IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Снимки Max Tuninig Show 13.05.2007

• Не можете да пишете в тази тема
115 отговора на тази тема

#31 tuning maniak

опитен шофьор

• Потребител
  • 134 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 07:22 PM

Ето и от мен скоро ще кача още http://www.snimka.bg... ... _id=132345 :arrow:
bojyrishte.dir.bg
Колите са Мерцедес и всички останали.

#32 vesenceto

млад шофьор

• Потребител
  • 58 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 07:37 PM

MAXI TUNING EROTIC SHOW +18

Дерзайте!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#33 niki_966

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 07:48 PM

Имам цялото клипче от началото до края ама незнам каде да го кача .кажете някои саит кадето мога да го кача ?

#34 gamencerista

професионален шофьор

• Потребител
  • 972 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 07:53 PM

Плс пратете снимките на gamencerista@abv.bg
Виолетке, ако може твойте да се без запазената ти марка плс :arrow:
<p>Нещо почна да ми омръзва тоя SPL</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>..::: ЧЛЕН НА ДВИЖЕНИЕ \"БЪЛГАРСКА АНТИ-GOLF АСОЦИАЦИЯ\" :::..</p>

#35 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 07:59 PM

хахаха много сте загорели ... тия двете на нищо не приличаха ... почти като черния FORD PROBE ... :arrow:

#36 niki_966

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:05 PM

Еми да има да видат тия дет не са били :}

#37 debug

млад шофьор

• Потребител
  • 65 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:43 PM

:arrow:

...защото днес бяха срещу светлината и това е причината да няма особено добри фронтални снимки :idea:

Пробвай следващия път в такава ситуация със запълваща светкавица :?:. Иначе с Кодак-а като за джобно апаратче добри снимки си направил.

#38 TheDevilTwin

Сектант

• Потребител
  • 1,128 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 08:57 PM

хахаха много сте загорели ... тия двете на нищо не приличаха ... почти като черния FORD PROBE ... :arrow:

Човек, стига си плюл колата! В крайна сметка винаги можеш да търсиш причината в някой друг... в случая в журито!

http://bgphoto.net/P... ... umId=93774

#39 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:12 PM

Човек, стига си плюл колата! В крайна сметка винаги можеш да търсиш причината в някой друг... в случая в журито!

именно де ... просто казвам че въпросната кола е била "белязана" от журито за фаворит ... ест. че проблема не е в изпълнението на колата а в неоправданата оценка дадена и от журито

#40 CynepMEH

Faster Mitsubishi

• Драг състезател
  • 3,561 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:30 PM

И от мен снимки и клипчета. Имам доста клипчета и снимки на еротиката за пичовете по-горе :arrow:

http://cynepmeh.data....0 ... ow 2007/
<p>По-бързите Мицубишита в България<br /> <br /> Турбото е болест, която те полазва и трови кръвта във вените ти с нейния бензинов дъх, излизащ измежду металните устни на 100-октановата й усмивка! Маай прешъссссс пшсссс</p>

#41 damien

професионален шофьор

• Потребител
  • 540 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:36 PM

Искам снимка на черното 993 GT2 !!!!!!!!! :idea:

Май не е GT2.

Верно е, не е с 2те двойки ауспуси отзад :arrow:

истинското GT2 също не е с двойни тръби :?:

#42 VeSSkO

опитен шофьор

• Потребител
  • 177 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:38 PM

Някой снима ли го тоя дето се печеше по бански на хангара отгоре :idea: :?:

:arrow: Наистина ли е имало такъв индивид???
Някой ми спомена 2,3 думи, но дори и не погледнах натам :!:
VeSSkO's Inc
Публикувано изображение

#43 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:55 PM

именно де ... просто казвам че въпросната кола е била "белязана" от журито за фаворит ... ест. че проблема не е в изпълнението на колата а в неоправданата оценка дадена и от журито

Стига глупости бре ... тя ако беше белязана щеше да стане 1ва ... а не 3та!!! ЗАКЛЕВАМ СЕ ПРЕЗ УЯ МИ Е НА МЕН ЛИЧНО КОЙ ЩЕ Е ПЪРВИ И ЗА НИКОЙ НЕ СЪМ НАТИСКАЛ... ЗАКЛЕВАМ СЕ!!! Без глупави подмятания моля ... иначе за следващия път ще направим една среща с участниците ... и нека те си решат как ще се съди!!! И може би не трябва да има 1во 2ро 3то място ... само категории като тези 7те ... почти всеки да печели по нещо и готово.

Варианта за представители от клубово сигурно ще отпадне ... просто в оптичния не е като в кар аудиото ... демек трудна работа с профи журиране.... и хора разни ... вкусове също. :idea: Аре предложете как да се оценява оптичния тунинг и да почваме да коментираме от сега.... най-добре това да се случва в раздела за оптичен тунинг.

#44 Велко

дУпЕтат

• Потребител
  • 8,765 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 09:59 PM

Искам снимка на черното 993 GT2 !!!!!!!!! :!:

Май не е GT2.

Верно е, не е с 2те двойки ауспуси отзад :arrow:

истинското GT2 също не е с двойни тръби :!:

Моя грешка, бях гледал едно 993 Turbo S с оптика на GT2 и не знам що си помислих, че и GT2 е с по две тръби :idea: :?: :!: Стига офтопик, колата е ПЕРФЕКТНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Най-красивото Порше за мене!!! :!: :!: :!:
Публикувано изображение

#45 flyboy

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 13 May 2007 - 10:02 PM

[ Стига глупости бре ... тя ако беше белязана щеше да стане 1ва ... а не 3та!!! ЗАКЛЕВАМ СЕ ПРЕЗ УЯ МИ Е НА МЕН ЛИЧНО КОЙ ЩЕ Е ПЪРВИ И ЗА НИКОЙ НЕ СЪМ НАТИСКАЛ... ЗАКЛЕВАМ СЕ!!! Без глупави подмятания моля ... иначе за следващия път ще направим една среща с участниците ... и нека те си решат как ще се съди!!! И може би не трябва да има 1во 2ро 3то място ... само категории като тези 7те ... почти всеки да печели по нещо и готово.

Варианта за представители от клубово сигурно ще отпадне ... просто в оптичния не е като в кар аудиото ... демек трудна работа с профи журиране.... и хора разни ... вкусове също. :arrow: Аре предложете как да се оценява оптичния тунинг и да почваме да коментираме от сега.... най-добре това да се случва в раздела за оптичен тунинг.[/quote]

и какво сега ще отречеш че колата не заслужава дори и 3-то място ли? ... с извинение ама дори Т6 ... едно такова странно преливащо от червно в жълто беше с повече вкус беше направено

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.