IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Класирания от Драг състезанията през 2007г.


  • Заключена тема Тази тема е заключена
4 отговора на тази тема

#1 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 23 April 2007 - 07:05 AM

Класиране при състезателите за 2007г.

КЛАС "А"

1. Георги Димитров(Карбуратора) - Лада 2101 ( Добрич ).36т.
2. Мирослав Бъчваров - Опел Корса 2.0 16V (Варна).........22т.
3. Тенчо Тенев - Ситроен АХ(Хасково)...................................16т.
4. Данаил Павлов - Опел Корса A GSI 2.0 16V........................6т.

РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН ЗА 2007г. В КЛАС "А" - ГЕОРГИ ДИМИТРОВ




КЛАС "В"

1. Али Шакрун - БМВ E30 ( Aли )...........................................40т.
2. Павел Димитров - Мазда 323.............................................12т.
3. Петър Димитров - БМВ М3.....................................................6т.
4. Владислав Лазов - Нисан 200SX.........................................6т.
5. Христо Петров - Фолксваген Широко..................................4т.
6. Васил Стоянов - Фолксваген Корадо..................................4т.
7. Георги Стойнов - Фиат Пунто (Рошауди)............................4т.
8. Лудия GSM - БМВ 318 is........................................................4т.

РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН ЗА 2007г. В КЛАС "В" - АЛИ ШАКРУН



КЛАС "Стрийт"

1. Константин Динев - Ауди S2...............................................18т.
2. Даниел Дончев - Нисан Скайлайн GT-R34........................16т.
3. Явор Банакиев - Ауди S2....................................................10т.
4. Николай Захариев - Нисан 200SX.....................................10т.
5. Иван Киров - Порше 997 турбо............................................6т.
6. Веселин Кабаджов - Ауди S2...............................................6т.
7. Лудия GSM - БМВ 318 is........................................................6т.
8. Радослав Павлов - Порше 996 турбо.................................4т.
9. Георги Стефанов - Шевролет Корвет С6.............................4т.

РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН ЗА 2007г. В КЛАС "СТРИЙТ" - КОНСТАНТИН ДИНЕВ



КЛАС "C"

1. Даниел Дончев - Нисан Скайлайн GT-R34........................20т.
2. Али Шакрун - БМВ E30 ( Aли )...........................................10т.
3. Георги Стойнов - Фиат Пунто (Рошауди)..........................10т.
4. Христо Петров - Фолксваген Широко..................................8т.
5. Кирил Палазов - Фолксваген Голф 2..................................6т.
6. Васил Стоянов - Фолксваген Корадо...................................6т.
7. Георги Бахчевански - БМВ 345 турбо..................................6т.
8. Константин Динев - Ауди S2..................................................6т.
9. Павел Димитров - Мазда 323................................................4т.
10. Георги Николов - Сеат Ибиза турбо....................................4т.

РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН ЗА 2007г. В КЛАС "С" И АБСОЛЮТЕН ШАМПИОН ПО ДРАГ РЕЙСИНГ ЗА 2007г. - ДАНИЕЛ ДОНЧЕВ


ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :-)

#2 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 23 April 2007 - 07:34 AM

I КРЪГ - 22 АПРИЛ 2007 ГОДИНА

КЛАС "А"

1-во място - Лада 2101 ( Добрич ) - Георги Димитров (Карбуратора)
2-ро място - Опел Корса 2.0 16V (Варна) - Мирослав Бъчваров
3-то място - Ситроен АХ (Хасково) - Тенчо Тенев



КЛАС "В"


1-во място - БМВ E30 ( Aли ) - Али Шакрун
2-ро място - Нисан 200 SX - Владислав Лазов
3-то място - Фиат Пунто ( Рошауди) - Георги Стойнов



КЛАС "Стрийт"

1-во място - Ауди S2 - Константин Динев
2-ро място - Нисан Скайлайн GT-R34 - Даниел Дончев
3-то място - Шевролет Корвет С6 - Георги Стефанов



КЛАС "C"

1-во място - Нисан Скайлайн GT-R34 - Даниел Дончев
2-ро място - Ауди S2 - Константин Динев
3-то място - Сеат Ибиза турбо - Георги Николов



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :-)

#3 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 01 July 2007 - 06:39 AM

II КРЪГ - 30 ЮНИ 2007 ГОДИНА

КЛАС "А"

1-во място - Лада 2101 ( Добрич ) - Георги Димитров (Карбуратора)
2-ро място - Опел Корса 2.0 16V (Варна) - Мирослав Бъчваров
3-то място - Ситроен АХ (Хасково) - Тенчо Тенев



КЛАС "В"


1-во място - БМВ E30 ( Aли ) - Али Шакрун
2-ро място - Мазда 323 - Павел Димитров
3-то място - БМВ 318 is - Лудия GSM



КЛАС "Стрийт"

1-во място - Ауди S2 - Явор Банакиев
2-ро място - БМВ 318 is - Лудия GSM
3-то място - Ауди S2 - Константин Динев



КЛАС "C"

1-во място - Фиат Пунто ( Рошауди) - Георги Стойнов
2-ро място - БМВ 345 турбо - Георги Бахчевански
3-то място - Мазда 323 - Павел Димитров



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :arrow:

#4 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 23 September 2007 - 04:52 AM

III КРЪГ - 22 СЕПТЕМВРИ 2007 ГОДИНА

КЛАС "А"

1-во място - Опел Корса 2.0 16V (Варна) - Мирослав Бъчваров
2-ро място - Лада 2101 ( Добрич ) - Георги Димитров (Карбуратора)
3-то място - Ситроен АХ (Хасково) - Тенчо Тенев



КЛАС "В"


1-во място - БМВ E30 ( Aли ) - Али Шакрун
2-ро място - Мазда 323 - Павел Димитров
3-то място - Фолксваген Корадо - Васил Стоянов



КЛАС "Стрийт"

1-во място - Нисан 200SX - Николай Захариев
2-ро място - Ауди S2 - Веселин Кабаджов
3-то място - Ауди S2 - Константин Динев



КЛАС "C"

1-во място - БМВ E30 ( Aли ) - Али Шакрун
2-ро място - Фолксваген Корадо - Васил Стоянов
3-то място - Фолксваген Широко - Христо Петров



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :)

#5 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 04 November 2007 - 05:55 PM

IV КРЪГ - 3 НОЕМВРИ 2007 ГОДИНА

КЛАС "А"

1-во място - Лада 2101 ( Добрич ) - Георги Димитров (Карбуратора)
2-ро място - Опел Корса A GSI 2.0 16V - Данаил Павлов
3-то място - Ситроен АХ (Хасково) - Тенчо Тенев



КЛАС "В"


1-во място - БМВ E30 ( Aли ) - Али Шакрун
2-ро място - БМВ М3 - Петър Димитров
3-то място - Фолксваген Широко - Христо Петров



КЛАС "Стрийт"

1-во място - Нисан Скайлайн GT-R34 - Даниел Дончев
2-ро място - Порше 997 турбо - Иван Киров
3-то място - Порше 996 турбо - Радослав Павлов



КЛАС "C"

1-во място - Нисан Скайлайн GT-R34 - Даниел Дончев
2-ро място - Фолксваген Голф 2 - Кирил Палазов
3-то място - Фолксваген Широко - Христо Петров



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :roll:







NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.