IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

фолио вместо боядисване

• Не можете да пишете в тази тема
24 отговора на тази тема

#16 MapkoB

примерен шофьор

• Потребител
  • 413 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 12:52 PM

В един епизод на "Wheeler Dealers" облепиха един VW Transporter с някакво фолио... Казаха, че може да се отпечата във всякакви цветове и шарки и че било издръжливо като боя... Не го знам дали наистина е така, но в крайна сметка, излезе около 1000 лири (включително работата) :shock: Та не знам дали си струва... :roll:

#17 Илиян Илиев

професионален шофьор

• Потребител
  • 567 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 07:11 PM

ако говорим за 1000 лири или подобни цени,наистина не си струва.интересувам се,защото имам няколко изгодни оферти за коли,които се нуждаят от цялостно пребоядисване(поне за мен са изгодни).но като включа разхода за пребоядисването(между 1000 и 1500 евро)по-добре да си купя кола без външни забележки и изобщо да не се занимавам с измислени майстори,както се случи преди време с фиестата.не става въпрос да си сменям цжета на фиестата,а да облепя с фолио кола,която се нуждае от цялостно боядисване.но ако ще дойде по-скъпо изобщо не си заслужава.

#18 raleff

млад шофьор

• Потребител
  • 83 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 07:18 PM

Илияне аз мога да ти кажа че в Мюнхен на такситата слагат жълто фолио за 800 евро.За другаде нямам представа
Публикувано изображение
WIR LIEBEN AUTOS

#19 dhpeci

опитен шофьор

• Потребител
  • 146 Мнения:

Публикувано 06 April 2007 - 11:17 PM

Не е много по темата ... но преди бях взел една кола и се оказа , че беше с фолио направена отзаде , изобщо не си личеше :lol: както и да е , та почна да се разлепя и ... почне ли да се люпи просто се люпи докато не падне цялото :roll: незнам кво ше го праиш тва фолио ама почне ли да пада си е*ава майката :shock:

#20 Илиян Илиев

професионален шофьор

• Потребител
  • 567 Мнения:

Публикувано 07 April 2007 - 09:36 PM

Не е много по темата ... но преди бях взел една кола и се оказа , че беше с фолио направена отзаде , изобщо не си личеше :D както и да е , та почна да се разлепя и ... почне ли да се люпи просто се люпи докато не падне цялото :) незнам кво ше го праиш тва фолио ама почне ли да пада си е*ава майката :D

ако издържи 5-6 години няма да ми дреме като започне да пада,защото колата едва ли ще бъде продаваема(заради годинките).ако си взема около 10 годишна кола,след 5-6 години ще бъде на възраста на сегашната ми кола,която не мога да продам дори и за 500 евро.така че дали ще е с боя и трябва да я подарявам или ще е с олющено фолио и трябва да я карам на моргата си е все тая.затова реших да се поинтересувам за фолиото.ако излиза по-евтино по-добре да избера него като вариант :D

#21 ALEXONE

опитен шофьор

• Потребител
  • 101 Мнения:

Публикувано 29 April 2007 - 03:05 PM

Я каква актуална тема намерих ха ха ха.
Преди 4 години си облепих колата сам с фолио,поради изискването на ДАЙ всички таксита да са жълти :oops: Самото облепване не никаква философия :shock: и може да се извърши с най простото и обикновенно фолио.Също така има и по специално таково което е по тънко и финно и изисква повече старание и умения за постигане на мах ефект.За съжаление след моя случай Дай се заяде и промени наредбата на

Автомобилите трябва да трайно боядисани в жълт цвят"

:shock: След две години употреба на места фолиото започна да се напуква и отлепва.Но в началото фолиото си личеше само при внимателно вглеждане.Проблема дойде при сваляне на фолиото.Много трудно се отстранява лепилото.Три дена с какво ли не пробвах и се разбих до като поцистя цялата кола.
Ето снимка на колата с фолио и без него.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

www.mercedes-club-bg.com/forums/index.php?automodule=gallery&req=si&img=30[/img]
Пaрата В Брой и АЗ съм Твой !!!!!
Посетете Мерцедес Бенц Клуб Фен сайт!!!

#22 GravityHammer

професионален шофьор

• Потребител
  • 894 Мнения:

Публикувано 29 April 2007 - 03:17 PM

http://www.premiermo... ... lery.shtml

:oops:
Цялостно триизмерно проектиране (външно и вътрешно оформление), разработка и построяване на спортни коли, тръбни шасита, окачване, пълноразмерни и мащабни макети. Изготвяне на свързаната с това техническа документация - чертежи с разбор на материалите - и създаване на инструментална екипировка за уеднаквено серийно производство.

#23 Shumy

ПИЛОТ

• Потребител
  • 3,208 Мнения:

Публикувано 29 April 2007 - 08:02 PM

един приятел облепя разни рекламни коли. фолиото било с много добри експлоатационни качества- не се скапва от слънце, вода, жега, студ. фирмата към която работи се казва Дедракс. http://www.dedrax.com/ това им е сайта, но не видях да пише нищо за фолио :oops:
Публикувано изображение
http://www.ogledi.com - Помощ и съдействие за покупка на автомобил втора употреба.

#24 Pavel Hinov

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 25 May 2017 - 08:09 AM

Здравейте на всички колеги, има един сайт, предлагат много добри неща а фолиото е висококачествено. Аз останах доволен www.cartel.bg

#25 Nina.S

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 24 July 2017 - 02:46 PM

https://dobrevstyle.wordpress.com

Затъмняване на стъкла
Варна изгодна цена ,избор на фолио ,клас,качество гаранция

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.