стискааш катоо г-н Кейчиии през животаа си има над 100 виртуалнии гонкии :giggle: Сега му нямаа бенз помпа, незнам до неделяя може и колата му да изчезнее :-D

Абеее мушмуроок квоо нитро ша пръскаам бее, ша ти пръскаам мозъкаааа :kiss3:
Като видяяя, че на талонааа на Б18ката пишее твойтоо имеее нямааш грижии заставааам на моментаа :P Опрееей си колатаа бее ко ми са фърляяяш с тосс дръгеел "в лошо състояниее". Нал ти казаа, че имаш под ръкаа тос гробб ко зе да чупиш пръстии че е осакатеен - или го вадди или си го дръжж за паметниик на десктопаа :giggle:

#4359 Bimero

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,501 Мнения:

Публикувано 18 May 2012 - 07:24 PM

Успех !

Брааат кви палции да ми стискааш катоо г-н Кейчиии през животаа си има над 100 виртуалнии гонкии :giggle: Сега му нямаа бенз помпа, незнам до неделяя може и колата му да изчезнее :-D

Абеее мушмуроок квоо нитро ша пръскаам бее, ша ти пръскаам мозъкаааа :kiss3:
Като видяяя, че на талонааа на Б18ката пишее твойтоо имеее нямааш грижии заставааам на моментаа Опрееей си колатаа бее ко ми са фърляяяш с тосс дръгеел "в лошо състояниее". Нал ти казаа, че имаш под ръкаа тос гробб ко зе да чупиш пръстии че е осакатеен - или го вадди или си го дръжж за паметниик на десктопаа

Абе ти да не разболял Саксото и да е взело да киха и кашля на "Бронхоплевмония"..............с налягане на "суполите" 1.5 бара а???????????? :mrgreen: :mrgreen: :kiss3: :ok:

Този пост е редактиран от Bimero: 18 May 2012 - 07:24 PM

<p>Bmw E30 М50b25(no vanus)stroke engine+Gt4088 by Bimero =madness-Coming Soon</p>

#4360 al.blackstone

спазва правилата

• Потребител
  • 207 Мнения:

Публикувано 18 May 2012 - 09:30 PM

На 28 имам изпит и няма да съм в Търновско...ако има навити за извънкласна дейност след 22-23,може да проведем нещо.Сериозен съм,малко да разчупим виртуалните мероприятия ;D

Даниеле...да направим един тест със субаруто :)

Този пост е редактиран от al.blackstone: 18 May 2012 - 09:30 PM

Публикувано изображение

#4361 DanielzZz

професионален шофьор

• Потребител
  • 749 Мнения:

Публикувано 18 May 2012 - 11:07 PM

Да,турбинирал го е,до сега си мълча и аз се чудех как така всички си мислят,че тая атмосферка има шанс...
Няма смисъл да ми се плюнчите из темата,като си дойда ще се пуснем...
Сашо - ще ги мернем :)

Воден,не ме е страх да падна,аз съм стоков - ти си вкарал пари.Тая кола я имам от скоро.Като я направя с кеф ще ти закача автобусите.

Този пост е редактиран от DanielzZz: 18 May 2012 - 11:11 PM

#4362 vodenduh

опитен шофьор

• Потребител
  • 197 Мнения:

Публикувано 19 May 2012 - 12:36 AM

Да,турбинирал го е,до сега си мълча и аз се чудех как така всички си мислят,че тая атмосферка има шанс...
Няма смисъл да ми се плюнчите из темата,като си дойда ще се пуснем...
Сашо - ще ги мернем :)

Воден,не ме е страх да падна,аз съм стоков - ти си вкарал пари.Тая кола я имам от скоро.Като я направя с кеф ще ти закача автобусите.

Тая атмосферкааа вечее се е пускалаа с такъв ВРХ и шансаа да припадааш от сток саксоо е достааа голяям така че не си мислии чее тоя гроб вървии мн :giggle: То няма от кво да те е страах, то туй е реалността примирявай се от сега, че да ти е леко за напредд :kiss3: Кога ще стане тва "направяне", да не е докат я напрайш да съм станал 500 коня :mrgreen: Като те отръскаам с кефф ще се качиш на автобусаа за горнаа туй еее изходаа от мачаа :giggle: Спи спокойноо и да сънувааш нещо по назобаноо, че с тваа неааа се случат нещата и утре ще споделииш кво ти е паднало под ръка :clap1: В неделяя можеш да дойдеш ако искааш с квото имаш под ръкаа, неам претенции, навит ли си :w00t:

#4363 DanielzZz

професионален шофьор

• Потребител
  • 749 Мнения:

Публикувано 19 May 2012 - 09:18 AM

Тоя WRX дето си го бил с атмосферката да не е бил само с лепенка WRX ? Или спрян някъде ? Щото аз друг вариант не виждам,при положение че тоя гроб припада и от атмосферна d16ка,която я препарирам много.
Мене не ме е страх,щото на първия завой си мой,тя че Импрезата не е бърза на драг не е,ама точно пък от атмосферно Саксо да е по бавна... :lol2:
Аре като си дойда ще ти звънна да ги замерим...

#4364 vodenduh

опитен шофьор

• Потребител
  • 197 Мнения:

Публикувано 19 May 2012 - 06:40 PM

Тоя WRX дето си го бил с атмосферката да не е бил само с лепенка WRX ? Или спрян някъде ? Щото аз друг вариант не виждам,при положение че тоя гроб припада и от атмосферна d16ка,която я препарирам много.
Мене не ме е страх,щото на първия завой си мой,тя че Импрезата не е бърза на драг не е,ама точно пък от атмосферно Саксо да е по бавна... :lol2:
Аре като си дойда ще ти звънна да ги замерим...

Абе мушмурок аз да не съм клавиатурен рацер като тебе, само да говоря бе. Достатъчно разбирам от коли, че да мога да разбера дали е ВРХ или не :cool: За разлика от тебее аз имам достаа гонки зад гърба си и то винаги със свидетели, твойте сичките са на теорияя - затвории вече тоя зеперфс и излез на пътя :lol: Пък тия д16ки дето ме препарират искам да ги видяя - тесс оскубаните хондии дето ги боготворите дейбаа и кошниците :giggle: Хахаха Кейчиии ти завои някога с повече от 60 км земал ли си, че ще съм твой на първияяя бее, напраоо ми прайш вечертаа забавнаа :mrgreen: Дръжжж воланаа здравоо на 2 без 10 иии давай смелоо по завоитее на манастираа :lol2:

#4365 VLADI 16V

STREET RACER

• Потребител
  • 1,467 Мнения:

Публикувано 19 May 2012 - 06:48 PM

Е сега те подкараха от Хонда сектата за обиди към марката :mrgreen: :lol2:

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.