IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

каде изпъват на дозер на нормални цени в софия?!?!?

• Не можете да пишете в тази тема
14 отговора на тази тема

#1 BORCHEV

примерен шофьор

• Потребител
  • 303 Мнения:

Публикувано 10 February 2007 - 11:35 AM

значи интересува ме изпъване на дозер за едно ауди 80 .... с удър отзад...и някой ако има представа приблизително колко пари ще отидат за изпъване на тази кола ако може да драсне че от това грам не разбирам :?: тавана съвсем леко е поддал вратите и се затварят но и те са кривнали..за друго не се сещам...но имам подробни снимки..много :P
ФЕДЕ СИСТЕМС-Магазин за Лаптопи, Kомпютри, Монитор, аксесоари, части и всичко свързано с компютри...изкупуване замяна сервиз ъпгреид и т.н.

#2 Chilio

Модератор

• Потребител
  • 3,822 Мнения:

Публикувано 10 February 2007 - 01:05 PM

Струва ми се, че не си заслужава... Сигурно ще струва колкото цялата 80-ка :wink: И пак няма да стане каквато е била...
По-добре разпродавай на части и купувай друга.
Публикувано изображение

Карай толкова бързо, колкото бързо би могъл да спреш!

#3 BORCHEV

примерен шофьор

• Потребител
  • 303 Мнения:

Публикувано 10 February 2007 - 01:19 PM

обмислях го и този варянт, но колата е с климатик газ ел пакети и какво ли още не пък и вече имам един мерцедес в мазето на балкона и пред вратата така че не ми се занимава пак на части...пък и мисля че само дозера няма да надхвърли 600-700лв а боята и частите не са ми проблем...та за това ме интересуваше някой с който ги разбира дозерите да каже ориентировъчна цена...плюс минус 100тина лева
ФЕДЕ СИСТЕМС-Магазин за Лаптопи, Kомпютри, Монитор, аксесоари, части и всичко свързано с компютри...изкупуване замяна сервиз ъпгреид и т.н.

#4 taran

опитен шофьор

• Потребител
  • 102 Мнения:

Публикувано 10 February 2007 - 05:41 PM

Колега,тази кола е по-скоро за смяна на заден кош,заедно с моста най-вероятно.Това не изключва изпъването на колата.АЗ не бих се хванал да я правя тази кола за по-малко от 1000лв.Интересно е има ли деформаций на пода под задната седалка?Наистина незнам има ли смисъл да я възстановяваш.Поздрави.
П.П.имам дозер.

#5 бат Вальо

опитен шофьор

• Потребител
  • 198 Мнения:

Публикувано 10 February 2007 - 09:54 PM

Аз като гледам къде е мръднал задния мост сигурно е крив пода и под предните седалки. :wink: :P
Как въобще се хващате да си правите колите след такава катастрофа, че и после да ги карате. Българска работа.

#6 SHARKI

професионален шофьор

• Потребител
  • 610 Мнения:

Публикувано 11 February 2007 - 12:11 AM

погледни Тук и Тук :P успех с колата... :wink:
Публикувано изображение

#7 BORCHEV

примерен шофьор

• Потребител
  • 303 Мнения:

Публикувано 11 February 2007 - 08:50 AM

мерси момчета

#8 smdsg

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 14 June 2010 - 09:29 AM

Миналата седмица ходих при един майстори, които ми ги препоъчаха... при тях ходих за щастие не да ми опъват колата... но както и да е много бягам от темата... в сервиза имат дозер и видях доста добре направени коли.
Сервиза се намира точно срещу лукойла на Константин Величков и Гешов. Сайта им е www.ivkoauto.com

#9 sparco81

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 22 July 2010 - 05:29 PM

Немие ясно как изправят без калибри,а само на щипки :ok: ;) ;) ;) :) 8) 8)http://ivkoauto.com/
НЕНОРМАЛЕН

#10 taran2

спазва правилата

• Потребител
  • 278 Мнения:

Публикувано 22 July 2010 - 06:57 PM

Немие ясно как изправят без калибри,а само на щипки :ok: ;) ;) ;) :) 8) 8)http://ivkoauto.com/

Не е чак толкова сложно :ok: .Може с рулетка,ако имаш нов и скъп стенд,може и с електронна измервателна система.Въпрос на пари и на можене...Някой и с космическа технология да ги снабдят,пак не могат...

#11 sparco81

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 23 July 2010 - 01:50 PM

Колега от 10 години се занимава с това.Работил съм с най-скъпият стенд и с най-евтения(гаражно производство)няма как даго направиш това без калибри.С калибрите ти дава отклонение с 1,2мм а си представям с роледка.Поздрави :cry:
НЕНОРМАЛЕН

#12 BORCHEV

примерен шофьор

• Потребител
  • 303 Мнения:

Публикувано 23 July 2010 - 04:37 PM

лелееее как я изкопахте тая тема от преди 3 години...аз за тва ауди бях и забравил :cry:

#13 taran2

спазва правилата

• Потребител
  • 278 Мнения:

Публикувано 23 July 2010 - 05:29 PM

Колега от 10 години се занимава с това.Работил съм с най-скъпият стенд и с най-евтения(гаражно производство)няма как даго направиш това без калибри.С калибрите ти дава отклонение с 1,2мм а си представям с роледка.Поздрави :cry:

Ми, от 15-тина години си работя с един и същ стенд и с различни рулетки :beer: ,засега се оправям успешно,карат си хората колите,като им напрявят реглаж,монитора на свети в червено....
Сигурно с калибрите ще е още по-лесно.Имам един колега,който има два стенда Селет и ползва калибри само в краен случай.

#14 sparco81

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 23 July 2010 - 06:12 PM

Евала ти правя :cry: . Не се обиждай,но от такива като вас гаражи сасипахте имиджа на хубавите сервизи.Незнам до колко си запознат с тия неща,но като гледам от написаното явно толкова и разбираш.Поздрави :beer:
НЕНОРМАЛЕН

#15 taran2

спазва правилата

• Потребител
  • 278 Мнения:

Публикувано 24 July 2010 - 05:04 AM

Евала ти правя :cry: . Не се обиждай,но от такива като вас гаражи сасипахте имиджа на хубавите сервизи.Незнам до колко си запознат с тия неща,но като гледам от написаното явно толкова и разбираш.Поздрави :beer:

[list][/list]
Хич,не ти се обиждам-наслушал съм се на подобни приказки-то,ако не боядисваш със Сата,как въобще боядисваш,ако стенда не е с калибри ит.н. все верни и бизспорни истини :) .
Пък какви работи съм виждал правени в "хубави сервизи",включително и на официални вносители...Чудеса от слава.
А,и като отидат хората при някой,гаражен майстор като мен,ще видят колко лошо работи и ще заприпка с радост към някой хубав сервиз.
Та,ако сервиза ви е скапан,не аз съм му съсипал имиджа :P ...

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.