IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

фолио вместо боядисване

• Не можете да пишете в тази тема
24 отговора на тази тема

#1 Илиян Илиев

професионален шофьор

• Потребител
  • 567 Мнения:

Публикувано 05 April 2007 - 07:23 PM

преди време чух от някъде,че има фолио,с което може да се облепи цялата кола вместо да се боядисва.тъй като в момента съм пряко заинтересуван реших да ви попитам дали е истина и евентуално как става.знам,че някой от форума беше използвал някакво с карбонов вид,но мен ме интересува нормален цвят.ако е имало такава тема преди,не я намирих,имаше само за затъмняване на стъкла.за това,ако някой ми даде полезен линк също ще съм много благодарен.

#2 DoH_KuXoT

Инат

• Модератор
  • 5,991 Мнения:

Публикувано 05 April 2007 - 08:18 PM

ами питай по рекламните агенции, както са облепени маршрутките, трамваите. Идейно е. С линк не мога да ти помогна
<p>ДА ПОМОГНЕМ НА БЪЛГАРСКИТЕ ДЕЧИЦА</p>

#3 Илиян Илиев

професионален шофьор

• Потребител
  • 567 Мнения:

Публикувано 05 April 2007 - 08:30 PM

трябва ми малко по-конкретна информация,защото живея в италия и не мога да ангажирам друг да ходи и да разпитва.ако знам за какво става въпрос мога да изпратя човек на конкретното място да ми купи еди какво си и да ми го изпрати.но да се интересува някой друг :) доста сложно и полунеизпълнимо ще стане.

#4 BuHTu/\kaTa

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,300 Мнения:

Публикувано 05 April 2007 - 09:45 PM

Илияне, аз преди 5-6 години имах един приятел дето купи много изгодно един бял "Голф" и го направиха такси, точно облепен с жълто фолио, ако искаш мога да го питам утре, ама информацията му сигурно ще е стара :)
Но да видим какво ще каже, пък може и да помогне все с нещо, а :D :lol:
5555 - КРАЙ!

#5 Илиян Илиев

професионален шофьор

• Потребител
  • 567 Мнения:

Публикувано 05 April 2007 - 09:53 PM

ще съм ти много благодарен.аз съм чул,че в германия облепват такситата по този начин.но слухове много,а достоверна информация малко.питай го и за други цветове дали има.интересувам се от цялата съществуваща цветова гама.и ако даде малко инфо за цени,магазини и евентуални тънкости при поставянето.

#6 BuHTu/\kaTa

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,300 Мнения:

Публикувано 05 April 2007 - 09:55 PM

О'к, утре ще говоря, ако не забравя :)
5555 - КРАЙ!

#7 shimmy

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,126 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 09:42 AM

Мога да ти взема фолио направо от един от най-големите вносители за БГ, ако те инетресува дай на лични, ще се разберем.
има фолиа за външна реклама с гаранциа 5-10г. , естествено цената зависи от качеството.

#8 Avus

Romeo Sierra Quebec

• Потребител
  • 1,462 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 09:50 AM

Странно хрумване...

И все пак: ако искаш да е качествено направено, трябва да използваш скъпоструващото 3М (или някоя друга подобна марка) фолио и като прибавиш цената на труда, то със сигурност за тази Фиеста ще доближиш цената на цялостно пребоядисване. Остава да си отговориш на въпроса, дали си струва? Фолиото не е = боя.

#9 BuHTu/\kaTa

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,300 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 09:54 AM

Аз питах моя приятел, той каза, че не е ходил той да облепват колата и само ми каза, че фирмата за фолио се намирала някъде до "Булгарплод" :D :?: :)
Съжалявам... :lol:
5555 - КРАЙ!

#10 Huku

рИкиджия

• Потребител
  • 3,693 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 10:31 AM

Аз питах моя приятел, той каза, че не е ходил той да облепват колата и само ми каза, че фирмата за фолио се намирала някъде до "Булгарплод" :shock: :? :roll:
Съжалявам... :(

:lol: Абе тая фирма, май я знам коя е. Аз съм студент във ВТУ (бившо ПЖИ) и вътре в двора на университета има една фирма която се занимава с такива работи, фолио, табели и какво ли не. Това ли е или е друго
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#11 BuHTu/\kaTa

професионален шофьор

• Потребител
  • 5,300 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 10:42 AM

Аз питах моя приятел, той каза, че не е ходил той да облепват колата и само ми каза, че фирмата за фолио се намирала някъде до "Булгарплод" :lol: :? :roll:
Съжалявам... :(

:? Абе тая фирма, май я знам коя е. Аз съм студент във ВТУ (бившо ПЖИ) и вътре в двора на университета има една фирма която се занимава с такива работи, фолио, табели и какво ли не. Това ли е или е друго

:shock:
Цитирам момчето: "Аз не ходих като лепиха колата с фолио, баща ми я закара, някъде до "Булгарплод" :(
Освен това той каза, че вече е забранено и като идеш в КАТ за смяна на цвета, не те уважават :(
5555 - КРАЙ!

#12 Шморхи

професионален шофьор

• Модератор
  • 6,918 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 10:47 AM

Май човека няма впредвид такова фолио като за реклами и надписи, а различно. В "Чакала" Брус Уйлис облепи един ван с някакво фолио, което му стоеше като боя и после за минута с водоструйката го свали от колата и то стана на течност направо.....Дали няма нещо такова впредвид или много филми съм гледал пак... :roll:

#13 Skywalker

примерен шофьор

• Потребител
  • 314 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 10:50 AM

Май човека няма впредвид такова фолио като за реклами и надписи, а различно. В "Чакала" Брус Уйлис облепи един ван с някакво фолио, което му стоеше като боя и после за минута с водоструйката го свали от колата и то стана на течност направо.....Дали няма нещо такова впредвид или много филми съм гледал пак... :roll:

Май е второто, да :lol: :shock:

#14 Avus

Romeo Sierra Quebec

• Потребител
  • 1,462 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 12:18 PM

... облепи един ван с някакво фолио, което му стоеше като боя и после за минута с водоструйката го свали от колата и то стана на течност направо... :lol:

И кво предлагате?! Да не си мие колата човека вече :shock: :roll: :( :?

#15 Шморхи

професионален шофьор

• Модератор
  • 6,918 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 12:31 PM

че...то от време навреме дъждец прекапва.... :roll: Може да иска временно да го сложи. Тва другото, ако тръгне да го маха, дали няма да му остане цялата кола в петна от лепило? А въпросното за което говоря, е ясно, че е временна работа. Едва ли може да изкара повече от две-три седмици.

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.